بی بی کد رویای یک عکاس

poriaabaci

Member
سلام دوستان بعد از یه غیبت طولانی که البته درگیر یه دوره آموزشی بودم این کارو زدم.این پروژه مربوط میشه به پروژه نهایی که در پایان کلاس باید کار میکردیم .موضوعی که من انتخاب کردم رویای یک عکاس نام داشت.این کار از بیس6 هفته طول کشید.آقای مهندس کمباری عزیز خیلی زحمت این کارو کشیدن با تشکر از دوره آموزشی خوبشون.تمام شیدر ها ساخته شدن و اکثرا با vray dirt و vray belend کار شدن.آبجکت ها هم یا مدل شدن یا ترکیب چند تا آبجکت بودن.بیشتر وقتم سر به دست آوردن یک بالانس رنگی گرفته شد و کار حدود 6 میلیون پلی داشت.طرح کلی کارم از روی اسکیس های خودم طراحی شد:paint:
3d max+vray+photoshop
render time 8 h
اگر از دوستان کسی علاقه به این دوره ها داره به سایت زیر مراجعه کنه دوره جدید آغاز شده برای گرفتن اطلاعات به آدرس زیر مراجعه کنید. www.miladkambari.com/
U]
ویرایش شد
[/U]

پیوست ها

• Room for a Photographer 2.jpg
    Room for a Photographer 2.jpg
    1.8 مگایابت · بازدیدها: 528
  • Room for a Photographer copy new.jpg
    Room for a Photographer copy new.jpg
    2 مگایابت · بازدیدها: 386
آخرین ویرایش:

max vray

کاربر VIP
سلام پوریا جان
خوشحالم که اولین نفری هستم که رو کار زیبات نظر میدم.
کارای قبلیت هم عالی بود ولی باید بگم این یکی یک چیز دیگست.حس میکنم این دوره واست حکم یک انقلاب داشت.
در مورد ایدت باید بگم عالیه.
نور پردازی فوق العادست.
متریال دبشه.
معلومه از ویری المنت ها خیلی خوب استفاده کردی.
واقعا تبریک میگم.
پیش پیش تاپ گالری مبارکت باشه:rose:
موفق و پیروز باشی:rose:

آخرین ویرایش:

poriaabaci

Member
سلام پوریا جان
خوشحالم که اولین نفری هستم که رو کار زیبات نظر میدم.
کارای قبلیت هم عالی بود ولی باید بگم این یکی یک چیز دیگست.حس میکنم این دوره واست حکم یک انقلاب داشت.
در مورد ایدت باید بگم عالیه.
نور پردازی فوق العادست.
متریال دبشه.
معلومه از ویری المنت ها خیلی خوب استفاده کردی.
واقعا تبریک میگم.
پیش پیش تاپ گالری مبارکت باشه:rose:
موفق و پیروز باشی:rose:

سلام دوست عزیز امیدوارم همین قدر که می گید خوب باشههه مممنون

danyfilth

Member
دوست گرامی کار بسیار زیبایی است.
از اینکه در مورد زمان انجام کار صادقانه صحبت کردید، نشان از حرفه ای بودن شما دارد.
حقیقتا کاری بسیار زیباست و این زمانی را که صرف کرده اید بسیار موفقیت آمیز بود ه است. فقط در تصویر اول که پنجره باز شده است، با توجه به نور پنجره کمی می بایست روشنایی عمومی اتاق بیشتر می بود. البته نمی دانم که میخواستید حس تصویر تشدید شود و یا نه . لطفا در این مورد کمی مرا راهنمایی کنید.
در ضمن احساس میکنم کمی بروی تصویر رندر شده کار شده است. لطفا در این مورد نیز کمی صحبت کنید.
امیدوارم کار بعدی شما از این هم زیبا تر باشد.
موفق و پیروز باشید.

poriaabaci

Member
دوست گرامی کار بسیار زیبایی است.
از اینکه در مورد زمان انجام کار صادقانه صحبت کردید، نشان از حرفه ای بودن شما دارد.
حقیقتا کاری بسیار زیباست و این زمانی را که صرف کرده اید بسیار موفقیت آمیز بود ه است. فقط در تصویر اول که پنجره باز شده است، با توجه به نور پنجره کمی می بایست روشنایی عمومی اتاق بیشتر می بود. البته نمی دانم که میخواستید حس تصویر تشدید شود و یا نه . لطفا در این مورد کمی مرا راهنمایی کنید.
در ضمن احساس میکنم کمی بروی تصویر رندر شده کار شده است. لطفا در این مورد نیز کمی صحبت کنید.
امیدوارم کار بعدی شما از این هم زیبا تر باشد.
موفق و پیروز باشید.
ممنونم از نظرتون چون کار فانتزی ا نیازی به توجیح فیزیکال نداره ولی به خاطر رنگ تیره تمام سطوح کار روشنایی همین جوری میشه و اگرم ازسن روشنتر باشه اون افکت ولووم لایت دیگه ایجاد نمیشه
بله کار پوست پروداکشن بسیار زیادی با استفاده از رندر المنت ها داره

Hamed

Active Member
درود
کار خیلی خوب و قوی شده...:rose::rose::rose:
همه چیز عالی شدن...خسته نباشی هم شما هم میلاد...یه شاگرد خوب کسی که خودش هم عاشق کار و ارضا کردنه احساسات خودش باشه و تا موقعی که این احساس از کارش بهش دست نداده باشه از کارش دست نکشه....این دلیل موفقیت تو بوده...من خودم عاشق کارای هستم که یک حس (امن و پرت)رو به نمایش میگذاره و توی اینجور کارا سایه های پر رنگ و کنتراست بالا به کار جون میده...من با منبع های نور وفتون های که از کار پراکنده میشه ارتباط نگرفتم تو توی صحنه
منبع نور خیلی داری اما نقاط سیاه صحنه خیلی سیاه هستن فتون های نور جهش دارن...من بر این عقیدم که میشد نور پردازی بهتری برای این کار انجام داد...نظر خودت چیه؟؟؟میدونی نکته ای میگم انقدر ریز و حرفه ای که توی کلاس میلاد باید اشاره کرده باشه مطمئنن...(البته منظور از حرفه ای تو بودی نه من چون من هنوز شاگردم)و ای کاش اون کلید پیریز رو هم یه حالی با متریال بهش میدادی هنوز خامه...ولی در کل کار بسیار زیبایی لذت بردم...

علی یار شما

*farshid*

کاربر VIP
سلام پوریا جان
کارای قبلیت همشون حس خوبی داشتن ... ولی این کارت یه مقداری فرق میکنه ... این بار هم حس خوبی داره کارت و هم تکنیکش عالیه.
نور پردازی خیلی خوب شده ... بعضی جاها اوربرایت شدن که طبیعه ولی بهتر بود یه مقدار شدت نور رو کنترل میکردی
تکسچر ها هم عالی هستند ... مشخصه رو متریال دیوار خیلی کار کردی . یه مقدار برجستگیش زیاده
کارت کنتراست نوری خیلی خوبی داره ... نورهای سرد و گرم همنشینی دلنشینی دارند
دیتیل صجنه خیلی خوبه .
در کل یکی از بهترین کاراییه که دیدم
موفق باشی
منتظر کارای بعدیت هم هستم
در ضمن
کارتو میفرستم تاپ گالری مبارک باشه

آخرین ویرایش:

poriaabaci

Member
سلام پوریا جان
کارای قبلیت همشون حس خوبی داشتن ... ولی این کارت یه مقداری فرق میکنه ... این بار هم حس خوبی داره کارت و هم تکنیکش عالیه.
نور پردازی خیلی خوب شده ... بعضی جاها اوربرایت شدن که طبیعه ولی بهتر بود یه مقدار شدت نور رو کنترل میکردی
تکسچر ها هم عالی هستند ... مشخصه رو متریال دیوار خیلی کار کردی . یه مقدار برجستگیش زیاده
کارت کنتراست نوری خیلی خوبی داره ... نورهای سرد و گرم همنشینی دلنشینی دارند
دیتیل صجنه خیلی خوبه .
در کل یکی از بهترین کاراییه که دیدم
موفق باشی
منتظر کارای بعدیت هم هستم
در ضمن
کارتو میفرستم تاپ گالری مبارک باشه
ممنونم فرشید جان.در مورد آور بودن بعضی جا ها مقداری با نظر شما موافقم و خیلی ممنون که کارو با دقت برسی کردید:rose:

Farrokh

Active Member
بسی لذت بردم
من بیشتر از رنگبندی کار خوشم اومده و توجه به توازن دیتیل ها در کادر بندی . به گونه ای که می تونیم چشم بیننده رو کاملا درون کادر می گردونه

با تبریک تاپ گالری و آرزوی بهترین ها
فرخ:rose:

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
سلام پوریا جان.واقعا گل کاشتی معرکه شده کارت.دیشت رفتم توی سایت آقای کمباری و نظرت رو خوندم.
ولی جدی میگم درست هست که هزینه کردین یه سری نکات خوبی رو آقای کمباری بهتون گفت اما اگه حداقل یه سری نکات رو به اشتراک بزارین باعث پیشرفت همگانی میشه.مثلا از vray dirt چجوری استفاده میکنین که همه بچه های دوره به این نکته اشاره کردن.
خلاصه زکات علم نشر اون هست.
مرسی.تاپ گالری هم 100 درصد شایسته و برازنده هست.مبارکه

poriaabaci

Member
سلام پوریا جان.واقعا گل کاشتی معرکه شده کارت.دیشت رفتم توی سایت آقای کمباری و نظرت رو خوندم.
ولی جدی میگم درست هست که هزینه کردین یه سری نکات خوبی رو آقای کمباری بهتون گفت اما اگه حداقل یه سری نکات رو به اشتراک بزارین باعث پیشرفت همگانی میشه.مثلا از vray dirt چجوری استفاده میکنین که همه بچه های دوره به این نکته اشاره کردن.
خلاصه زکات علم نشر اون هست.
مرسی.تاپ گالری هم 100 درصد شایسته و برازنده هست.مبارکه

بله هر کدوم از بچه ها باید میکینگ آو خودشونو بدن ولی فکر کنم من واسه شیدر پردازی بتونم یه کارایی بکنم.....حتما اقدام میشه ....چشم عارف جان

سلام آقا پوریا واقعا خسته نباشین کار واقعا بی نهایت زیباست تاثیر ذهنی خیلی خوبی تو ذهنم و بیننده می ذاره
الان کلی پروتکل های رمز آلود به ذهنم منتقل میشه :green: هارمونی رنگ خیلی جذاب شده به شدت
مدلینگ عالی خوش به حالت با مبل به این خوبی ساختی با زیبراش
و تاپ گالری مبارک باشه

جدیدترین ارسال ها

بالا