سؤال در مورد سازنده کلاس فارسی استایل

سلام
با توجه به اینکه تا حد زیادی انجام یک پروژه نیمه تمام من به مبحث فارسی نویسی داینامیک در فلش گره خورده و بررسی هایی که کردم به نظرم بهترین گزینه کلاس فارسی استایل هستش. ولی وقتی طبق راهنمایی هایی که دوستان در پستهایشان گذاشتن عمل می کنم به دو مشکل اساسی برخوردم. که وقتی پرسیدم هنوز از دوستان کسی جواب ندادن.
سؤال: برای همین میخام بدونم چطور میتونم با سازنده کلاس فارسی استایل تماس بگیرم و سؤالم را ازشون بپرسم. خیلی برام مهمه.

حالا سؤالم را هم میگذارم شاید دیگران هم بتونن کمک کنن:
سؤال: من رشته فارسی را از طریق این متد تبدیل به فارسی می کنم. آیا درسته؟

[PHPS]

RTL_txt.text=myFS.convert(RTL_txt,Text);

[/PHPS]

RTL_txt تکست فیلد هست / Text هم یک رشته متنی فارسی هست.

1. این کد به شرطی که من قبل از استفاده از این کد عرض تکست فیلد را مشخص کنم کار میکنه. اگر نکنم هنگ میکنه!!!!!!!!
2. همچنین اگر تکست را از یک فایل .txt وارد کنم نیز در صورتی که طول نوشته من تا جایی که اینتر میخوره از عرض تعریف شده برای تکست فیلد بیشتر باشه بازم هنگ می کنه!!!!!

احتمال میدم علت هنگ درگیر شدن برنامه با یک حلقه است.
سؤال: آیا روشی هست که اگر این مشکل پیش اومد بتونم بدون اینکه مشخص کنم کدوم حلقه باعث این مشکل شده اون حلقه یا هنگ را متوقف کنم و بعش با اصلاح کد مثلا عرض تکست فیلد دوباره امتحان کنم؟

جواب این سؤالاتم را حتما سازنده کلاس میدونه. فوقش دوستانی که اطلاع دارن راهی برای تماس با ایشون به من بگن.

mahsky

Member
سلام
با توجه به اینکه تا حد زیادی انجام یک پروژه نیمه تمام من به مبحث فارسی نویسی داینامیک در فلش گره خورده و بررسی هایی که کردم به نظرم بهترین گزینه کلاس فارسی استایل هستش. ولی وقتی طبق راهنمایی هایی که دوستان در پستهایشان گذاشتن عمل می کنم به دو مشکل اساسی برخوردم. که وقتی پرسیدم هنوز از دوستان کسی جواب ندادن.
سؤال: برای همین میخام بدونم چطور میتونم با سازنده کلاس فارسی استایل تماس بگیرم و سؤالم را ازشون بپرسم. خیلی برام مهمه.

حالا سؤالم را هم میگذارم شاید دیگران هم بتونن کمک کنن:
سؤال: من رشته فارسی را از طریق این متد تبدیل به فارسی می کنم. آیا درسته؟

PHP Code:

RTL_txt.text=myFS.convert(RTL_txt,Text);

RTL_txt تکست فیلد هست / Text هم یک رشته متنی فارسی هست.

1. این کد به شرطی که من قبل از استفاده از این کد عرض تکست فیلد را مشخص کنم کار میکنه. اگر نکنم هنگ میکنه!!!!!!!!
2. همچنین اگر تکست را از یک فایل .txt وارد کنم نیز در صورتی که طول نوشته من تا جایی که اینتر میخوره از عرض تعریف شده برای تکست فیلد بیشتر باشه بازم هنگ می کنه!!!!!

احتمال میدم علت هنگ درگیر شدن برنامه با یک حلقه است.
سؤال: آیا روشی هست که اگر این مشکل پیش اومد بتونم بدون اینکه مشخص کنم کدوم حلقه باعث این مشکل شده اون حلقه یا هنگ را متوقف کنم و بعش با اصلاح کد مثلا عرض تکست فیلد دوباره امتحان کنم؟

جواب این سؤالاتم را حتما سازنده کلاس میدونه. فوقش دوستانی که اطلاع دارن راهی برای تماس با ایشون به من بگن.

من تخصصی ندارم
ولی
آیا نمیشد به جای عدد ؛عرض یک متغییر باشد مثلا a که آن را با توجه به تعداد حروف مقدار دهی میکنید.
منظورم بدست آوردن تعداد با استفاده از تابع و سپس مقدار دهی است.
مثلا من میدانم که جمله من بیست حرف دارد و با توجه به انداره و نوع فونتم آن را در عددی ضرب میکنم و در a ذخیره میکنم.

این راه هم از ذهنم گذشته ولی چقدر دقیق هستش. فقط کافیه این فرمول در برآورد عرض تکست فیلد اشتباه کنه یعنی آیا عرض کارآکترها را میشه در حالتهای مختلف دقیق حساب کرد. تازه اگر هم بشه فکر می کنم حسابی جان دستگاه را میگیره تا یه چیز ساده را بدست بیاره و اگر هم در نهایت اشتباه کنه اونوقت برنامه هنگ میکنه. اصلا روش مطمئنی نیست. ممنونم از پاسخ شما

بهترین کار اینه که دوستانی که مسلط هستند این کلاس مفید را دوباره بازنویسی کنند و این مشکلاتش را بر طرف کنن.

جدیدترین ارسال ها

بالا