ریدارکت شدن سایت در گوگل

با سلام.
من یه وبسایت دارم که وقتی توی گوگل روی اون کلیک میکنی ریدایرکت میشه به یه سایت دیگه ، میشه بگید مشگلش چیه؟چه کاری باید انجام بدم تا مشگلش حل شه.
سپاس.

pouyacms

Member
سلام.
فابل اچ تی اکسس رو روی هاستتون باز کنید
یک کد ریدایرکت هست که به آدرسی که فرمودید منتقل میشه
اون رو حذف کنید و فایل را مجدد سیو کنید
مشکل حل میشه
حتما بعد از این کار سطح دسترسی فاریل اچ تی اکسس رو به 444 تغییر دهید

karpen

New Member
از این روش میشه برای افزایش تقلبی پیج رنک هم استفاده کرد؟

karpen

New Member
چرا همه دنبال تقلب هستند؟! این پیج رنک تقلبی مطمئن باشید بدجوری بلا سر سایتتون میاره... از ما گفتن بود.

سلام آقای شیرازی من اکثر مطالب و مقالات شما رو خوندم و شما تو زمینه سئو استاد هستین.
اما خواستم اگه بشه یاد بگیرم چون خودم سواد همچین کاری ندارم.
یاد گرفتنش ضرری نداره ممنون

rezashirazi

Member
سلام آقای شیرازی من اکثر مطالب و مقالات شما رو خوندم و شما تو زمینه سئو استاد هستین.
اما خواستم اگه بشه یاد بگیرم چون خودم سواد همچین کاری ندارم.
یاد گرفتنش ضرری نداره ممنون

دوست عزیز باعث افتخار هست که مقالات من را مطالعه میکنید. پیج رنک تقلبی به این صورت ساخته میشه که شما با استفاده از روش های کلوکینگ روبات موتورهای جستجو را به سمت سایت دیگری که پیج رنک بالا داره هدایت می کنید و بازدید کننده های عادی سایت شما را مشاهده می کنند. این موضوع باعث میشه که زمانی که پیج رنک آپدیت شد، سایت شما رنک جدید بگیره و بعدش حتی میشه دیگه از کلوکینگ استفاده نکرد.

من قبلا یک مقاله در مورد پیج رنک تقلبی نوشتم :
http://rezashirazi.com/post256.aspx

اما همانطور که گفتم ریسک بسیار بالایی داره و من اصلا پیشنهاد نمیکنم کسی چنین کاری بکنه.

shivahost

Member
با سلام.
من یه وبسایت دارم که وقتی توی گوگل روی اون کلیک میکنی ریدایرکت میشه به یه سایت دیگه ، میشه بگید مشگلش چیه؟چه کاری باید انجام بدم تا مشگلش حل شه.
سپاس.

ممکنه سایت شما آلوده شده باشه! باید کدهای قالب سایتتون را بررسی کنید.

karpen

New Member
دوست عزیز باعث افتخار هست که مقالات من را مطالعه میکنید. پیج رنک تقلبی به این صورت ساخته میشه که شما با استفاده از روش های کلوکینگ روبات موتورهای جستجو را به سمت سایت دیگری که پیج رنک بالا داره هدایت می کنید و بازدید کننده های عادی سایت شما را مشاهده می کنند. این موضوع باعث میشه که زمانی که پیج رنک آپدیت شد، سایت شما رنک جدید بگیره و بعدش حتی میشه دیگه از کلوکینگ استفاده نکرد.

من قبلا یک مقاله در مورد پیج رنک تقلبی نوشتم :
http://rezashirazi.com/post256.aspx

اما همانطور که گفتم ریسک بسیار بالایی داره و من اصلا پیشنهاد نمیکنم کسی چنین کاری بکنه.

با سلام خدمت جناب شیرازی
من همین عبارت " روش های کلوکینگ " رو اصلا نمیدونم چی هستش.اگه کد هستش لطفا کد و نحوه بکارگیری و قرار دادن آن در سایت رو توضیح بدید. کلا یه جوری که بشه یه دفعه اونو جایی امتحان کرد و نتیجه رو دید.
من هم واسه سایت خیلی زحمت کشیدم و دوست ندارم ریسک کنم و از بین بره.میخوام روی یه سایتی ازمایش کنم و یاد بگیرم
با تشکر

netnazar

Member
آدرس سایت رو بدید، از تو Cpanle ببینید خودتون چیزی رو تنظیم نکردید؟

tarenoco

Member
برای سایت هایی که زیاد ادرس عوض می کنند این میتونه روش خوبی باشه ؟

جدیدترین ارسال ها

بالا