افزونه 1 راه اندازی سایت با هزینه شما و نویسندگی بنده

newharf

New Member
سلام
اگر بنده حقیر بخوام یک سایت تک موضوعی راه اندازی کنم آیا کسی پیدا میشه که شراکت داشته باشیم؟
به این نحو که بنده کارهای نویسندگی رو انجام می دم و برای نویسندگی پولی دریافت نمیکنم و طرف مقابل فقط هزینه و خرجی که سایت میتونه داشته باشه رو متحمل بشه و کاری به نویسندگی هم نمی خواد داشته باشه و وقتش گرفته نمی شه .
شاید بگید در چه موضوعی باشه ؟ به نظرم موضوعات مرتبط با بانوان خوب باشه .
هزینه ایی که شریک در ابتداء میکنه نزدیک به هفتاد هزارتومان برای دامنه و هاست و هزینه جداگانه برای یک قالب درست و درمون.
اگر می خواهید از بنده هم بدونید تقریبا از سال 89 تو فضای اینترنت کار کردم سایت و انجمن و چت روم مدیریت کردم و در حال حاضر نویسندگی در سایت نیو حرف دارم.
اگر کسی واقعا قصد کار در این زمینه رو داره می تونیم در کنار هم فعالیت خوبی داشته باشیم.
دیگه چیزی به نظرم نمیرسه که بگم اگر سوالی بود بفرمایید.
اینم بگم که هاست و دامنه هم در نظر گرفته شده لذا پیشنهاد هاست و اینا ندید

green_ashy

New Member
سلام.من حاظرم باهاتون کار کنم و این فرصت رو بهتون بدم.
من طراح و برنامه نویس وب هستم و به دنبال شخصی مثل شما می گشتم که بتونیم همکاری کنیم.

newharf

New Member
با یک نفر دیگه هم صحبت شده قبول کرده بودند ظاهرا اما فعلا شروع نشده.

Amirnano

New Member
من هم میوتم در این بخش باهاتون همکاری داشته باشم
سایت آماده هست

newharf

New Member
از اونجایی که اطلاعات هاست و .. در اختیار طرف مقابل خواهد بود لذا تضمینی هم در این بین باشه خوبه

Pois0nous

New Member
نیازی به شریک پیدا کردن نیست، هزینه ها خیلی کم شده الان. شما با 5 تومن یه دامین ir. می تونین بگیرین و بین 5 تا 10 تومن هم هاست. قالب های آماده هم بسیار زیاد تو نت هست می تونین یه وردپرس نصب کنید و خیلی راحت خودتون کارهاش رو بکنید.
(سایتتون گرفت و پرطرفدار شد و کمی پول ساز شد اون وقت می تونین برین دنبال قالب اختصاصی)
دیگه هی نمی ترسین اگه یهو شریکه زد زیرش یا سایت رو بالا کشید چه کار کنم :D

newharf

New Member
درسته ابتداء با هزینه پایین میشه راه انداخت اما خرج های بعدیش هم هست

Pois0nous

New Member
درسته ابتداء با هزینه پایین میشه راه انداخت اما خرج های بعدیش هم هست
خرج بعدی ای نداره دیگه، به جز هزینه ماهانه هاست و هزینه ی سالانه ی دامین!
هر کاری که می خواین بکنین بعدش، می تونین رایگان انجامش بدین!
اگر منظورتون seo هست که خب با یه افزونه و رعایت یه سری چیزا رایگان میشه درستش کرد.

newharf

New Member
خرج بعدی اینکه وقتی مطالب زیاد بشن و بازدید زیاد بشه فضای بیشتری نیاز هست و بک لینک های قوی به هر حال یکی دو تا نیازه و همچنین یک قالب سئو شده که الان یخواهیم یک میلیون تا دو میلیون هست ( نه قالب های آماده که از ده هزار تومان شروع میشه)

جدیدترین ارسال ها

بالا