راهنمایی کنید لطفا

f_mirakipour

New Member
سلام به مدیر و بچه های خوب انجمن.
من یه تازه کار در عرصه طراحی وب سایت هستم میخوام یه php کار حرفه ای بشم به امید خدا.
در ابتدا طراحی قالب سایت در فتوشاپ چند نمونه کار کردم و دارم همون طرح و با htmlو css با نوت پد طراحی می کنم.درخواستم از شما اینه که بدونم مراحل کارم تو این زمینه تا اینجا درست بوده؟آیا راههای دیگر هم هست برای اینکار؟ طراحان سایتی که الان توی بازار کار مشغول به فعالیتند چه مراحلیو برای طراحی کد نویسی و اجرای یک سایت حرفه ایو طی میکنند؟(آخه من میخوام همون بازار کاری یاد بگیرم و جلو برم)
در مرحله بعد از طراحی قالب باید چگونه آنرا در xamp پیاده کنم و کد نویسی کنم؟
ممنون میشم راهنماییم کنید

Jim Jim

Well-Known Member
آره درست پیشرفتی...
البته php زبان برنامه نویسی هست و با طراحی سایت فرق می کنه
درواقع می تونی cms بنویسی و یا روی وردپرس کار کنی

f_mirakipour

New Member
خب بله من سایتیرو که طراحی کردم بعد میخوام با php برنامه نویسیش کنم خب بعد از اینکارا باید cms رو پیاده کنم؟چطوری با وردپرس یا جوملا؟میشه بیشتر راهنمایی کنید یا یک منبع آموزشی بهم معرفی کنید؟ آیا من میتونم بجای کد نویسی html و css توی دریم ویور بدون کد طراحی کنم؟مشکلی بهم نمیزنه؟

Jim Jim

Well-Known Member
وقتی cms می نویسی در واقع مثل وردپرس مطالبی که می نویسی در سایت درج می شه و سایر مدیریت هایی که روی سایت نیاز داری انجام میدی
با php میای برای وردپرس قالب یا پلاگین می نویسی
دریم ویور یا فرانت پیج کارت رو راحت می کنه و نیاز نیست همه کدها رو دستی بنویسی

دوست عزیز الان بیشتر طراحان سایت وقت خودشونو صرف کدنویسی نمیکنن..قالبهای آماده جوملا رو میتونید دانلود کنیدو یه هاست بخریدو روش نصب کنید.بعد بدون نیاز به حتی یه خط کدنویسی سایت خودتونو مدیریت کنید.البته زبان phpخیلی از لحاظ تامنیت بالاست و یه زبان فوق العادست اگه بتونید کامل یاد بگیرید

mahdavi1456

New Member
طراحی که میاد قالب آماده ادیت می کنه تحویل مشتری میده طراح نیست. شما اگه می خوای حرفه ای یاد بگیری الان که html/css کار کردی برو سمت html5/css3. بعد تبدیل html به وردپرس رو کار کن. یه مدت کوتاه که وقت بزاری بهترین قالب ها رو می تونی طراحی کنید. برای آموزش حرفه ای پیشنهاد من ویدئوهای آموزشی سایت نت پیکسله.

misamisa

Member
سلام برای آموزش php میتونید از فیلم های لاندا هم استفاده کنید .
من برای تبدیل پی اس دی به html و css دارم فیلم های لاندا رو مشاهده میکنم و خیلی خوب بوده است

ahvazdesign

New Member
من خودم از html شروع کردم بعد css بعد جی کوری وقتی این 3 تا رو یاد بگیری همراه با فتوشاپ اون موقع بین php یا Asp یکی رو باید انتخاب کنی برای برنامه نویسی سمت سرور سایت رو وقتی اینا رو یاد گرفتی یک طراح سایت خوب هستی

reza13

Member
بله البته توصیه من یاد گرفتن سی شارپ و asp است که اگر می خواهید طراح سایت حقیقی شوید چون نهایت php اجرای سی ام اس آماده و جوملا و وزدپرس است که من نیز با آنها کار کردم دو تا سایت جوملایی داشتم

جدیدترین ارسال ها

بالا