ساختن وبسایت

hadi1990

Member
سلام مجدد
اگه یه قالب توپ با مطالبشو صفحاتشو ... کامل ( یعنی با برنامه های مثل : فرانت پیچ یا وب پیج میکر یا پابلیشر آفیس ) طراحی کنم ( اخبار و مطالبشو هم بنویسم ) و آپلود کنم و رو سایتم بگذارم و بعد از مدتی که خواسته باشم مطلب اضافه کنم باید چه طوری این مطالب قبلی پایین تر از مطلب جددیدم قرار بگیره و کم کم آرشیو بشه ؟
سوالم اینه که آموزش اینکه مطلب جدید قرار بدم چه طوریه ؟
در ضمن نمیخواهم از cms ها استفاده کنم
راستی آیا تمام سایتها که از cms استفاده نمیکنند؟

با تشکر

hadi1990

Member
در کل منظورم اینه که آیا میشه با فرانت پیج وبسایتی را که ساختم را مدیریت کنم ؟( مطلاب ارسال کنم ؟ )

با تشکر

JavidFlasher

کاربر فعال
بصورت دستی که اره میتونی
ولی اونجوری که تو میگی باید phpمسلط باشی
من یه بار اینکار رو کردم از سرویس بلاگفا مطلبم رو تو یه صفحه ی دیگه لود میکردم
ولی الان ندارم مربوط به خیلی وقت پیشه

m1362

Member
بهترین راه برای شروع، استفاده از سیتمهای مدیریت محتواست مثل جوملا که روی هاست شما نصب میشه وبه راحتی مطالبتون رو در سایت قرار میدید.

بهتره شروع کنید کم کم آشنا میشید.
یک دامین ثبت کنید یک هاست مثلا 100 مگی تهیه کنید و جوملا رو نصب کنید و شروع به کار کنید باهاش

maysam.m

Well-Known Member
سلام مجدد
اگه یه قالب توپ با مطالبشو صفحاتشو ... کامل ( یعنی با برنامه های مثل : فرانت پیچ یا وب پیج میکر یا پابلیشر آفیس ) طراحی کنم ( اخبار و مطالبشو هم بنویسم ) و آپلود کنم و رو سایتم بگذارم و بعد از مدتی که خواسته باشم مطلب اضافه کنم باید چه طوری این مطالب قبلی پایین تر از مطلب جددیدم قرار بگیره و کم کم آرشیو بشه ؟
سوالم اینه که آموزش اینکه مطلب جدید قرار بدم چه طوریه ؟
در ضمن نمیخواهم از cms ها استفاده کنم
راستی آیا تمام سایتها که از cms استفاده نمیکنند؟

با تشکر

همچین کاری بی فایده است!
این کاری که شما میخواهید بکنید برای تعداد مطالب کم مثلا 10-29 صفحه، امکان پذیره اما اگر تعداد مطالب بالا برود مثلا به 100 تا برسد شما باید 10 تا صفحه درست کنید که در هر کدام 10 مطلب وجود دارد و با اضافه کردن هر مطلب باید 10 صفحه را ویرایش کنید و دستی مطالب را جا به جا کنید!
بهترین راه حل استفاده از یک سیستم مدیریت محتوا مثل وردپرس یا جوملا یا حتی phpnuke است!
اگر html & css & php بلد باشید هم به راحتی میتونید خودتون یک سیستم مدیریت محتوا درست کنید یا برای سیستم های فوق، قالب های سفارشی طراحی کنید!

موفق باشید

hadi1990

Member
آیا هیچ برنامه ای هست که کاری به کار قالب نداشته باشه و که با قالبی که من با فرانت پیج یا وب پیج میکر درست میکنم سازگاری داشته باشه و فقط مطلبو ارسال کنه ؟
maysam.m گفت:
اگر html & css & php بلد باشید هم به راحتی میتونید خودتون یک سیستم مدیریت محتوا درست کنی
چطوری ؟ من که بلد نیستم ! باید بدم کی درست کنه ؟ وقتی درست کرد چه جور برنامه ای است ؟ میشه یه دمو از این برنامه که یکی خودش درست کرده باشه را برام بزارین ؟
با تشکر

maysam.m

Well-Known Member
آیا هیچ برنامه ای هست که کاری به کار قالب نداشته باشه و که با قالبی که من با فرانت پیج یا وب پیج میکر درست میکنم سازگاری داشته باشه و فقط مطلبو ارسال کنه ؟
خیر همچین برنامه ای نیست! البته در سیستمهای وبلاگ دهی مثل بلاگفا و میهن بلاگ همچین کاری امکان پذیر است ولی در مورد سیستم های مدریت محتوا امکان پذیر نیست و برای ساخت قالب باید css,html و php بلد بود.

چطوری ؟ من که بلد نیستم ! باید بدم کی درست کنه ؟ وقتی درست کرد چه جور برنامه ای است ؟ میشه یه دمو از این برنامه که یکی خودش درست کرده باشه را برام بزارین ؟
خوب میتونید خودتون بسازید ولی کار خیلی سختیه و باید برید برنامه نویسی یاد بگیرید و کلی کار کنید تا بتونید یک سیستم مدیریت محتوا بسازید!
بنابراین بهترین راه حل استفاده از برنامه های آماده است مثل وردپرس، جوملا، دیتالایف و... است.

شما برو وردپرس رو دانلود کن و نصب کن! قالب هم آنقدر زیاد دارد که احتیاجی به طراحی قالب ندارید!
کد:
http://fa.wordpress.org/

JavidFlasher

کاربر فعال
سلام دوستان
بله یه راه دیگه هم هست ولی اون طور که دلتون میخواد جواب نمیده!!
میتونید از قالب بلاگفا یا هرسیستمی دیگه فیلدی که پستها توش نمایش داده میشه رو بزارین تو سایت خودتون وبه جای خودتون که این هم مشکلاتی داره مثلا اگه مطلب زیاد باشه اسکرول میخوره

جدیدترین ارسال ها

بالا