رندر انیمیشن بدون اجرای مایا

وضعیت
موضوع بسته شده است.

amir-cg

Active Member
با سلام....
من می خواستم بدونم میشه بدون اینکه مایا رو اجرا کرد ، یه انیمیشن رو رندر کرد؟؟؟؟میشه؟؟؟

smspersia

Member
اول تنظیمات رو داخل مایا انجام بده فایلتو ذخیره کن
بعدش روی فایلت راست کلیک و رندرو بزن

smspersia

Member
چیز خواسی نیست
روی فایلهای که پسوندشون مایاست راست کلیک کن و رندر بزن ؟

amir-cg

Active Member
فکر نمیکنم ممکن باشه !
چون وقتی نرم افزار باز نیست چطوری ؟!
نمیشه معلوم نیست دوست ما منظورش چیه !
شاید منظورش اینه اول باید بری توی نرم افزار و اینا !
متین جون..من امتحان کردم..شد...کاملا درست هم کار می کنه....حالا بگو ببینم کدوم نرم افزار بهتره؟؟؟

LinkinForEver

مسئول بخش برنامه ها و مسائل گرافیک سه بعدی
Matin.B عزیز همه نرم افزار ه این قابلیت رو دارند مکس هم داره مایا هم داره C4D هم باید داشته باشه ...

بهش میگن Command Prompt Rendering
شما به وسیله اون به Render Node دستور رندر میدید و اونم با ازاد سازی رم و .. شروع به رندر به صورت Stand Alone میکنه .

amir-cg

Active Member
Matin.B عزیز همه نرم افزار ه این قابلیت رو دارند مکس هم داره مایا هم داره C4D هم باید داشته باشه ...

شما به وسیله اون به Render Node دستور رندر میدید و اونم با ازاد سازی رم و .. شروع به رندر به صورت Stand Alone میکنه .
یه سوال داشتم از شما...رندر بیرون از نرم افزار با رندر داخل نرم افزار فرقی که نداره؟؟؟؟فقط باید صحنه رو با تنظیمات رندر ذخیره کرد؟؟

Matin.B

Member

من روی فایل .c4d که کلیک میکنم همچین چیزی که میگن نداره ؟!!!!!!!!

amir-cg

Active Member
ببین متین جون...منم اولاش مثل تو داشتم می گفتم که مایا بهتره اما الآن فهمیدم که همشون بهتره چون وقتی با دقت به نمونه کار ها و ابزار های اون نرم افزار نگاه کردم ، همیچین چیزی رو درک کردم....
پس دیگه اینکار رو نکن..داری زیاده روی می کنی...

Matin.B

Member
خوب دیگه...مایا داره اما سینما نداره....
اینم نمونه از بالا و پایین بودن نرم افزار ها

آقا حمید جواب دادن !!!!!

حالا ببینم چی رو رندر گرفتی !!!!!!
رندر فیلم مهم نیست نتیجه مهمه !!!!!!!!!
:green:
من دیگه پیر نرم افزارم و با همه کار کردم و میگم همه خوبن ولی مایا و مکس پیر شدن
و جای اونا رو باید نرم افزار های جوانی مثل Cinema 4D بگیرن !!!!!!

LinkinForEver

پیرشدن نشونه از بهتر بودنه :wink:

همه نرم افزار ها خوبن درست و فقط ابزارند اما دیگه C4D رو وارد بحث مقایسه نکنید که نوپاست ، Houdini با اینکه نوپاتره بهتر جلو زده ... C4D رو من برای MoGraph ـش و Maxon Render ـش قبول دارم .

توی ایران کلا کسایی مثل شما و امیر عزیز که سنشون کمه ... دوست دارن بیشتر به چشم بیان و جلب توجه کنند برای همین چون چیزی جز نرم افزار بلدنیستند که بهش تکیه کنند سعی میکنند روی اون نرم افزار پافشاری کنند در صورتی که حقیقت چیز دیگه ایست .

این حرف ها که مکس و مایا پیر شدند و ... سینما فوردی جاشونو بگیری ، چیزی جز اراجیف تولید شده توسط امسال شما نیست ، چون تا علم پیشرفت کنه این ها هم پیشرفت میکنند و هنوز هم C4D به تکامل مکس و مایا نرسیده ... شاید بشه گفت Blender رسیده اما C4D هنوز خیلی جای کار داره

همونطور که میبینید برای C4D خیلی پلاگین منتشر میشه مثل مکس و اگر بخوایم اینطوری نگاه کنیم که مکس ناقصه C4D ناقص تره که این ها هم یک مشت اراجیف هست ... توجه نکنید .

تمامی این نرم افزار ها به تکاملی خوب رسیدند که ما هنوز حرفه ترین هامون هم نتونستیم از 50% این تکامل استفاده کنیم و بقیش فقط حرفه ... مثلا دوست عزیزمون amir-cg که لطف کردن یکبار مکس رو به فحش و ناسزا بستند که الان متوجه اشتباهشون شدن هم تفکری مثل الان شمارو داشتند .

پس بهتره هرچه زود تر بخودتون بیاید و برید سراغ مبانی و پایه ی هنر ، به ابزار چسبیدن مثل اینه که شما پافشاری کنید که مداد رنگی و پاستیل قدیمی شدند و با AirBrush و ماژیک که جدید تر هستند میشه اثر بهتری تولید کرد در صورتی که اینطور نیست !

سینما 4D هم داره ، همیشه که تو کلیک راست نیست مثلا در مکس تو CMD می نویسید 3Ds Max File Adress + *.max* file + \s \r \d \c و بعد دستور رو میدید .

اما amir-cg در اخر هم میرسیم به اخطار شما ، شما بعد از چندین بار مسدود شدن هنوز هم اسپم کردن رو بعد از بالای 30 اخطار جدی نگرفتید و این بار بهتون اخرین اخطار رو میدم در صورت تکرار هر گونه هرز نامه ، پست پشت سر هم و اسپم اکانت و ای پیتون به صورت کامل مسدود میشه ... که دیگه
نمیتونید وارد این سایت بشید پس با دقت رفتار کنید .

موفق باشید :rose:

amir-cg

Active Member
لااله الا الله..
من نتیجه ی خوبی گرفتم.....
در ضمن هیچ کدوم پیر نیستن..مایا و مکس هنوز جوونن ، و همینطوری دارن جوون تر میشن....
-------------------
من از مدیرا تقاضا می کنم این موضوع رو ببندن....من یه موضوع نوشتم که دعوا شد.....

amir-cg

Active Member
پیرشدن نشونه از بهتر بودنه :wink:

همه نرم افزار ها خوبن درست و فقط ابزارند اما دیگه C4D رو وارد بحث مقایسه نکنید که نوپاست ، Houdini با اینکه نوپاتره بهتر جلو زده ... C4D رو من برای MoGraph ـش و Maxon Render ـش قبول دارم .

توی ایران کلا کسایی مثل شما و امیر عزیز که سنشون کمه ... دوست دارن بیشتر به چشم بیان و جلب توجه کنند برای همین چون چیزی جز نرم افزار بلدنیستند که بهش تکیه کنند سعی میکنند روی اون نرم افزار پافشاری کنند در صورتی که حقیقت چیز دیگه ایست .

این حرف ها که مکس و مایا پیر شدند و ... سینما فوردی جاشونو بگیری ، چیزی جز اراجیف تولید شده توسط امسال شما نیست ، چون تا علم پیشرفت کنه این ها هم پیشرفت میکنند و هنوز هم C4D به تکامل مکس و مایا نرسیده ... شاید بشه گفت Blender رسیده اما C4D هنوز خیلی جای کار داره

همونطور که میبینید برای C4D خیلی پلاگین منتشر میشه مثل مکس و اگر بخوایم اینطوری نگاه کنیم که مکس ناقصه C4D ناقص تره که این ها هم یک مشت اراجیف هست ... توجه نکنید .

تمامی این نرم افزار ها به تکاملی خوب رسیدند که ما هنوز حرفه ترین هامون هم نتونستیم از 50% این تکامل استفاده کنیم و بقیش فقط حرفه ... مثلا دوست عزیزمون amir-cg که لطف کردن یکبار مکس رو به فحش و ناسزا بستند که الان متوجه اشتباهشون شدن هم تفکری مثل الان شمارو داشتند .

پس بهتره هرچه زود تر بخودتون بیاید و برید سراغ مبانی و پایه ی هنر ، به ابزار چسبیدن مثل اینه که شما پافشاری کنید که مداد رنگی و پاستیل قدیمی شدند و با AirBrush و ماژیک که جدید تر هستند میشه اثر بهتری تولید کرد در صورتی که اینطور نیست !

سینما 4D هم داره ، همیشه که تو کلیک راست نیست مثلا در مکس تو CMD می نویسید 3Ds Max File Adress + *.max* file + \s \r \d \c و بعد دستور رو میدید .

اما amir-cg در اخر هم میرسیم به اخطار شما ، شما بعد از چندین بار مسدود شدن هنوز هم اسپم کردن رو بعد از بالای 30 اخطار جدی نگرفتید و این بار بهتون اخرین اخطار رو میدم در صورت تکرار هر گونه هرز نامه ، پست پشت سر هم و اسپم اکانت و ای پیتون به صورت کامل مسدود میشه ... که دیگه
نمیتونید وارد این سایت بشید پس با دقت رفتار کنید .

موفق باشید :rose:
من با حرفای شما موافقم....
اما ببینید من جلب توجه نکردم....منم مثل آقا متین این جور فکرارو می کردم اما الآن تغییر کردم.....کلا عوض شدم....
در ضمن من هیچ اسپمی ندادم....

LinkinForEver

در ضمن من هیچ اسپمی ندادم....

خداوکیلی من برای شما 3 بار توضیح دادم اسپم چیه ، چرا نمیخوای بفهمی برادر ؟ از دستی این کارو میکنی ؟

ببین عزیز 2 پست پشت سر هم اسپم محسوب میشه !

• C7 - پیش از پاسخگویی سایر کاربران به آخرین پاسخی که خودتان ایجاد کرده اید پاسخی ندهید.
    برای بالا آوردن مبحثی که خودتان ایجاد کرده اید پاسخ های بی مورد ارسال نکنید، برای دریافت کردن پاسخ از سایر کاربران باید صبور باشید. ارسال کردن مطالب بی مورد و اضافی اسپم محسوب شده و ممنوع است.

و اینجا همین 2 پست قبل :

62944136796308900806.jpg

این اخرین باری بود که توضیح دادم ، در صورت تکرار مسدود میشید .

mohammad@er

Well-Known Member
سلام ..
نمی دونم کی میخاد این بحث تموم شه ..

هی می گن فلان نرم افزار قوی تر از اونه ...

دوستان عـــــــــــــزیـــــــــــــــــز شما ها چون با نرم افزار های مختلفی کار نکردین فکر می کنید دنیای نرم افزار همونه که زیر دستتونه و دارین باهاش بازی می کنین .. فکر می کنین اسباب بازیتون قوی ترین نرم افزار تو ضمینه cg vs vfx هست ...

یخورده بزرگ شید خاهشن ..

دنیا اونجوری فکر می کنید نیست ...

amir-cg

Active Member
سلام ..
نمی دونم کی میخاد این بحث تموم شه ..

هی می گن فلان نرم افزار قوی تر از اونه ...

دوستان عـــــــــــــزیـــــــــــــــــز شما ها چون با نرم افزار های مختلفی کار نکردین فکر می کنید دنیای نرم افزار همونه که زیر دستتونه و دارین باهاش بازی می کنین .. فکر می کنین اسباب بازیتون قوی ترین نرم افزار تو ضمینه cg vs vfx هست ...
والله ما خودمونم به این کارا کار نداشتیم ، متین جان شروع کردن.....
من فقط یه سوال از قابلیت داشتم که یه نفر پرید وسط و گفت سینما این قابلیت رو نداره ولی از همه بهتره....
یخورده بزرگ شید خاهشن ..

دنیا اونجوری فکر می کنید نیست ...
والله ما خودمونم نمی خواستیم دعوا کنیم ولی یه نفر پرید وسط و گفت سینما این قابلیت رو نداره و از همه بهتریه....
در ضمن من بزرگم و فقط دارم تجربه ی خودمو که اوایل تری دی داشتم به متین جون می گفتم....

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا