راهنماي استفاده از Rapidshare

iman1981

Member
با توجه به اينكه بعضي از دوستان در استفاده از Rapidshare مشكل داشتن يه راهنماي مختصر چگونگي كار با Rapidshare را اينجا ميزارم.

:1:
در ابتدا آدرسي را كه توي انجمن ارايه شده را copy و در address bar مرورگر خود paste كنيد.

:2:
در صفحه اي كه باز مي شود در پايين صفحه روي دكمه Free كليك كنيد.

R1.gif

:3:
در صفحه بعد در پايين صفحه يك شمارنده ديده ميشود كه زمان باقيمانده تا ارايه لينك دانلود را نشان ميدهد.

R2.gif

:4:
بعد از 0 شدن شمارنده 3 حرف نشان داده شده در پایین صفحه را در فیلد مورد نظر وارد کنید و روی دکمه کلیک کنید
همچنین میتوانید از بین mirror سرورها یکی را برای دانلود انتخاب کنید.

R3.gif

:tavajo:
در هر زمان فقط شما میتوانید یک فایل را از روی سایت دانلود کنید و انکان اینکه چند فایل را همزمان دانلود کنید وجود ندارد مگر اینکه به عضویت سایت در بیایید

R4.gif

لينكهايي كه توي انجمن ارايه شده در بعضي موارد بدليل وجود مشكل توي قالب سايت وقتي توي تگ code قرار مي گيرن بين بعضي از حروف فاصله ميفته براي درست دانلود شدن هر گونه فاصله را از آدرسي كه copy/paste ميكنيد را حذف كنيد.

در سرويس مجاني Rapidshare نميتوان از Download Manager ها مثل DAP يا Flashget استفاده كرد.

در Rapidshare محدوديت دانلود حدود 40 MB در ساعت را داريد (براي كساني كه اينترنت DSL دارند)

.

iman_ebru

Active Member
عالی هست ایمان جان.

اگر بتونی سایز عکس ها رو کمی کوچکتر کنی عالی تر میشه!

ایمان

mizsia

Member
worldman_safa جان ... برای آپلود که نه! برای دانلود میخوایم! یعنی لینک هایی که میدن از اونها ...

اما برای آپلود به نظرم ...

megaupload.com خیلی عالی باشه! چون حداقل لینک میده و اونو با برنامه ی دانلودت میتونی دان کنی!

Sunboy454

Active Member
megaUpload سرعتش خیلی پایینه و اعصاب خورد میکنه ولی qfile.de یه چیزی تو مایه های همون rapidshare هست سرعتشم خوبه ، البته امکان resume نمیده

mizsia

Member
Sunboy454 گفت:
megaUpload سرعتش خیلی پایینه و اعصاب خورد میکنه ولی qfile.de یه چیزی تو مایه های همون rapidshare هست سرعتشم خوبه ، البته امکان resume نمیده

گفتم یکی رو یادم رفت بگم! همین qfile بود! ممنون از شما!

worldman_safa

Active Member
mizsia گفت:
worldman_safa جان ... برای آپلود که نه! برای دانلود میخوایم! یعنی لینک هایی که میدن از اونها ...
اما برای آپلود به نظرم ...
megaupload.com خیلی عالی باشه! چون حداقل لینک میده و اونو با برنامه ی دانلودت میتونی دان کنی!
من هم برای آپلود گفتم :wink:

سرعت savefile.com خیلی عالیه !

مخلصم

iman1981

Member
من savefile را تست نكردم اما اين جور كه خوندم فايلها را بين 10 تا 14 روز نگه ميداره اما qfile فايلها را براي 1 ماه نگه ميداره و اگه دانلود فايل خوب باشه بازم نگهش ميداره

worldman_safa

Active Member
mizsia گفت:
قربانت! ببخشید من منظورتو نگرفتم!
خواهش می کنم :wink:

من savefile را تست نكردم اما اين جور كه خوندم فايلها را بين 10 تا 14 روز نگه ميداره اما qfile فايلها را براي 1 ماه نگه ميداره و اگه دانلود فايل خوب باشه بازم نگهش ميداره
ایمان جان کجای savefile در مورد محدودیت 10 تا 14 روزه ی اون نوشته ؟

mokhche-h17

New Member
iman1981 گفت:
در سرويس مجاني Rapidshare نميتوان از Download Manager ها مثل DAP يا Flashget استفاده كرد.

.
سلام
آقا چه طوری میشه DAP رو غیر فعال کنم تا با همون اینترنت اکسپلورر دانلود کنم؟؟؟؟

worldman_safa

Active Member
mokhche-h17 گفت:
سلام
آقا چه طوری میشه DAP رو غیر فعال کنم تا با همون اینترنت اکسپلورر دانلود کنم؟؟؟؟
شما روی آیکن DAP در سیستم ترای راست کلیک و Disable Browser Integration رو انتخاب کنید .

بعد از اتمام کار ، می توانید با راست کلیک کردن بر روی آیکن و انتخاب Enable Browser Integration این برنامه رو فعال سازی کنید .

موفق باشید

nima_dir

Active Member
سلام دوستان
من ميخواستم ببينم يه فايل رو در rapidshare چه جوري ميشه پيدا كرد. كلا اين لينكهايي كه در سايت هست از كجا هستند. چون توي خود سايت رپيدشير امكان جستجو نيست
متشكرم
خداحافظ

Sunboy454

Active Member
این پلاگین واسه FireFox میتونه بهت کمک کنه ،

پیوست ها

• Easy_File_SearchPlugion_Maker_v_1.0.rar
    70.9 کیلوبایت · بازدیدها: 51

جدیدترین ارسال ها

بالا