دکتر ادیوس ( سلمان مرندی )

kbastani

New Member
سلام من یه مشکل بزرگ تو ادیوس پیدا کردم....من نمیتونم دیگه از فایل های mp3 در ادیوس استفاده کنم...هم quik time نصب هستش و هم نام فایل ها انگلیسیه......قبلش ایمپورت میکرد...من یه فایل رو جابجا کردم و یک پیام اومد که no زدم فکر کنم بخاطر همین دیگه ادیوس فایل های mp3 رو باز نمیکنه ..... اگه میشه یک کمک کنید تا از setting ادیوس مورد رو حل کنم ممنون

سلام من یه مشکل بزرگ تو ادیوس پیدا کردم....من نمیتونم دیگه از فایل های mp3 در ادیوس استفاده کنم...هم quik time نصب هستش و هم نام فایل ها انگلیسیه......قبلش ایمپورت میکرد...من یه فایل رو جابجا کردم و یک پیام اومد که no زدم فکر کنم بخاطر همین دیگه ادیوس فایل های mp3 رو باز نمیکنه ..... اگه میشه یک کمک کنید تا از setting ادیوس مورد رو حل کنم ممنون
دوست عزیز برای منم زیاد اینجوری شده
ولی با یه کانورت خیلی ساده به همون فرمت ام پی تری مشکل حل میشه
پیشنهاد میکنم کانورت بگیرید
یاعلی

hamid987

Member
با سلام

بنده ProCoder.3.6.0.24320 از اینترنت دریافت کردم
ولی هنگام نصب وکرک کردن برنامه ،برنامه کار نمی کند و اخطار می دهد. می خواستم بدانم شما برنامه ی ProCoder.3.6.0.24320 نصب کردید و به مشکل بر نخورده اید؟

در کل می خواستم بدانم برای خروجی گرفتن از ادیوس با فرمت (avi-dv-microsoft) باید از پرو کدر استفاده کرد؟

kbastani

New Member
سلام...منظورتون اینه که چی کار کنم ؟ لطفا دقیق توضیح بدین چه جوری رندر بگیرم؟آخه ادیوس که mp3 رندر نمیگیره

نه دوست عزیز شما با این برنامه Wondershare Video Converter Ultimate کانورت بگیرید یعنی فایل فرمت ام تری خودتون رو مجددا به همون ام پی تری کانورت بگیرید وبیارید توی ادیوس مشکلتون حل میشه

mona65

New Member
یه سوال
دوستان من فیلمی رو در ادیوس درست کردم و avi خروجی گرفتم و با procpder تبدیل به dvd کردم.که procoder فیلم رو از avi به mpeg تبدیل میکنه بعد dvd میکنه.
حالابه نظرتون اگه از همون اول در ادیوس به mpeg تبدیل کنم بعد با procoder به dvd تبدیل کنم کیفیتم پایین میاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Afterlife

Active Member
با سلام به همه دوستان - ام پی تری خودش چندین فرمت داره . همونطور که دوست عزیزم گفت اگر کانورت بگیری مشکلت حل میشه . نرم افزارهایی از قبیل Audition - jet Audio - xilsoft convertor و خیلی دیگه اینکارو انجام میدن ...

kalahroodi

New Member
منظور اون دوستمون رو خوب متوجه نشدی منظورش این بود که گزینه bur to disc روشن نیست نه گزینه ای که شما میگی وقتی گزینه burn to disc روشن نباشه اصلا اون صفحه ای که برای رایت هست باز نمیشه :mad: افتاد:mad:

باسلام خدمت همه دوستان و با تشکر از اینکه دنبال پاسخ برای سوال من هستید
عرض کنم خدمتتون من رفتم سایت خود نرم افزار و اونجا جواب رو پیدا کردم که به این شرح است:
مشکل خاموش بود گزینه Burn to disc به خاطر تنظیمات خود پروژه است یعنی در پروژه، شما باید تعیین کنید که Field order در چه حالتی باشد و گزینه burn to disc فقط و فقط یا در حالت upper field و یا lower field باشد در غیر اینصورت خاموش است
ممون از توجهتون

آخرین ویرایش:

Afterlife

Active Member
دوستان توی ادیوس نمیشه کاری کرد که قسمتی از فیلم رنگی و بقیه سیاه و سفید باشه؟

با سلام به دوست عزیزم . واسه این کار چند تا حالت وجود داره . تو ادیوس معمولا از ماسک استفاده میشه به این ترتیب که شما مکان مورد نظر رو ماسک میکنید و افکت مورد نظر مثل سیاه و سفید شدن رو به اون میدید . اما در نرم افزارهایی مثل افتر افکت و غیره بهتر این مورد انجام میشه اگر خواستی با افتر افکت کار کنید باید بگم خیلی بهتره اگر دوست داشتی من راهنماییت میکنم /

Soheil_2034

کاربر متخصص افتر افکتز
دوست عزیز شما از پلاگین های NewBluefX استفاده کن و افکت Selective Color خیلی عالی میتونی هم تو ادیوس هم پریمیر هم افتر به نرم افزار بگی که فقط اون یه رنگ رو برات ثابت نگه داره

yektafilm

New Member
دوستان توی ادیوس نمیشه کاری کرد که قسمتی از فیلم رنگی و بقیه سیاه و سفید باشه؟

خیلی راحت میشه این کار را با ادیوس انجام داد اما به صورت عملی باید توضیح داد . در حالت کلی باید از ماسک استفاده کرد ولی بسته به زمان فیلم وقت گیر است اما برای نگه داری یک رنگ از فیلتر ها میتونی استفاده کنی که خیلی هم ساده است
این یک نمونه از این کار

سلام

می خواستم بدونم این امکان تو ادیوس هست که مثلا" چند تا تصویر رو با هم نشون بدیم (مثلا" 4 تا تصویر سمت راست 4تا تصویر سمت چپ)بعد از تصاویر جلویی به سمت تصاویر عقب تر حرکت کنه (مثل حرکت تو مسیر جاده که اینور و اونورش تصویر قرار داره )

اگه آره چه جوری؟

خیلی راحت میشه این کار را با ادیوس انجام داد اما به صورت عملی باید توضیح داد . در حالت کلی باید از ماسک استفاده کرد ولی بسته به زمان فیلم وقت گیر است اما برای نگه داری یک رنگ از فیلتر ها میتونی استفاده کنی که خیلی هم ساده است
این یک نمونه از این کار
میشه نحوه کار کردن با فیلتر ها رو بگی
دوست عزیز شما از پلاگین های NewBluefX استفاده کن و افکت Selective Color خیلی عالی میتونی هم تو ادیوس هم پریمیر هم افتر به نرم افزار بگی که فقط اون یه رنگ رو برات ثابت نگه داره
من این پلاگین رو نصب کرم ولی نتونستم باهاش کار کنم،طرز کارش رو میگی؟

جدیدترین ارسال ها

بالا