راه اندازی 3 سایت روی یک هاست مشکل ایجاد میکنه؟

mahdi120012

New Member
سلام من 3 تا سایت رو روی 1 هاست راه اندازی کردماز اون موقعی که سایت دومی و سومی رو روی همین هاست اضافه کردم احساس میکنم بازدید هر 3 سایت به شدت کم شده و پایین اومدهاحتمال داره این کم شدن بازدید به خاطر 3 سایت در 1 هاست باشه ؟؟سایت ها 2 تاش اینا هستش
lroman.ir
entl.ir که الان بازدید اولی به شدت کاهش یافته
لطفا سریع کمک کنید

pasargadteam

Active Member
سلام من 3 تا سایت رو روی 1 هاست راه اندازی کردماز اون موقعی که سایت دومی و سومی رو روی همین هاست اضافه کردم احساس میکنم بازدید هر 3 سایت به شدت کم شده و پایین اومدهاحتمال داره این کم شدن بازدید به خاطر 3 سایت در 1 هاست باشه ؟؟سایت ها 2 تاش اینا هستش
lroman.ir
entl.ir که الان بازدید اولی به شدت کاهش یافته
لطفا سریع کمک کنید

با سلام و درود بیکران
عزیز, هر سایت و فایلهایی که داره مقدار مشخصی از منابع سرور مثل رم و cpu رو استفاده میکنه. طبیعتاً وقتی که شما سه سایت رو میارید از منابع مشخص میتونید استفاده کنید. موتورهای جستجو مثل گوگل به لود شدن صفحه نیز حساس هستند و اگر سایت شما تایم زیادی برای لود ببرد طبیعتاً در نتیجه جستجوی اونها تأثیر میزاره و سایتتون افت بازدید پیدا خواهد کرد.
پیشنهاد میکنم نخست از هاستینگ خود جویا بشید که چقدر رم تخصیص به هر هاست میده که فکر نمیکنم بیش از 200مگ نهایت باشه. چون معمول هاستینگ مناسب 200 است. هرچند ما به تمام کاربرانمون 350مگ رم تخصیص دادیم.
پیشنهاد میکنم که میزبانی وب اقتصادی تهیه کنید که بتونید سه سایت را جدا دریافت کنید.
فرض سرویس حرفه ای ما یکصد مگ 30تومان است اما سرویس اقتصادی 17تومان. هر کدام نیز در جشنواره و یا مناسبت های متفاوت دارای تخفیف میشن. میتونید از هاستینگتون نیز تخفیف بخواهید و اینطوری میتونید هاستینگ جدا تهیه کنید.

ralf2

Banned
دوست عزیز قرار دادن سه سایت بر روی یک هاست از نظر امینتی بی نهایت کار خطرناکی است و همینطور با تقسیم شدن منابع سایت بین سه سایتتون سرعت لود اون به شدت پایین میاد

ioproidoo

New Member
ارتباطی نداره شاید شرعت سرورتون پایین اومده یا سرعت لود سایتهاتون پایین هست و خیلی چیزای دیگه

novinhost.org

New Member
ببینید! اگر منابع اختصاص یافته به هاستی که دارید کافی باشه, باز هم وجود سه تا سایت روی یک هاست سرعت رو پایین میاره, اگر سایتتون پربازدید هست حتما روی هاست های جداگانه منتقل کنید, میتونید از هاستینگ خودتون یک
هاست ریسلر تهیه کنید و خودتون کار ایجاد هاست و و مدیریت اونها رو بر عهده بگیرید, اگر بازدید روزانه جمعا بالای 100 هزار هست, تهیه سرور ابری بهترین تصمیم خواهد بود.
در صورتی که هیچکدوم از کارها رو نمیتونید انجام بدید, با کمی بهینه سازی میتونید باز هم از یک هاست به نحو بهتری استفاده نمایید.
موفق باشید.

aligolii

Member
lroman.ir
entl.ir که الان بازدید اولی به شدت کاهش یافتهلطفا سریع کمک کنید
بر اساس تجربه شخصی من، مشکل خاصی ایجاد نمیکنه اوا پیشنهاد نمیکنم چون به مرور زمان، روی SEO تاثیرات بدی خواهد داشت. ( تجربه شخصی )

جدیدترین ارسال ها

بالا