دکتر ادیوس ( سلمان مرندی )

سلام و خسته نباشيد
من دارم روي كليپ دومم كار ميكنم به يه مشكل برخوردم اگه ممكنه كمكم كنين
من فارسي ساز مريم رو نصب كردم بعد ميخام تو اديوس خط نستعليق تايپ كنم و تو فونتهاش هم هستش ولي وقتي ميزنم اصلا اجرا نميشه يعني كار نميكنه معمولي تايپ ميكنه كمممممممممممك كنين:cry:

Afterlife

Active Member
من با فارسی ساز نسل جوان کار می کنم و مشکلی ندارم اما همیشه فارسی سازها تو ویندوز های مختلف ایراداتی دارند . شما برای استفاده از یه فارسی نویس باید متن مورد نظرتون رو ابتدا در فارسی نویس تایپ کنید و سپس اون نوشته رو کپی کنید و داخل ادیوس Quicktitle بیارید و فونت مریم رو اونجا به نوشته مسیر بدبد . معمولا اینجورین حالا شما بگو که با تمام فونت های مریم مشکل داره؟

آقا من مريم رو نصب كردم و تو فتوشاپ رفتم ديدم كه اونجا مشكلي ندارم يه چيزي نويشتم تو فتوشاپ با نستعليق همونو كپي كردم وسپس تو اديوس پيس كردم ديدم اصلا جواب نميده ، ولي همونو باز تو افتر كپي كردم ديدم با افتر مشكلي نيس فقط تو اديوس مشكل دارم
اره با تمام فونت هاي مريم مشكل داره اديوس

Afterlife

Active Member
مشکل شما اینه که از خود فارسی ساز استفاده نمی کنی . ببین اصول کار اینه که شما بری تو فارسی ساز - متنتو تایپ کنی - و اصلا تو فارسی ساز به فونت دست نزنی - بعد متن رو کپی بگیری و تو ادیوس Paste کنی - اگه دقت کنی بعد از کپی یه عالم حرف عجق وجق می آد که اینجوری درست میشه - کل متنتو Select کن و بعد از سمت راست قسمت فونت یکی از فونتهای مریم ( با F شروع میشه معمولا ) رو انتخاب کن - اصل استفاده اینطوریه - حالا امتحان کن اگر درست نشد بگو تا راه جایگزینی واسط پیدا کنم .

آقا دمت گرم درست شد دقيقا چيزي رو كه گفته بودين رو پيدا كردم الان قشنگ دارم استفاده ميكنم ولي خط نستعليق رو نميشه نوشت اونو امتحان كردم نشد ولي به غير از نستعليق بقيه فونت ها همه استفاده ميشه تو اديوس
ببخشيد من يه سوال ديگه داشتم اين تدوين فيلمهاي عروسي يا جشن تولد فرق ميكنه با تدوين مستند ويا چيزهاي ديگه ، اگه من بخوام برم تو اتليه كار كنم اونا مثلا يه فيلم خام عروسي برام ميارن تدوين ميكنم فرقي نداره با تدوين مستند ؟
معذرت ميخوام ي سوال ديگه هم داشتم من اگه بخوام تو شهرمون تويه اتليه اي كار كنم اخه خيلي گشتم ولي مثلا ننوشتن كه به يه درواقع مونتاژ كار يا تدوينگر نيازمنديم بايد خودمون بريم بهشون پيشنهاد بديم براي كار ؟

Afterlife

Active Member
خواهش میکنم - اصولا تدوین مستند با تدوین فیلم عروسی که همون تدوین ریتمیک هست کلی تفاوت داره اما مهم تدوینه - مث یه ورزشکار - شما از ابتدا با ریتمیک شروع کن تا کم کم به جاهای بالاتر برسی - واسه کار تو آتلیه هم یه تیکه فیلم رو با ریتم یه آهنگ کلیپ بساز و بعد به عنوان نمونه کار بردار و برو بگو میکسر لازم دارن یا نه اگه پرسید چقدر کار کردی بگو 2 سال من کمکمت می کنم .... یا حق

Soheil_2034

کاربر متخصص افتر افکتز
چه عنوان جالبی به تاپیکتون دادید

اونوقت چه کسی تشخیص داد که به شما دکتری بده؟؟

یه نگاهی انداختم به جز اسپم چییزی ندیدم

Afterlife

Active Member
اول اینکه عنوان مبحثم یه شوخی بود اگر زیاده روی کردم ببخشید
و دوم اگر امکان داره اولین نمونه کار منم ببین ....
زمستان سال 1387 - زمان ساعت 2 بعد از ظهر - فیلمبرداری 8 دقیقه طول کشید با احتساب رفت و آمد 38 دقیقه حدودا وقت گذاشتم رو فیلمبرداری و 25 تا 30 دقیقه هم افتر و ادیوسش وقت برد .
http://uplod.ir/o7tx6374ijbe/Salman_Marandi_Test_1.mp4.htm

آخرین ویرایش:
اقا ممنون كه راهنمايي كردي
اينجوري كه بيان فرمودين تدوين عروسي همون تدوين ريتميك هست ومن اينطور برداشت ميكنم كه همون فيلم عروسي خام كه گرفته ميشه درواقع بايد بهش اهنگ اضافه كنيم وكات بندي انجام بشه و افكتهايي كه نياز داره واز افكتهاي صوتي مخصوص عروسي لازم داره
بازم ممنونم
انشالله كه بتونم تو اتليه كار كنم
:oops:

Soheil_2034

کاربر متخصص افتر افکتز
کارتون در نوع خودش و زمانش خوب بود

من گیر فنی نمیدم مهم این بود که اون شکل و شمایل یه اینترو رو داشته باشه که . . .

Afterlife

Active Member
زیاد جدی نگیرین هدف ما بزرگتر از اینه - به دل نگیرید - مهم اینه که آقا داوود ما داره تدوینگر میشه . ها اصن یه وضی ..................:oops:

Afterlife

Active Member
بچه هایی که دنبال پروژه ادیوس مجانی می گردن من به تازگی با یه سایت آشنا شدم که تقریبا 8 یا 9 تا کلیپ مجانی داره زود برین استفاده کنید تا پولیش نکرده ...
http://www.adart.ir/

لطفا به این تایپیک هم سر بزنیدواگه اطلاعات داشتید لطف نمایید :
/http://forum.majidonline.com/threads/182331-ویدیو-فیلتر-Matrix?referrerid=279557

5223571

New Member
سلام
در مورد خروجی ها در ادیوس 6 بصورت کیفیت بالا
من موقعی رندر کردم و مسقیماً بر روی دی وی دی رایت کردم کیفیت فیلمم عادی بود و همه را در قالب یک دی وی دی در آورده بود .
ولی موقعی که در ادیوس 4 رایت میکردم کیفیت فیلمم بالا بود و بصورت 120 دقیقه ای

Afterlife

Active Member
واسه رایت باید در انتها کیفیت را ببری بالا از اینجا
Dr.edius.jpg
موفق باشید . سئوالی داشتی در خدمتم ...:)

جدیدترین ارسال ها

بالا