رندر جدید Audi A4

tootoo

Member
با سلام خدمت همه دوستان
این رندر جدید از کارم هست خوشحال میشم بازم نظر بدبد
مدلینگ : 1 هفته
زمان رندر : 1:16 ساعت
وایر هم در رندر قبلی موجود هست

پیوست ها

• 002.jpg
    002.jpg
    179.5 کیلوبایت · بازدیدها: 40
  • audiii.jpg
    audiii.jpg
    171.4 کیلوبایت · بازدیدها: 23
  • newa4.jpg
    newa4.jpg
    165.3 کیلوبایت · بازدیدها: 19
آخرین ویرایش:

FATEMEH

همسفر قاصدک ها
مدلش که خیلی تمیز شده
نورپردازی هم جالب شده
فقط فکر میکنم متریال تایر یکمی روشن شده
موفق باشی

.:. soroosh .:.

Active Member
مدل خوب شده ، البته بعضی قسمت های مدل نیاز به کار بیشتری داره تا دقیق تر در بیاد.
رندر هم خوبه اما نورپردازی نیاز به کار داره.
متریال ماشین هم رفلکتش باید بیشتر باشه.
رنگ لاستیک ماشین همیشه مشکی هست.
رنگ پایه متریال رینگ هم باید تیره تر از این باشه .
کلا سعی کن رو متریال ها بیشتر کار کنی دوست عزیز.
اما در کل اثر زیبایی شده .

tootoo

Member
مدل خوب شده ، البته بعضی قسمت های مدل نیاز به کار بیشتری داره تا دقیق تر در بیاد.
رندر هم خوبه اما نورپردازی نیاز به کار داره.
متریال ماشین هم رفلکتش باید بیشتر باشه.
رنگ لاستیک ماشین همیشه مشکی هست.
رنگ پایه متریال رینگ هم باید تیره تر از این باشه .
کلا سعی کن رو متریال ها بیشتر کار کنی دوست عزیز.
اما در کل اثر زیبایی شده .
مرسی از نظرت
حتما ایراداشو می گیرم

FATEMEH

همسفر قاصدک ها
این رندرش خیلی قشنگ شده
از اچ دی استفاده کردی واسه نورش ؟
متریال بدنه رو خیلی دوس داشتم

Active Member
این رندر جدید خیلی بهتر شده.
از مشکلات مدلینگ میگذریم ( البته اگه صلاح دونستید و دوست داشتید قسمت هایی که من فکر میکنم مشکل مدل هم داره بگید که براتون علامت بزنم رو تصویر )
اما نورپردازی خوب شده تقریبا.
یکی از مسائلی که باید دقت کنید محیط اطراف هست.
درسته که الان شما دارید روی مدل ماشین تمرکز میکنید اما بی کیفیت بودن محیطی که ماشین در اون قرار گرفته برای چشم بیننده بی تاثیر نیست . مثل بک گراند و حتی زمین.
به نظر میاد عکسی که برای رفلکت ماشین استفاده کردید کیفیتش پائین بوده برای همین رفلکت های روی بدنه تقریبا اسموت شده یا به قولی بلور شده دیده میشن.
تصویر نیاز به کنتراست بیشتری داره .
اگه دقت کنید الان متریال ماشین کاملا متریال فلز یا در اصل متریال اصلی ماشین را پیدا نکرده .
با اضافه کردن کمی کنتراست به تصویر باعث میشید انعکاس ها بیشتر به چشم بیان و متریال ماشین رفلکت بهتری پیدا کنه .
متریال رینگ هنوز جا داره کمی تیره تر بشه.
زاویه و فوکال لنز دوربین خیلی خوبه .

در کل نکات مثبت خیلی خوبی داره این کار که خب چون خودتون میدونید به اونها نمیپردازیم.
ضمنا از جزئیات چراغ جلو هم خیلی خوشم اومده.
موفق باشید .

tootoo

Member
این رندر جدید خیلی بهتر شده.
از مشکلات مدلینگ میگذریم ( البته اگه صلاح دونستید و دوست داشتید قسمت هایی که من فکر میکنم مشکل مدل هم داره بگید که براتون علامت بزنم رو تصویر )
اما نورپردازی خوب شده تقریبا.
یکی از مسائلی که باید دقت کنید محیط اطراف هست.
درسته که الان شما دارید روی مدل ماشین تمرکز میکنید اما بی کیفیت بودن محیطی که ماشین در اون قرار گرفته برای چشم بیننده بی تاثیر نیست . مثل بک گراند و حتی زمین.
به نظر میاد عکسی که برای رفلکت ماشین استفاده کردید کیفیتش پائین بوده برای همین رفلکت های روی بدنه تقریبا اسموت شده یا به قولی بلور شده دیده میشن.
تصویر نیاز به کنتراست بیشتری داره .
اگه دقت کنید الان متریال ماشین کاملا متریال فلز یا در اصل متریال اصلی ماشین را پیدا نکرده .
با اضافه کردن کمی کنتراست به تصویر باعث میشید انعکاس ها بیشتر به چشم بیان و متریال ماشین رفلکت بهتری پیدا کنه .
متریال رینگ هنوز جا داره کمی تیره تر بشه.
زاویه و فوکال لنز دوربین خیلی خوبه .

در کل نکات مثبت خیلی خوبی داره این کار که خب چون خودتون میدونید به اونها نمیپردازیم.
ضمنا از جزئیات چراغ جلو هم خیلی خوشم اومده.
موفق باشید .
مرسی از نظرات سازنده شما
در مورد اون موردی که گفتید بی کیفیتی محیط اطراف من از zdepht استفاده کردم و روی چراغ جلوی ماشین فوکوس کردم و هر چی دورتر میشه صحنه بلور تر میشه .

Active Member
کلی بهتر شد .
نظر راجع به ادیتی که رو عکست کردم چیه ؟ ( البته ببخشید که چنین جسارتی کردم )
فقط سمت راست تصویر روی بدنه ماشین زیاد سوخته بود و امکان تصحیحش را نداشتم، اما خب خیلی هم بد نشده ;) )
کمی روی رنگها و سایه ها و نور ها و ... کار کردم .

http://www2.upic.ir/images/96190436184911698429.jpg

الان که خودم دیدم فقط یه کمی رنگ آبی زیاد شده که کوچولو باید کمتر بشه، بیشتر منظورم زنده بودن تصویر و رنگهاست.

من در مورد ماشین اصلا نمی تونم تخصصی نظر بدم دو تا ایراد کلی می بینم. یکی سایه های زیر ماشین که غیر طبیعی هستن و دیگری اون درخشش و روشنایی مطلقی که روی بدنه ماشین افتاده. در مجموع کار خوبیه.

جدیدترین ارسال ها

بالا