رجیستر کردن پلاگین systools

alimaya

Active Member
عرض سلام و خداقوت به همه عزیزان
ممنون میشم اگر نحوه رجیستر کردن پلاگین systools رو راهنمایی کنید. یوزرنیم و پسورد چطور باید استفاده بشه؟

MahmoodM30

مدیر <A href="http://forum.majidonline.com/forums/
از این نسخه استفاده کنید

پیوست ها

• Systools.rar
    294.9 کیلوبایت · بازدیدها: 19

alimaya

Active Member
آقا محمود مشکل همچنان باقیه
پلاگین چند ثانیه یکبار ارور میده

MahmoodM30

احتمالا یه جایی رو اشتبا کار کردین این نسخه تا جایی که یادمه ریجستر شدس

پیوست ها

• Systools.rar
    1.3 مگایابت · بازدیدها: 10
نمیدونم این حرفم به این مبحث مربوطه یا نه اما دلم نیومد از آقا محمود نپرسم.
همونطور که خودتون میدونید اکثر پلاگینهای بیلدر مربوط میشن به زمان ویندوز ایکس پی یا قبلش.انگار در کدنویسیهاشون مشکلی هستش.
بنده یه تپلت پی سی با ویندوز هشت لمسی اورجینال ساخته تایوان دارم که تقریبا به سی درصد پلاگینهای بیلدر فایروالش ایراد میگیره و فایل را به محض خارج کردن از حالت فشرده پاک میکنه.بعنوان مثال دیکشنری که با بیلدر توسط اساتید در این انجمن ساخته و آپلود شده را اصلا اجازه اجرا بهش نمیده.در حالیکه روی نسخههای کرک شده حتی ویندوز ده هم این مشکل را ندارم.
فکر میکنید راه حلی براش وجود داره من بتونم این پلاگینها را استفاده بکنم

MahmoodM30

در این مورد من خوب نمیتونم راهنمایی کنم ولی بعضی پلاگین ها که برای کاهش حجم و ... Pack میشدن این اتفاقا براشون میافتاد

the_king

مدیرکل انجمن
نمیدونم این حرفم به این مبحث مربوطه یا نه اما دلم نیومد از آقا محمود نپرسم.
همونطور که خودتون میدونید اکثر پلاگینهای بیلدر مربوط میشن به زمان ویندوز ایکس پی یا قبلش.انگار در کدنویسیهاشون مشکلی هستش.
بنده یه تپلت پی سی با ویندوز هشت لمسی اورجینال ساخته تایوان دارم که تقریبا به سی درصد پلاگینهای بیلدر فایروالش ایراد میگیره و فایل را به محض خارج کردن از حالت فشرده پاک میکنه.بعنوان مثال دیکشنری که با بیلدر توسط اساتید در این انجمن ساخته و آپلود شده را اصلا اجازه اجرا بهش نمیده.در حالیکه روی نسخههای کرک شده حتی ویندوز ده هم این مشکل را ندارم.
فکر میکنید راه حلی براش وجود داره من بتونم این پلاگینها را استفاده بکنم
شاید یه ویروس کشی به کد نویسی مشابهی گیر بده ولی اغلب مشکل از اینه که بعدا از ساختن فایل اجرایی برای اینکه حجمش کم بشه یا احتمال تبدیل فایل اجرایی به کد کم بشه و کلا کرک کردنشون سخت بشه میان با ابزار های فشرده ساز و رمزگذار که مخصوص فایل های اجرایی ئه فشرده اش می کنند. ویروس کش ها کلا میونه خوبی با این فشرده ساز ها ندارند، بعضی هاشون که همینطور فله ای توی رده فایل های مشکوک قرار میدن. دلیلش اینه که نمی تونن فایلی که فشرده شده رو درست تجزیه و تحلیل کنند، اگه مورد ویروسی و مخرب توشون باشه بخاطر فشرده شدنش تشخیص اش دشواره.
اگه سازنده اون پلاگین ها مشخصه بهتره از خودش درخواست کنید که یک نسخه غیر قشرده رو بهتون بده یا ازش برای تلاش شون برای خارج کردنش از حالت فشرده اجازه بگیرید، چون بعضی از کسانی که فایل رو فشرده می کنند نیت شون حفاظت از پلاگین شونه، نه کاهش حجم اش.
سه جور ابزار مرتبط با این فایل ها وجود داره :
یکسری شون Packer اند که فایل اجرایی رو فشرده می کنن که حجم کمتری بگیره یا کرک کردن شون سخت بشه. بعضی از این Packer ها فقط فشرده می کنند و بعضی هاشون علاوه بر کاهش حجم، رمزگذاری هم می کنند که بهشون Protector هم میگن.
یکسری شون Unpacker اند که ممکنه سازنده شون خود Packer باشه یا شخص دیگه ای که میخواد این فایل های فشرده رو به حالت قبلی برگردونه (که بعد فرضا کرک کنه) که احتمال داره ویروس کش دیگه با این فایل غیر فشرده مشکلی نداشته باشه.
یکسری شون هم Scanner یا Analyzer هستند که کارشون اینه که یک فایل اجرایی رو بررسی کنند و حدس بزنند که با کدوم ابزار Packer فشرده شده. تشخیص شون هم همیشه موفقیت آمیز نیست، مخصوصا به این دلیل که برای بعضی Packer ها عمدا این قابلیت رو بهشون اضافه می کنند که طوری فشرده کنند که حدس زدن اینکه با چی فشرده شدن دشوار بشه.
رجوع شود به سایت هایی مثل protools.narod.ru

alimaya

Active Member
عرض سلام خدمت دوستان عزیز
مشکل از پلاگین نبود
فقط کافیه کد زیر در صفحه اول کپه بشه
کد:
Username$='freeware'
Serial$='FA3SNIJ3'
PluginSet("PlugIn","Username$")
PluginRun("PlugIn","SetUserName")
PluginSet("PlugIn","Serial$")
PluginRun("PlugIn","RegisterKey")
PluginGet("PlugIn","OutputIntegerVariable")

جدیدترین ارسال ها

بالا