رندر نهایی مسجد نصیر الملک

Farrokh

Active Member
ممنون از تمام دوستان

الان دارم روی متریال کف کار می کنم چون خیلی نقد خورده بود که شبیه آبه

در مورد جایزه هم بهم ایمیل زدند و گفتن از بین vol های arch models یکی رو انتخاب کن
انتخاب کردم گفتن می ترسیم پست نتونه تو ایران بیاره برات ، می خوای لینک دانلود بهت بدیم دانلود کنی ؟

گفتم نه عمرا
پست کنید تا حالتون جا بیاد (حالا واسه صرفه جویی تو پول پسته ها :green:)

خلاصه گفتن 7-10 روز دیگه به دستم می رسه
رسید هم حتما عکس می گیرم می ذارم لذت ببرید

makinf of Nasir al molk mosque هم در حال آماده شدنه فقط هم من خیلی تنبلم هم وقت یاری نمی کنه هم . . .

ولی حتما می سازمش

خلاصه ارادتمندم

Farrokh

Active Member
همه ی دوستان و مخصوصا دوستانی که روی متریال زمین و سایه ی پنجره ها نقد داشتند خواهشا ببینند این ایمیج خوبه ؟

همه چیزش اوکی ئه ؟

موفق باشید

16963067842961637690.jpg

آخرین ویرایش:

HOSSEIN.D

Well-Known Member
:cry:
بابا همون ناقصش هم خیلی با حاله. چه برسه به اینکه داری مشکلاتش رو هم رفع میکنی.
بابا من قلبم ضعیفه. کار میدم دستت هاااا. اینقدر کار رو ریل تر نکن.
خیلی داره فوق العاده تر میشه.
ایول.

فرخ جان شاید علت اینکه اینقدر مسله کف مهمه شده برای اینکه خیلی یه تیکه شده شاید به نظر من اگه یکم برای کف هم طرحی یا نقوشی داشت این طور به نظر نمی رسید.
به هر حال موفق باشی

Farrokh

Active Member
ممنون دوستان

خوب نمی تونم که آثار باستانی رو تحریف کنم که
مسجد نصیر الملک کفش همین کاشی ها هست

من فقط می تونم یکم رئال ترش کنم تا به واقعیت نزدیک تر بشه

sharin

Member
جدا خسته نباشي ، نه اين انرژي منفي داره !! خوب--> خدا قوت:green: . از موقعي كه بهش راي دادم تا حالا كه دوباره ديدمش خيلي خفن تر شده !!:shock:( شايد هم اون موقع دقت نكرده بودم. )

hellboy3d

Member
سلام
باید بگم وقتی اسمتو تو اون لیسته دیدم خیلی حال کردم
خسته نباشید میگم بهت و تبریک میگم بهت
امیدوارم یه روزی اول بشی دادشی :oops:
موفق باشی

mohammadyzr

Well-Known Member
سلام فرخ جان
خیلی خیلی خسته نباشی ، واقعا کارت عالی شده و لیاقت این رتبه رو داشت و حس معنویت موجود در بناهای اسلامی رو خیلی خوب رسونده حتی نسبت به کار اول ،چون طرف شناخت چندانی از معماری اسلامی نداشته. مثلا بالای بنا یه سری حروف عربی بی معنی رو تایپ کرده که از نظر داوران مخفی مونده.
من مثل همیشه دیر رسیدم و متاسفانه نتونستم توی رای گیری شرکت کنم اما از حمایت دوستان هموطن خیلی ذوق زده شدم ،واقعا ایرانی ها توی این جور مواقع سنگ تموم میذارن.

بهت صمیمانه تبریک عرض می کنم و میدونم که این مقدمه ایه واسه افتخارات بزرگتر شما دوست عزیز و سایر دوستان هموطن و بااستعدادمون.

Farrokh

Active Member
از محبت های تمامی دوستان ممنونم

سلام فرخ جان
خیلی خیلی خسته نباشی ، واقعا کارت عالی شده و لیاقت این رتبه رو داشت و حس معنویت موجود در بناهای اسلامی رو خیلی خوب رسونده حتی نسبت به کار اول ،چون طرف شناخت چندانی از معماری اسلامی نداشته. مثلا بالای بنا یه سری حروف عربی بی معنی رو تایپ کرده که از نظر داوران مخفی مونده.
من مثل همیشه دیر رسیدم و متاسفانه نتونستم توی رای گیری شرکت کنم اما از حمایت دوستان هموطن خیلی ذوق زده شدم ،واقعا ایرانی ها توی این جور مواقع سنگ تموم میذارن.

بهت صمیمانه تبریک عرض می کنم و میدونم که این مقدمه ایه واسه افتخارات بزرگتر شما دوست عزیز و سایر دوستان هموطن و بااستعدادمون.

ممنونم محمد جان
من هم از حمایت هموطنام واقعا انگشت به دهن موندم و واقعا باید ازشون تشکر کنم

اون حروف عربی رو هم براش کامنت گذاشتم ولی ظاهرا از دید خودش هم مخفی مونده

ضمنا به خاطر راهنمایی هاتون خیلی خیلی ممنونم

امیدوارم در آینده پیشرفت های بهتری داشته باشم و همین طور پیشرفت های دوستان خوبی مثل شما رو ببینم

موفق باشید

.:. soroosh .:.

Active Member
سلام فرخ جان.
آقا شرمنده دیر پست زدم. ( در جریانی دیگه خودت )
حرف نداره . واقعا عالی شده .
به خصوص افکت ها و نورهای ناشی از شیشه های رنگی درها و ...
تبریک میگم بابت این کار بسیار زیبا.
موفق باشی.

*farshid*

کاربر VIP
واقعا شاهکاره...
مطمینا تو ایران کسی نمی تونه از این کارا انجام بده:rose:
رفلکت کف قبلا خیلی زیاد بود الان بهتر شده ولی با عکس رفرنس فرق داره...
تو کارای قبلیتم رفلکت کف رو زیاد میگرفتی... حتما یه دلیل معمارانه داری... شایدم سبکت اینه
در کل به وجودت افتخار میکنیم فرخ خان جان

Farrokh

Active Member
ممنون از محبت تمام دوستان
ممنون از گالری برگزیده ها

چون دوستان در خواست داده بودند عکس جایزه ی اورموشن رو اینجا بذارم این پست رو زدم

پ.ن :راستش این اولین نرم افزار اوریجینالیه که من تو عمرم دیدم . همین امروز به دستم رسید
و خیلی به نظرم زننده و احمقانه بود که پست ایران بسته ی من رو باز کرده بود و چک کرده بود (کاری که در هیچ کشور متمدنی توجیه عقلانی نداره )

موفق باشید

attachment.php

پیوست ها

• Farrokh Tabande Evermotion Prize.jpg
    Farrokh Tabande Evermotion Prize.jpg
    480 کیلوبایت · بازدیدها: 118
ممنون از محبت تمام دوستان
ممنون از گالری برگزیده ها

چون دوستان در خواست داده بودند عکس جایزه ی اورموشن رو اینجا بذارم این پست رو زدم

پ.ن :راستش این اولین نرم افزار اوریجینالیه که من تو عمرم دیدم . همین امروز به دستم رسید
و خیلی به نظرم زننده و احمقانه بود که پست ایران بسته ی من رو باز کرده بود و چک کرده بود (کاری که در هیچ کشور متمدنی توجیه عقلانی نداره )

موفق باشید

attachment.php
بایدم بازش کنن برادر اومدیم بمب تو دی وی دی بود:lol:
:razz:
خلاصه یه کپی از اورجینال هم گرفتن :green:

Ultra3D

Well-Known Member
سلام فرخ جان
ممنون از این که شیرنی ما رو دادی ( عکس dvd )
ایول

ولی چرا پک 32؟
حداقل یکی از پک های تازش رو انتخاب می کردی که هنوز تو اینترنت نیست( تا 80 که اومده)

بابت هتک حرمت حریم مقدس dvd اورجینالت هم متاسفم و نمی دونم چرا این کارا رو می کنن .... اخه خنده دار هست .. مثلا ً فکر می کنن اون تو چیه؟

راستی هاشیه نریم
کارت خوشکل شده رفلکت رو درست کردی
تا کجا پیش می ری؟

Farrokh

Active Member
ممنون

گفته بودند از ول های یک تا 40
منم این ول ام فایل پی دی اف نداشت گفتم همینو برام بفرستید :green:

ای راستی بچه ها

منتظر دیدن تغییرات اعمال شده بر روی کار باشید

ورژن ئه بتا تا لحظاتی دیگر آپلود خواهد شد . . .

Farrokh

Active Member
این هم ورژن بتای این پروژه

برای اینکه مجبور نشید به پست اول برید اینجا هم کار رو براتون گذاشتم :

تصویری که مقابل شماست ورژن دوم این پروژه هست که در آن بر روی موارد زیادی از جمله بازتاب کف (glossiness map & reflect map ) و همچنین dirt کار شده است
با تشکر از دوستانی که کار رو نقد کردند

پاینده باشید

فرخ تابنده

39629950044241745831.jpg

Ultra3D

Well-Known Member
این dirt رو اون پسره تو فروم Evermotion گفت
فکر می کرد حرفه ای و می خواست نظر بده ولی نمی دونست که برای مساجد از این افکت ها نمی دن ( dirt , .. )
چرا ؟ ... چون مگه قهوه خونه هست؟ ... مسجد تمیز و تمیز و اگر می خواد طبیعی باشه همون باید تمیز و مرتب باشه و تو کارهای معماری سنتیش باید زیاد کار کرد .... ( دیگه چی کار کنیم ... کافر جماعت هستن دیگه)

حالا این رو اون جا هم بزن تا چشش دربیاد:cool:

رفلکت هم خیلی خوب شده ولی من نظرم اینه که یک فرش بنداز ( از اون سنی ها و دست باف ها) که هم کارت قشنگ بشه و هم طبیعی
البته فرش همه جای کف رو نگیره و کمی به طرف درها همون سرامیک باشه تا اون هم خودش رو نشون بده:rose:

جدیدترین ارسال ها

بالا