راهنمایی در مورد تبلیغات

mhm233

New Member
سلام
من یه فروشگاه اینترنتی دارم که تبلیغ کننده هست و میخواستم تبلیغشو بدم به سایتی که بازدید کننده های زیادی داشته باشه یا چه تعرفه ای خوبه :
468*60 بنر ماهی 50000 تومان forum.mihandownload.com (فیلتر شده)
120*60 بنر ماهی 20000 تومان http://dic.amdz.com
متنی ماهی 80000 تومان mihandownload.com

Mr.Steres

Active Member
همه اینها بستگی به سایت و آمارش داره ! ولی اخری مقداری زیاده !

Mr.Steres

Active Member
من خودم بنر برام بیشتر مهمه و بیشتر نگاه می کنم . تقریبا درسته حالا یه ذره کمتر یا بیشتر ! رنک الکسا هم مهمه

mhm233

New Member
اگر سایتی میشناسین که امار بالایی داره و تعرفه ی مناسبی داره واسه تبلیغات به من معرفی کنین:green::paint:(درآمد فروشگاه به پول تبلیغ بیرزه):cool::wink:

winsent

Banned
...!

اگر سایتی میشناسین که امار بالایی داره و تعرفه ی مناسبی داره واسه تبلیغات به من معرفی کنین:green::paint:(درآمد فروشگاه به پول تبلیغ بیرزه):cool::wink:

با سلام.
سایت هایی مثل:

بلاگفا
پی سی ول
پی سی دانلود
وب آلفا
سرزمین
دانلود بازار
شیراز پاتوق

هم دارای بازدید کننده زیادی هستند و تا اونجایی که من آمار 6 ماه پیش رو دارم قیمت هاشون هم بد نیست.
موفق باشید...

mhm233

New Member
با سلام.
سایت هایی مثل:

بلاگفا
پی سی ول
پی سی دانلود
وب آلفا
سرزمین
دانلود بازار
شیراز پاتوق

هم دارای بازدید کننده زیادی هستند و تا اونجایی که من آمار 6 ماه پیش رو دارم قیمت هاشون هم بد نیست.
موفق باشید...
میشه آدرس سایت دانلود بازار رو بدید؟:rose::)

iraniya.ir

Member
من 90% ادمین های این سایت ها رو میشناسم:green:
چه پولی در میارن :shock:
تبلیغات در سایت مناسب+بنر مناسب = فروش مناسب (شک نکن)
پیشنهاد میکنم به موضوع وب توجه کن
مثلا اگه میخای آموزشی+گرافیک بفروشی همین مجید آنلاین
هک = آشیانه
نرم افزار = پی سی دانلود
......

mhm233

New Member
من 90% ادمین های این سایت ها رو میشناسم:green:
چه پولی در میارن :shock:
تبلیغات در سایت مناسب+بنر مناسب = فروش مناسب (شک نکن)
پیشنهاد میکنم به موضوع وب توجه کن
مثلا اگه میخای آموزشی+گرافیک بفروشی همین مجید آنلاین
هک = آشیانه
نرم افزار = پی سی دانلود
......
فروشگاه من تنها مختص به یه محصول نیست همه چی داره بازی-فیلم-مستند-لوازم آرایشی بهداشتی-لوازم منزل و...
چه سایتی واسه اینا خوبه؟؟
p30download بازدیدش کم نیست؟؟

Mr.Steres

Active Member
تقریبا توی سایت های تفریحی باید انجام بدید! پی سی دانلود هم همچین تبلیغ هایی رو نمی گیره ... آمارشم بالاست

hamed1487

New Member
بهتر این است که تبلیغاتت را هدفمند کنی ، که به نظر من بهترین گزینه برای این کار تبلیغات گوگل و نظایر آن است (همان تبلیغاتی که هنگام جستجو برخی کلمات در کنار نتایج جستجو مشاهده می کنی) این نوع تبلیغات در عین سادگی فوق العاده ، بسیار موثر و کارآمد میباشد چون دقیقاً کسانی را به سایت شما معرفی می کند که به دنبال موضوعی مرتبط با سایت شما هستند . مثلاً اگر کسی در پی خرید چیزی باشد و با کلمات کلیدی مرتبط با آن (که شما هم آن را به گوگل سفارش داده اید) در گوگل جستجو کند سایت شما در کنار نتایج جستجو خواهد دید و ترغیب می شود که از سایت شما بازدید کند.

پیوست ها

• untitled.JPG
    untitled.JPG
    69.6 کیلوبایت · بازدیدها: 2

جدیدترین ارسال ها

بالا