بی بی کد رویای یک عکاس

poriaabaci

Member
سلام آقا پوریا واقعا خسته نباشین کار واقعا بی نهایت زیباست تاثیر ذهنی خیلی خوبی تو ذهنم و بیننده می ذاره
الان کلی پروتکل های رمز آلود به ذهنم منتقل میشه :green: هارمونی رنگ خیلی جذاب شده به شدت
مدلینگ عالی خوش به حالت با مبل به این خوبی ساختی با زیبراش
و تاپ گالری مبارک باشه
هاااااااااااالا اوناش به کناااار آقا امضاااتو دوست دارم

saeedmagic

Member
سلام خیلی کاره خوبی شده پوریا جان واقعا لذت بردم اون عکس ها و اون کشو ها منو یاده اول انیمیشن the third & the seventh کاره اکس رومن انداخت کاش یه ویو مثل ویو های اون هم می گرفتی.
در کل خیلی خوب شده آفرین :rose:
راستی اون مبل رو خودت ساختی؟http://www.thirdseventh.com/

poriaabaci

Member
سلام خیلی کاره خوبی شده پوریا جان واقعا لذت بردم اون عکس ها و اون کشو ها منو یاده اول انیمیشن the third & the seventh کاره اکس رومن انداخت کاش یه ویو مثل ویو های اون هم می گرفتی.
در کل خیلی خوب شده آفرین :rose:
راستی اون مبل رو خودت ساختی؟http://www.thirdseventh.com/

دوست عزیز ممنون از دقتت.....ولی هیچ کدوم...هیچ کدوم از کارای الکس رومن همچین saturation و contrast شدید و اغراق شده ای رو نداره....البته کار من کجا و کارای ایشون کجا ولی اون کار خودشو میکنه و من هم دنبال کار خوب واسه خودم میگردم.اون مبل یه مبل نسبتا سادست که نصفه هست.میرور شده و بیشتر اون چروک ها تو فوتوشاپ پینت شده...رفرنس اصلی من واسه این کااار کارای یه عککاس عااالی به اسم آقای grazegorz pawelak و باز هم طبق اون فضا رو اسکیس زدم... بقیه وسایل طبق سناریو و نیاز هازهای کار انتخاب شدن....باز هم ممنون

asa.graphic

Well-Known Member
سلام
فقط میتونم بگم عالیه .... :rose: بسیار حرفه ای ...
تبریک بابت تاپ گالری ... :rose:
موفق باشی ...

آخرین ویرایش:

Ultra3D

Well-Known Member
پوریا جان من که نظر داده بودم و در کل معرکه هست ..... کار کاملا هنری و دلچسبیه

خواستم تاپ گالری رو بهت تبریک بگم ... :rose:

milad_k

Member
سلام پوریا جان

خسته نباشید حاصل تلاش هات هم باید چنین کار با ارزشی بیرون میومد.فکر میکنم بهتر نمونه هارمونی مکمل رو اینجا توی کارت به زیباییی میشه دید.اینرو جدی میگم دیده زیبا و آرتیستکی که به دنیای اطرافت داره بسیار عالیست نه منباب اینکه شاگردم بودی و جزو بهترین های کلاسم بودی نه از دیده یک شخصی که توی این دوره آموزشی با شخصیتت برخورد داشت میگم تو میتونی یک آرتیست بزرگ بشی به شرط اینکه مسیرتو گم نکنی و تلاش های شبانه روزیت تمامی نداشته باشه و تا الان غیر از این چیزی نبوده و امیدوارم تا آخرش هم همین باشه و هیچ چیز و هیچ مشکلی مانع راهت نشه ، به یاد داشته باش:

بگذار تا ازین شب دشوار بگذریم -----------آنگه چه مژده ها که به بام سحر بریم
رود رونده که سینه سر میزند به سنگ------------یعنی بیا که ره بگشاییم بگذریم

تاپ گالری رو هم بهت تبریک میگم 

آخرین ویرایش:

Mandana

Active Member
خیلی خوشمل شده پوریا جان.تاپ گالری مبارک باشه واقعن انتخاب مناسبیه
موفق بباشی:rose:

.:taymaz:.

مدیر انجمن‌ها
:tavajoh: :tavajoh:

دوستان عزیز لطفا و لطفا موقع پست زدن قوانین رو رعایت کنید
تو این که آقای کمباری یکی از اساتید خوب تو این کار هستن هیچ شکی نیست، کسانی که که پیگیر کاراشون باشن در جریان کلاس هاشون هم قرار میگیرن و خودشون هم اطلاع رسانی میکنن که کلاسشون کی شروع میشه و ...
پس لطفا قوانین رو رعایت کنید تا باعث نشه پست هاتون رو ویرایش کنم
موفق باشید
:rose:

:tavajoh: :tavajoh:

emad04

Well-Known Member
سلام .
کار خیلی خوبی شده هم از لحاظ ایده و هم از لحاظ پیاده سازی . (فقط یه خورده دیوار برجستگیش بیشتر بود)
تاپ گالری هم مبارک

poriaabaci

Member
من متوجه نمیشم وقتی شما ها زیر کاراتون مینویسید intel core i7یعنی دارید تبلیغ شرکت اینتل رو میکنید .........پس برید و مشخصات سیستم ها رو هم پاک کنید کلی تبلیغ داره بی اجازه تو سایت میشه...دلیل این کار ها برام مشخص نیست ولی این ها هم از عجایب فروم های ایرانی اچطور اون زمانی که زیر کار هام 10 خط از آقای مهدی راشدی و بخش مدرسه امام علی تعریف میکردم لایک هم میخورد......تبلیغ نبووود...مگر هدف یه همچین سایتایی نهایتا کمک به یه سری جوان علاقه مند نیست....شما که این کاره هستید میدونید تا چه حد پیدا کردن یه دوره خوب هزینه بر و سخت هست ووواسه من 4 سال طول کشید و ای کاش4 سال پیش این سیستمی که آقای کمباری واسه ارائه کلاسشون اجرا کردند رو افراد دیگری می داشتند تا این روند پیشرفت این قدر کند نباشه.این لج بازی های بی مورد با هدف سایت مغایرت داره...مگر اینکه هدف عوض شده باشه پست رو به حالت اولش بر میگردونم چون من قوانین سایت رو میدونم و این کار تخلف نبوده.امید وارم ادامه پیدا نکنه

آخرین ویرایش:

max vray

کاربر VIP
اصلا تبلیغ باشه مگه بده؟این تایک ها نهایتا میتونه همچین معنی داشته باشه
((اقا یکی هست خوب اموزش میده، از نظر من هرکسی پول و وقت و علاقش داره بفرما اینم ادرسش))
که از نظر من خیلی هم خوبه چون اطلاع رسانی بیشتر تا تبلیغات اگر هم فقط تبلیغات باشه ، باز هم تبلیغات یکی از چهره های سایت هستش پس بهتره زیاد حساسیت به خرج ندیم و از این که یکی از بچه های گل سایت(پوریا)پیشرفت خوبی داشته و میتونه به دوستانش در سایت بیش از پیش کمک کنه خوشحال هم باشیم حالا میخواد استادش میلاد باشه یا هر شخص دیگه ایی.
در هر صورت معلومه اگه تذکری هم داده میشه ذرباره تبلیغات از روی دلسوزی و خیر خواهی هستش و بس.
حیف کار به این زیبایی پر بشه از خزولات من پس از این تاپیک به بعد بیایم فقط کار نقد کنیم و بس.
موفق و پیروز باشین:rose::rose:

ssevil

Well-Known Member
بعد میگن خانم ها حسودن:)
بچه ها بد ا حسود نباشید با هم مهربون باشید
شاید یه روزی شاگردای شما هم کاراشون این شکلی بشه

faramarz2

Well-Known Member
سلام...
واقعا عالی هست.من واقعا حیرت زده شدم.
تاپ گالری رو تبریک میگم.
موفق باشی

hirsad

New Member
پوریا چقدر پورسانت میگیری از میلاد بابت تبلیغ؟هر چی میگیری 50/50
واقعا که.

آخرین ویرایش:

*farshid*

کاربر VIP
بحث ها خیلی عجیب غریب هستند ....لطفا فقط در مورد کا نظر بدین ...مسیر تاپیک کاملا منحرف شده.
به نظر من مشکلی نداره برای مسایل آموزشی تبلیغ بشه

poriaabaci

Member
بحث ها خیلی عجیب غریب هستند ....لطفا فقط در مورد کا نظر بدین ...مسیر تاپیک کاملا منحرف شده.
به نظر من مشکلی نداره برای مسایل آموزشی تبلیغ بشه
والا فرشید جان من از حاشیه بیزارم ولی وقتی بی دلیل ویرایش میشی خودتم بودی خوشت نمیآمد......من در حال ساخت میکینگ آو بعضی از شیدر های این کارم شاید کمکی کنه به دوستان

جدیدترین ارسال ها

بالا