رو کم کنیه , کمکم کنید

Nastaran_toloee

New Member
سلام دوستان .

یه مساله ای هست که میخواستم با شما مطرح کنم
برادر من یه شرکت داره که توش حدود 15 تا کامپیوتر با کاربرهای مختلف دارن توش کار میکنند که سیستم Administrator اونها هم در حالت عادی و هم در حالت Safe mode قفل شده و نه سی دی رامی داره و نه فلاپی ...
فقط و فقط تنها درگاه ورودی و خروجی اون USB هست . مدیر کامپیوتریشون به من میگفت به هیچ عنوان نمیتونی رمز Admin اون رو به دست بیاری ... حالا برای اینکه روی اونو کم کنم خواهش می کنم کمکم کنید .
چند روز پیش خواستم یکی از این برنامه های Spy که تمام کلیدهای زده شده کیبورد رو در خودش ثبت می کنه رو نصب کنم تا هنگامی که مسئول کامپیوترها میخواد وارد محیط ادمین بشه رمز اون ثبت بشه ولی به خاطر اینکه در محیط ادمین نبودم هیچ جوری نصب نشد .
در ضمن فقط یک ویندوز , اونهم ویندوز Xp روی تمام دستگاه ها نصب است .

مرسی .

آخرین ویرایش:
یادم میاد توی یکی از دوره هایی که داشتیم به یک خاصیت تو ویندوز xpمطرح شد که ادمین قدرت این رو داره که حساب کاربری جاری خودشو هم غیر فعال کنه.
در این حالت چه کاری باید انجام داد؟
اگر یکی اومد و تمام حساب ها رو غیر فعال کرد چی؟
خوب همیشه یک راه وجود داره که کرکرها و هکرها اونو کشف می کنند.
بعد از تحقیق به این نتیجه رسیدیم که در شرایطی که تمام حساب های کاربری غیر فعال شده باشد و یا پسورد فراموش شده باشه.
یک cd مخصوص وجود داره که این کار رو برای ما انجام میده.
این cd bootable هست و شما توسط اون میتونید تمامی حساب های کاربری ویندوز رو لیست کنید و هر بلایی بخواهید سر اونا بیارید.
گفتی که فقط یک پورت USB قابل استفاده هست.
همون کافیه که با یک mp3 player یا cd-r external این cd رو بوت کنی و... .
اگر این به درد شما می خوره اطلاع بدید سعی می کنیم در اولین فرصت image iso از cd رو تو سایت upload کنم.

خوش باشید

آخرین ویرایش:

Nastaran_toloee

New Member
یادم میاد توی یکی از دوره هایی که داشتیم به یک خاصیت تو ویندوز xpمطرح شد که ادمین قدرت این رو داره که حساب کاربری جاری خودشو هم غیر فعال کنه.
در این حالت چه کاری باید انجام داد؟
اگر یکی اومد و تمام حساب ها رو غیر فعال کرد چی؟
خوب همیشه یک راه وجود داره که کرکرها و هکرها اونو کشف می کنند.
بعد از تحقیق به این نتیجه رسیدیم که در شرایطی که تمام حساب های کاربری غیر فعال شده باشد و یا پسورد فراموش شده باشه.
یک cd مخصوص وجود داره که این کار رو برای ما انجام میده.
این cd bootable هست و شما توسط اون میتونید تمامی حساب های کاربری ویندوز رو لیست کنید و هر بلایی بخواهید سر اونا بیارید.
گفتی که فقط یک پورت USB قابل استفاده هست.
همون کافیه که با یک mp3 player یا cd-r external این cd رو بوت کنی و... .
اگر این به درد شما می خوره اطلاع بدید سعی می کنیم در اولین فرصت image iso از cd رو تو سایت upload کنم.

خوش باشید

سلام . امیدوارم که حالتون خوب باشه ...
گفتید که MP3 البته من یه فلش مموری دارم که اگه امکانش هست با اون بوت بشم ... ممنون میشم اگه فایلش رو روی سایت آپلود کنید .
ولی یه راهی نیست که بشه عددی رو که به عنوان رمز انتخاب شده را بشود بدست آورد ؟

راه زیاده که این کار رو انجام داد ولی مربوط میشه به دوره های جاسوسی و...
برای بدست آوردن پسورد شما می تونید از Keyboard Logger سخت افزاری استفاده کنید که بعد از روشن شدن ویندوز بافر صفحه کلید رو چک کنه.
که البته فکر نکنم بشه همچین چیزی رو تو ایران پیدا کرد باید خودتو بسازید.
---
راه دیگه استفاده از دوربین خودکاری هست.
یعنی Spy Cam که یک خودکار هست که دوربین روش نسب شده و موقعی که ادمین رمز عبور رو میزنه می تونید جلوی KeyBoard بگیرید.
---
راه دیگه استفاده از شبکه هست BruteForce که خیلی طول می کشه
---
راه زیاده ولی ساده ترین همون چیزی هست که خدمتتون گفتم.

بیا اینو ( محتویات داخلش ) روی هر مموری كه داری كپی كن و كامپیوتر رو با این بوت كن . بعد هم با هر اكانتی هر كاری خواستی بكن ...

Admin Hack.iso

فقط اگر به كسی اینو دادین منبع رو ذكر كنید ...

Nastaran_toloee

New Member
سلام .
خیلی ممنون .
دانلودش کردم . فردا میبرم امتحانش کنم .

از لطفتون سپاسگذارم

Nastaran_toloee

New Member
محتویات اون فایل رو داخل فلش مموری کپی کردم ولی نتونستم با فلش بوت شم ... راهی برای بوت شدن با فلش هست ؟

بستگی به مادربورد داره بعضی از مادربورد ها رو باید بری توی setup ولی بعضی های دیگه رو وقتی كامپیوتر رو روشن می كنید با زدن Esc یه منو میاد كه از توی اون Removable Device رو انتخاب كنید و با مموری فلش بوت كنید .

Nastaran_toloee

New Member
مادربورد دستگاه من Asus A8VESE هست ... فکر می کنم از مادربوردهای سری حرفه ای هست (البته این حرفیه که فروشنده اش زد , حالا نمیدونم سر منو کلاه گذاشته یا راست گفته )

اگه بتونید کمکم کنید ممنون میشم یا بگید اسمش می تونه چه گزینه ای باشه ؟

Nastaran_toloee

New Member
.

متشکرم . حتما این کار رو انجام می دم .

الهی ننه خیر از جوونیت ببینی . . . که اینقدر کمک می کنی

Nastaran_toloee

New Member
خوووووووووب , با توجه به اینکه بنده انگلیسی بسیار بسیار ضعیفی دارم , پس تا دو سه روز از دردسرهایی که براتون ایجاد کردم راحت میشوید , باز هم از اینهمه لطفتون سپاسگذارم .

Turaj01

New Member
یک راه ساده :

با کید F8 موقع بالا آمدن WINDOWS وارد safe mode (با user guest ) شو ... بعد در قسمت run تایپ کن controluser2 از انجا میتونی حتا پسورد admin رو هم پاک کنی!!!!
فقت جهت رو کم کنی گفتم

hamidrezaragabi

New Member
یه ویندوز وجود داره به نام windows xp live edition که سیستم رو از cd rom و با خود همون Cd بوت میکنه و امکان دسترسی
به اطلاعات hard رو میده . راه دیگر ی هم هست که با برنامه reset admin می توان پسورد admin رو عوض کرد ولی اول باید با یکی از user ها وارد شد .راههای دیگری هم هست مثل استفاده از user name های common ؛ guest و یا ....
ویا استفاده از برنامه هایی مثل بروتوس و lc4

جدیدترین ارسال ها

بالا