روش تعیین قیمت کارهای سه بعدی

khatam.0761

Well-Known Member
هزینه طراحی پلان ک تعرفه نظام. باید از نظام بپرسی. البته با مهر و امضا. ک شما اگر مهر نداری، متری 1500 میدی یکی واست مهر کنه.
برای 3d هم سه تومن باید خوب باشه. من قیمت بندرعباس رو گفتم. بسته به شهر قیمت متفاوته

meysam arch

Active Member
پروژه بزرگ

102 میلیون تومن ... متر مربع دیگه نه ؟ یعنی این منطقیه چکی ش نکنیم ؟

آخرین ویرایش:

khatam.0761

Well-Known Member
کل پروژه 10000 متر میشه سه میلیون
هزینه هر متر امضا و مهر میشه 1500 تومن
اما هزینه طراحی را باید ببینی چند متر و چند طبقه طراحی داره، تعداد طبقات و متراژ تعیین کننده محاسبه قیمته.
نرم افزار نظام مهندسی برای اندروید موجوده، از بازار دانلود کن، میزان متراژ و طبقات رو میدی، هزینه کل رو بهت میده، بعد به تفکیک نگاه میکنی ک چقدر هزینه طراح معمار و نظارتشه و قیمت رو برمیداری و هزینه امضا رو کسر میکنی.
هزینه طراحی کل برای پنج طبقه با این متراژ ک دادی، فقط طراح معمار میشه 172803600 تومان ک با کسر هزینه مهر و امضا میشه 102803600 تومان
باز میگم. برو قیمت درست رو بگیر. من با نرم افزار حساب کردم. شاید غلط باشه
هزینه سه بعدی کمترین هزینه در این لیسته.
ماکت کار هم 8000000 تومان
کلا اگر کار دستت باشه بگیری نونت تو روغنه
اما این یارو گفته کل ده هزار متر
قانون میگه فقط شصت درصد زمین رو بسازی

khatam.0761

Well-Known Member
تعداد طبقات رو بگو. متراژ زمین رو بگو. من فردا از مهندس بپرسم بهت خبر بدم.

meysam arch

Active Member
زمین 10.000 متر مربع ... در سه طبقه ... که میشه 30.000 مترمربع ( برای طراحی و 3d )

تو پست های قبلی متراژ رو نوشته بودم ...

کارفرما از من در اصل 3d میخواد نه نقشه ... ولی من مجبورم رو نقشه طراحی کنم که 3d بزنم روش.
یه قیمت برای مکس اگه بدید !!!
یه قیمت هم برای نقشه !!!
لطف کردید...

قضیه 60% رو میدونم ولی حرفیه که زده دیگه منم هنوز ندیدم زمین رو. حالا فرض رو میگیریم روی 30.000 متر مربع 3D MAX .
دیگه امشب بهش باید قیمت بدم !!!

آخرین ویرایش:

khatam.0761

Well-Known Member
قیمت طراحی نقشه چیزیه ک باید نظام مهندسی یا دفاتر فنی بهتون قیمت بده.
اما 3dmax میشه سه میلیون تومان.

meysam arch

Active Member
شاید من اشتباه میکنم ... !!!

یعنی 30.000 متر مربع تری دی رو 3 میلیون همش ؟ ؟؟
متری 3000 تومن هم که بگیریم میشه 90.000.000

meysam arch

Active Member
شاید من اشتباه میکنم ... !!!

یعنی 30.000 متر مربع تری دی رو 3 میلیون همش ؟ ؟؟
متری 3000 تومن هم که بگیریم میشه 90.000.000

khatam.0761

Well-Known Member
درسته. اگر دیدی کسی پول بالای سه میلیون میده، بیار منم بزنم
من بخاطر خسیسی کارفرماها گفتم.
45 هزار متر مربع طراحی پارک با یک موزه وسطش زدم برای یک شرکت، قیمت دادم نه میلیون، اما تهش چقدر به من دادن؟ 2 میلیون.
قیمت طراحی فضاهای داخلی برای هر متر مربع 20 هزار تومن
برای فضاهای خارجی پانزده هزار تومن.
لنداسکیپ هزار تومن
فضاهای هکتاری 100 تا تک تومن.
هرچی فضا بزرگتر، قیمت کمتر.
مگر اینکه درصدی کار کنی.
مثلا 1 درصد از کل هزنه اجرا رو بگیری. بیشتر از سه میلیون گیرت میاد.

آخرین ویرایش:

Bertali

Member
سلام

من خودم داخلی متری 5000 تومن میزنم و خارجی متری 3000 تومن

ولی بعظیها هستن نمیدونم باهاشون چیکار کنم مثلاً طرف میاد از تمام مبل و کمد میزتلوزیون و غیره خونشون عکس گرفته میگه میخوام اینارو هم 3d کنی بزاری تو اون فضا ببینم چطوری میشه من فقط باید 10 روز وقت بزارم وسایل خونشون رو طراحی کنم بعدشم همون متری 5000 تومن حساب کنم !

meysam arch

Active Member
همه جورشو ديديم همه ...

ولي اي كاش سر كار هاي بزرگ چند هزار متري هم يه بحث و نظري ميشد ... همش سر كاراي كوچيكه ( گرچه 90 درصد كارامون هم همه كوچيكه ) ولي سالي يه كار بزرگ هم كه ميخوره اينه...

يه رستوران رو زديم 2 تومن بعد يه مجتمع 3 طبقه 10.000 متري رو كه نميزنن 3 تومن ... حالا من كه قيمت رو دادم رفت ولي ...

دوستاني كه نگران خراب شدن آمار قيمت دادن به مشتري ها هستن ... اگه اينقدر منتظر يه غول مكس كار ايران بمونن سر پيري هم به يه اتحاد قيمت و كيفيتي نميرسيم ... از يه جا بايد شروع بشه بالاخره ... بزرگاي اين سايت هم ميتونن يه حركتي رو شروع كنن با نظر سنجي چيزي شروع كنن كمكم يه تيم داوري ، صاحب نظري ، چيزي مرجعي كه اكثريت سايت قبولش كرده باشن تشكيل بدن يواش يواش يه اتفاقي بيفته ديگه ... فقط مسئولاش شبيه كفاشيان نشن .:sad::green: همه موفق باشن.

khatam.0761

Well-Known Member
من بزودی روی سایت خودم قیمت کارهارو برحسب جدول قرار میدم. اگر دوست داشتید از اونجا قیمتهارو بردارید.
کلاس بندی میکنم. و بر حسب متراژ هم قیمت میدم. با طراحی و بدون طراحی

c m y k

Member
دوستان سلام
از هنرمندان محترم تقاضای استعلام قیمت دارم . یکی از مشتریان درخواست مدلسازی یک تخت خواب مدل ماشین داده نمیدونم چقدر قیمت بدم - به نظر شما مدلسازی این کار چه قیمتی داره - عکس کار رو ضمیمه کردم-unnamed.jpg

سلام دوستان قیمت یه پروژه بازسازی بار که پنجتا نما رندرم میخواد چقده؟ عکسای یه مکانو داده گفتته اینجارو بازسازی کن و به یه بار تبدیل کن طبق سمپلایی که داده . مثلا این یه نمونه رندر نهایییشه

1 render.jpg

mp3d

New Member
سلام رندر از مبل های تک و سه نفره به صورت مدلینگ خام و هم با رندر و متریال سازی از بیس چقدر پیشنهاد میدین برای هر کدوم؟ مرسی اگر زودتر نظرتون رو بدین

navid.gh

New Member
دوستان عزیز سلام یه راهنمایی برای قیمت این کار به من بدین لطفا . این کار دوبر با طول های 28 و 18 متر در 6 طبقه هست و
من ب دو بار طراحی و تغییر طرح این کار رو انجام دادم در دو نمای روز و شب . هم نظر شما رو دوست دارم در مورد 3دی این کار میخام بدونم هم ثیمت اینکار رو نمیدونم چند اعلام کنم در ضمن من دفتر دارم و کارها در دفتر انجام شده
image-f4a31fd622e079c155430aaf40296342f87d511378b3b0c0daad5fbf469d3a2e-V.jpgimage-cbf631ae3385fb58ffd0807d79801435796a3138cd91b963f0c13ac2f67dc7ca-V.jpg

khatam.0761

Well-Known Member
دوستان عزیز سلام یه راهنمایی برای قیمت این کار به من بدین لطفا . این کار دوبر با طول های 28 و 18 متر در 6 طبقه هست و
من ب دو بار طراحی و تغییر طرح این کار رو انجام دادم در دو نمای روز و شب . هم نظر شما رو دوست دارم در مورد 3دی این کار میخام بدونم هم ثیمت اینکار رو نمیدونم چند اعلام کنم در ضمن من دفتر دارم و کارها در دفتر انجام شده
مشاهده پیوست 106630مشاهده پیوست 106631

توی بندرعباس من یک میلیون و پانصد تا دو میلیون میگیرم برای این کار

جدیدترین ارسال ها

بالا