راهنمای دانلود Photoshop و Ai

mgg_back

Member
سلام

من خیلی وقت هست با ویندوز کار نمیکنم. امروز یکی از دوستام ازم خواست براش فایل فتوشاپ و Ai دانلود کنم که قابلیت فارسی نویسی داخلش باشه. میشه راهنمایی کنید از کجا دانلود کنم که این مشکل رو نداشته باشه ؟

the_king

مدیرکل انجمن
سلام

من خیلی وقت هست با ویندوز کار نمیکنم. امروز یکی از دوستام ازم خواست براش فایل فتوشاپ و Ai دانلود کنم که قابلیت فارسی نویسی داخلش باشه. میشه راهنمایی کنید از کجا دانلود کنم که این مشکل رو نداشته باشه ؟
فایل در هر فتوشاپ یا ایلستراتور ای که ساخته بشه با توجه به وضعیت و تنظیمات اون برنامه این قابلیت رو داره یا نداره. یعنی اگه فرضا با فتوشاپی که فارسی نویسی نداشته ساخته شده باشه این قابلیت رو نداره.
اما اگر محتویاتش رو داخل پرونده ای بکنید که قابلیت فارسی نویسی اش فعاله مشکل حل میشه. پس نیازی نیست نگران این باشید که فایلی که دانلود می کنید قابلیت فارسی نویسی داره یا نه.
اگر فتوشاپ یا ایلستراتور تون که باهاش کار می کنید قابلیت فارسی نویسی نداشته باشه که بهر حال نمی توانید از این قابلیت استفاده کنید، اما اگر داشته باشه، شما می توانید هر فایلی که خواستید دانلود کنید، یک پرونده جدید داخل فتوشاپ یا ایلستراتور بسازید و محتویات فایلی که دانلود کردید داخلش وارد کنید و Save می کنید. از اونجایی که پرونده جدید رو در برنامه ای میسازید که قابلیت فارسی نویسی اش فعاله، محتویاتی که داخلش قرار می دهید هم از این قابلیت استفاده می کنند.

جدیدترین ارسال ها

بالا