.: رای گیری مسابقه من و مجید آنلاین! :.

nima_dsnr

کاربر VIP
- یعنی من هم بگم ؟
- نه تو چیکاره ای ؟
- باشه پس میگم !

1 = 4
2 = 8
3 = 6
4 = 6
5 = 5
6 = 10
7 = 9.5
8 = 7
9 = 8
10 = 10
11 = 5
12 = 7
دوازده دومی غلط املایی داره. ایمان جان دلبنده آنلاین یم کلمه سر همه نه جدا.

Mohamad

O-.-O
شماره ی رندر = امتیاز

شماره 1 : 5.5
شماره 2 : 6
شماره 3 : 8
شماره 4 : 7
شماره 5 : 6.5
شماره 6 : 9.5
شماره 7 : 6.5
شماره 8 : 7.5
شماره 9 : 7.5
شماره 10 : 6.5
شماره 11 : 8.5
شماره 12 : 6.5

همچنین همه ی دوستان موفق باشید .
oh2ez8tie56858zr0wu1.gif

Boplo

New Member
همه کارها واقعا جالبند!
منم حرفه ای نیستم و از نگاه عامی نظر دادم....

شماره 1 : 5
شماره 2 : 6
شماره 3 : 8
شماره 4 : 7
شماره 5 : 6
شماره 6 : 7
شماره 7 : 6
شماره 8 : 7.5
شماره 9 : 10
شماره 10 : 8
شماره 11 : 7
شماره 12 : 6

آخرین ویرایش:

Sherlock_Holmes

Active Member
ممنون از همه دوستانی که تا الان زحمت کشیدند و کارها رو بررسی کردند و رای دادند...

فقط یه نکته بگم اونم اینکه دوستانی که به کار خودشون رای نمیدن چون امتیاز صفر نداریم براشون امتیاز 1 محاسبه میشه...
پیشنهاد میکنم امتیازی که در قیاس با کارهای دیگران فکر میکنند برای کارشون مناسب هست رو به خودشون بدن...

.

ضمنا از همه دوستانی که لطف کردند و کد رو جهت آگاهی باقی دوستان توی امضاشون قرار دادند ممنونم...

hosienmax100

3D Artist
خسته نباشید (کاربرا /مدیرا )

من امتیاز 4 رومیدم به تمامی کار ها /

موضوع سخت بود / ایده ها بلندپروازانه / اجرا هانامتناسب با ایده ها (باید پیامبر باشی تا رندر پایانی رو با داستان ها تطبیق بدی )

من اگه شرکت میکردم تو این مسابقه بدون شک امتیاز 0 یا همون 1 رو میگرفتم /

تقلید یکی از راهای پیشرفت در هنر ه = اینرو ایمان گفت اون بالا به شدت میپرستم این جمله رو تو گرافیک

مسابقه ی بعدی رو باید با همفکری و دید رئال تری برگزار کنیم نیاز نیست ملت شقالقمر کنن ...همون کار مرسوم رو انجام بدیم بهتره

با آرزوی موفقیت برا همه

[Hossien]

New Member
شماره ی رندر = امتیاز
1 = 4
2 = 3
3 = 6
4 = 8
5 =7
6 = 6
7 = 4
8 =5
9 = 7
10 = 3
11 =6
12 = 5

==============================
سلام به همه ي بچه هاي سه بعدي كار مي خواستم يك توضيح راجع به كار بدهم:

1- خوب كار شده ولي در خيلي ابتدايي كار شده در صورتي كه تابلوي اعلانات خوب كار شده.
12- استفاده از رنگ ها مي تونه خيلي خوب كاربران را نشون بده.ولي يكم بايد روي گرافيكش كار مي شد.
من كه پسنديدم.

Farrokh

Active Member
سلام
مهم ترین دست آورد یک مسابقه ی هنری این هست که می بینید به یک موضوع واحد با چند رویکرد متفاوت نگاه شده است
برخی از این رویکرد ها بسیار جالب بودند و برای خود من بسیار آموزنده
ولی بسیاری از اونها هم در باتلاق کلیشه ها گیر کرده بودند
ولی من سعی کردم به دور از هرگونه برداشت غیر حرفه ای و احساسی امتیاز بدم(رای نه ها ! امتیاز) (من از رای دادن خاطره ی خوبی ندارم )

امتیازات رو هم به 5 امتیاز برای ایده و 5 امتیاز برای اجرا اختصاص دادم (یکی از کارا هم که دو بعدی بود نمره ی ایده رو بهش دادم ولی نمره ی اجرای سه بعدی رو بهش ندادم)

در آخر هم می خوام از 5 نفر تشکر کنم

1) دوست عزیزم بهنام زنگنه نژاد ، که در پردازش این ایده کمک خیلی زیادی به من کرد. واقعا راهنمایی هاش به جا و عالی بود و به پخته شدن کارم کمک کرد
2) خانوم فرناز فلاحت که با ایده های هنری فوق العادشون در طراحی اولیه ی کانسپت به من کمک کردند (پست ایشون در زیر همین پست قرار دارد )
3)انیمیشنز که دوست خیلی خوب و مشوق بسیار بهتری هست
4) ایمان (شرلوک هلمز ) و امین و مدیران ارشد که واقعا برای این مسابقه زحمت کشیدند
5) تمام بچه هایی که در این مسابقه یا شرکت کردند و یا روی کار شرکت کنندگان نظر دادند

نظرات من تحت این قالب ساماندهی شده است :

شماره ی رندر => امتیاز ایده + امتیاز تکنیک = امتیاز کل:

1=> 3+4 = 7
2=> 4+3 = 7
3=> 4+4 = 8
4=> 3+3 = 6
5=> 3+0 = 3
6=> 5+4 = 9
7=> 3+3 = 6
8=> 3.5 +4 = 7.5
9=> 2+4 = 6
10=> 4+5 = 9
11=> 5+2 = 7
12=> 3.5+4 = 7.5

همگی موفق باشید

آخرین ویرایش:

Sherlock_Holmes

Active Member
دوستان فرصت رای دهی که اعلام کردیم تمام شده.. اما تا من و امین هم رای خودمون رو کامل بررسی کنیم و روی کارها اعمال کنیم اگر کسی بازم خواست رای بده مشکلی نیست، امتیازی که میده در نظر گرفته میشه..
اینو واسه این میگم که یه عده از دوستانی که انتظار داشتیم هنوز نرسیدند رای بدن..

Sawper

Active Member
سلام
با تشكر از كليه دوستان بويژه مديرا كه ميدونم خيلي زحمت داشتند.
شاید به نظر فقط باید نمره داد ولی از اينكه نقاط قوت و ضعف بعضي كار ها رو ذکر میکنم اميد وارم موردي نباشه.
فقط در جهت افزایش کیفیت.انشا ا...
1- 3 خوبه كه از عكس استفاده شده ولي انعكاس توي شيشه يك اتوبان رو نشون ميده و اين جالب نشد
2- 6 خوشم اومد. هنوز جاي كار داره.
3- 7.5 از كاراكترا خيلي خوشم اومد.اون ليزر و دود خيلي خوب شده.
4-5
5-5
6- 5 تكنيك: متريال ها خرابند چون شاید متريال هاي پيش فرض خود منتال ري هستند مثلا فلز يا كفپوش.كيبورد و ماوس هم كه پر! .ايده: به نظرم در مورد يك خبرنگار بود.
7-5
8-8.5 از معماريش خوشم اومد.
9-9 يعني خوشم اومده. خيلي فانتزي شده.
10- 5 حيف كه كار ناقصه.
11-10 ايول! اين كاره كيه اينقد قشنگه! نميفروشه؟
12-5

آخرین ویرایش:

Baloot3D

مسئول بخش سخت افزار سه بعدی
سلام به همه دوستان . یه مدتی بنا به دلیل خیلی از مسائل شخصی و جامعه ای نشد که پستی بدیم
دوستان فرصت رای دهی که اعلام کردیم تمام شده.. اما تا من و امین هم رای خودمون رو کامل بررسی کنیم و روی کارها اعمال کنیم اگر کسی بازم خواست رای بده مشکلی نیست، امتیازی که میده در نظر گرفته میشه..
اینو واسه این میگم که یه عده از دوستانی که انتظار داشتیم هنوز نرسیدند رای بدن..
فکر کنم ما جزء اونایی بودیم که انتظار داشتین شرلوک جان ..

من از همه بچه ها ومدیران انجمن تشکر می کنم بابت مسابقه ای که گذاشتن و تمامی زحماتشون .
البته حیف که نتونستیم کار رو تموم کنیم و کار فینال رو تو مسابقه بذاریم ( وگرنه اول بودیم :D )

این نظرات شخصی منه و امیدوارم دوستان ناراحت نشن
شماره رندر = امتیاز بنده

11 = 10 هم ایده اش قشنگه هم رندر البته می تونست تو مدلها بیشتر کار بشه ولی در کل عالی
3 = 9 ایده خیلی زیبایی اگه یخورده محیطش و رندر قوی تر بود یک کار تک می شد
9 = 8 وقتی که بخش های 2D کارت بیشتر بود خیلی قشنگتر بود مخصوصا اون درخته ( ایده شما هم خیلی عالی بود )
10 = 7 برداشتی که من از این کار داشتم ( با مجید آنلاین یخورده قدم بلندتره اون موقع دستم به بعضی چیزا نمیرسید که الان میرسه :D ) رندر تمیزی و ساده ای گرفتی آفرین )
6 = 6 فرخ جان به نظر من فقط از لحاظ نورپردازی و رندر کار بسیار زیبایی بود ولی ایده جالب و روشن نبود ، همچنین مدلها ساده
2 = 6 ایده تقریبا خوب ، اجرا هم در حد خودش خوب
8 = 5 ایده خوب ، اجرا ضعیف
12 = 5 ایده خوب ، رندر خوب ،مدلها ساده
7 = 4 آفرین که پشتکار بود که حتی با مدلهای های ساده ، تو مسابقه شرکت کردی
1 = 4 نظری ندارم
5 = 3 این کار فکر کنم 99% 2d باشه خیلی کارکتر قشنگ و خوش رنگ و لعابی شده اما چون مسابقه 3 بعدی بود من امتیاز پایین دادم به کارت
4 = 1 به نظرم ضعیف بود و بیشتر ترکیب چند تصویر با هم بوده اما آفرین که شرکت کردی

بازم تشکر از همه
موفق باشید :rose:

Sawper

Active Member
f-tabande جان.
در مورد موتور رندر حتما همونی هست که فرمودید.به خاطر نور اشتباهی فکر کردم.ولی به نظر میاد GI فعال نیست.
در مورد ماوس و کیبورد هم معذرت میخوام درست فرمودید. اما نشون دادن Taskbar ویندوز توی مانیتور ،حداقل جزئیات هست که رعایت نشده.

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
ببخشید اگر دیر شد.

خسته نباشید میگم به همه ی کسایی که شرکت کردن و به ایمان و امین عزیز.

1 = 5
2 = 6
3 = 6
4 = 6
5 = 3
6 = 9
7 = 8
8 = 2
9 = 9
10 = 6
11 = 8
12 = 5