راهنمایی ساخت ورد پرس

fall.rain

New Member
دوستان سلام برای ایجاد سایت در ورد پرس من فایل ورد پرس فارسی رو دانلود کردم و bitnami رو نصب کردم ولی برای ورود به PHPmyadmin از من Username و password ورود میخواد ؟ این یوزر و پسورد از کجا ایجاد میشه ؟ متاسفانه هیچ تخصصی در ایجاد سایت ندارم لطفا راهنمایی کنید سپاسگذارم
Capture.PNG

editor1

New Member
دوستان سلام برای ایجاد سایت در ورد پرس من فایل ورد پرس فارسی رو دانلود کردم و bitnami رو نصب کردم ولی برای ورود به PHPmyadmin از من Username و password ورود میخواد ؟ این یوزر و پسورد از کجا ایجاد میشه ؟ متاسفانه هیچ تخصصی در ایجاد سایت ندارم لطفا راهنمایی کنید سپاسگذارم
سلام در حالت عادی متداولن در لوکال هاست نام کاربری root هست و پسورد نداره ! در قسمت نام کاربری root بنویسید و بدون پسورد اینتر بزنید !اگر مشکلتون برطرف نشد بگین بهتون بگم دقیقا چیکار کنید.

digihadi

New Member
سلام دوست من
اگر لوکال هاست رو با نرم افزار wamp راه اندازی کردید یوزر رو root بزنید پسوورد هم خالی بزارید لاگین میشه
اگر xampp نصب کردید که یوزر و پسوورد نمی خواد این
اگر روی هاست سی پنل بخواید وارد phpmyadmin بشید روی هاست های سی پنل هم ازتون یوزر و پسوورد نمی خواد
روی هاست دایرکت ادمین هم اگر وارد phpmyadmin بشید ازتون یوزر و پسوورد می خواد حتما که همون یوزر و پسوورد هاستتون هست

جدیدترین ارسال ها

بالا