دو طرح جدید و آماده استفاده

وضعیت
موضوع بسته شده است.

nima s

Member
سلام دوست عزیز ،

طرح اول می شه بهتر کرد البته این جوری زیبایی خاص خودش رو داره

طرح دوم جالب بود تا حالا ندیده بودم ، خیلی کار باهاش راحته برای کاربر

-----
موفق باشید

Cyletech

Member
سلام
ببخشید به نظر من هر دوشون خیلی ساده ان ...
شما پوسته های پر زرق و برق و قدیمی ایرانی که از سه ستون ، دو ستون واسه منو چپ و راست و یک ستون وسط واسه مطالب ؟ اگر از اینها خیلی علاقه دارید باید بگم طرح های اصلاً سبک قدیمی ندارند. تمام سعی من بر اینه از ایده ها و طرح های نوین استفاده کنم.

سلام دوست عزیز ،

طرح اول می شه بهتر کرد البته این جوری زیبایی خاص خودش رو داره

طرح دوم جالب بود تا حالا ندیده بودم ، خیلی کار باهاش راحته برای کاربر
سلام عزیزم. طرح اول فقط یه سبک ساده داره ، میخواستم ادامه بدم ولی مردم همیشه ذوق آدمارو کور می کنن. منم دست کشیدم همینطوری رهاش کردم. طرح دوم مدل های مختلف دیگه هم داره ولی وقتی دست کم یک بار ازش بفروشم میتونم باقی رو هم طراحی کنم.

pcj

Member
طرح اول زیاد به نظرم جالب نبود
ولی طرح دوم واقعا خوب ساده و شیک بود
همچنین استفاده جاوا اسکریپت و css هم خوب بود
باید کد ((<!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.01 Transitional//EN">)) به کار می بردید(کنسرسیوم جهانی وب)
بهتر بود برای عنوان سایت یک هدر طراحی می کردی این جوری بهتر بود (طرح دوم)

nima s

Member
شما پوسته های پر زرق و برق و قدیمی ایرانی که از سه ستون ، دو ستون واسه منو چپ و راست و یک ستون وسط واسه مطالب ؟ اگر از اینها خیلی علاقه دارید باید بگم طرح های اصلاً سبک قدیمی ندارند. تمام سعی من بر اینه از ایده ها و طرح های نوین استفاده کنم.

سلام عزیزم. طرح اول فقط یه سبک ساده داره ، میخواستم ادامه بدم ولی مردم همیشه ذوق آدمارو کور می کنن. منم دست کشیدم همینطوری رهاش کردم. طرح دوم مدل های مختلف دیگه هم داره ولی وقتی دست کم یک بار ازش بفروشم میتونم باقی رو هم طراحی کنم.

موافقم الان همه ی پوسته ها شده ، 1 ستونه ، 2 ستونه ، 3ستونه

ولی این پوسته ها بدرد کسانی که می خوان مثلآ خودشون رو معرفی کنند نمی خوره آخه اون همه ستون با فضا رو باید با کلی اسکریپت پر کنند بعد یک سایتی که اصلآ مطلبی نداره با لود خیلی افتضاح باز می شه

پوسته دومی طرح جالب داره ؛ تو این سبک پوسته ادامه بدید ، فکر کنم فروش خوبی داشته باشه .:green:

Cyletech

Member
پوسته دومی طرح جالب داره ؛ تو این سبک پوسته ادامه بدید ، فکر کنم فروش خوبی داشته باشه
تو فروش یک دونه اش هم موندم!! از اون دست طرح ها که خوشت میاد به دوست قبلیمونم گفتم . زیاد آماده دارم. ولی روشون کار نکردم. شاید خوشگل تر از اینی باشه که دیدین. اگر یکی بفروشم دلم خنک میشه

nima s

Member
تو فروش یک دونه اش هم موندم!! از اون دست طرح ها که خوشت میاد به دوست قبلیمونم گفتم . زیاد آماده دارم. ولی روشون کار نکردم. شاید خوشگل تر از اینی باشه که دیدین. اگر یکی بفروشم دلم خنک میشه

شما باید یک سایت بزنی ، قالب هایی که طراحی می کنی رو اونجا بزاری برای فروش !!

البته 2-3 تا که بفروشی همه ی اون قالب ها تو اینترنت واسه دانلود هستن ، ارزشی هم برای طراح قالب قائل نمی شن . پس هر چی واسه خودتون طراحی میکنید امن ترین جاش هارد خودتونه :cry:

---

موفق باشید

mahtab2009

Member

میخواستم ادامه بدم ولی مردم همیشه ذوق آدمارو کور می کنن. منم دست کشیدم همینطوری رهاش کردم.
چرا عصبانی میشی؟؟؟ نه بی احترامی بهت کردم نه می خوام ذوقت رو کور کنم. منظورم هم اصلا کار به سبک قدیمی نیست.
یه نظرسنجی کردی من هم نظرم رو گفتم. ببخشید اگه ناراحتت کردم.

Cyletech

Member
البته 2-3 تا که بفروشی همه ی اون قالب ها تو اینترنت واسه دانلود هستن ، ارزشی هم برای طراح قالب قائل نمی شن . پس هر چی واسه خودتون طراحی میکنید امن ترین جاش هارد خودتونه :cry:
دقیقا :(

چرا عصبانی میشی؟؟؟ نه بی احترامی بهت کردم نه می خوام ذوقت رو کور کنم. منظورم هم اصلا کار به سبک قدیمی نیست.
یه نظرسنجی کردی من هم نظرم رو گفتم. ببخشید اگه ناراحتت کردم.
راست میگی ناراحت شدم. ببخشید تندی کردم. :rose:

Cyletech

Member
بچه ها این هم یکی دیگه از مدل creative . http://www.avama.ir/themes/cliff/cliff.html
تفاوتش با نسخه قبلی بجز استایلش ، استفاده از فونت های فارسی nazanin bold و koodak bold هست. که برای ما فارسی زبانا این فونت ها خیلی بهتر هستند تا Tahoma که قدیمی شده. نظر شما چیه؟

mahtab2009

Member
آره فونتها خوبه ولی فکر کنم همون طرح قبلی که آیکون ها به طور مورب بزرگ و کم رنگ می شدن جالب تر بود.

nima s

Member
بچه ها این هم یکی دیگه از مدل creative . http://www.avama.ir/themes/cliff/cliff.html
تفاوتش با نسخه قبلی بجز استایلش ، استفاده از فونت های فارسی nazanin bold و koodak bold هست. که برای ما فارسی زبانا این فونت ها خیلی بهتر هستند تا Tahoma که قدیمی شده. نظر شما چیه؟

سلام ؛

اگر روی طرح قبلی این فونت ها رو پیاده کنی ، خیلی قشنگ می شه ، البته این هم قشنگ ولی آیکن ها در حالت اول کوچک تر هستند ولی در این حالت یک ذره بزرگ تر . :green:

یک سوال : قیمت این پوسته ها چقدر هستش ؟! :rose:

shirani

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
به قول خودتون HTML 5 کار کردید اگر اینجوری که به نظر من کاری نکردید چون خیلی قابلیت هاش بالاتر از این حرفا :rose:

ولی در مورد سبک قدیمی که میگید 2-3 ستون اینا هنوز هم توی بورس چون بعضی طراحی ها را واقعاً نمیشه تک ستونی کار کرد

این هم یک سری طرح html5 نمونه زیاد هست

http://smashinghub.com/best-free-html5-and-css3-templates.htm

:rose:

آخرین ویرایش:

Cyletech

Member
اگر روی طرح قبلی این فونت ها رو پیاده کنی ، خیلی قشنگ می شه ، البته این هم قشنگ ولی آیکن ها در حالت اول کوچک تر هستند ولی در این حالت یک ذره بزرگ تر .
روی طرح قبلی امروز پیاده می کنم مجدد اعلام می کنم. اندازه آیکون ها در طرح دوم بزرگ تر هستند چون قرار نیست پس از قرار گیری موس روش تغییر اندازه بدن. به همین خاطر فکر کردم اندازه طرح قبلی آیکون ها خیلی مناسب این طرح نیستن.

یک سوال : قیمت این پوسته ها چقدر هستش ؟!
قیمت هر پوسته در سبک creative که شما بهش علاقه مند شدید ، 7 هزار تومانه.

به قول خودتون HTML 5 کار کردید اگر اینجوری که به نظر من کاری نکردید چون خیلی قابلیت هاش بالاتر از این حرفا
دوست من ، من در جایی نگفتم این پوسته ها رو HTML5 نوشتم. خودتون هم اگر دقت کنید ، فقط یک داکیومنت تایپش html5 هست . قابلیت های html5 در این طرح من جایی ندارن. این دست طرح ها تمام css3 هستند.

لی در مورد سبک قدیمی که میگید 2-3 ستون اینا هنوز هم توی بورس چون بعضی طراحی ها را واقعاً نمیشه تک ستونی کار کرد
شما طراحی ها رو موجوداتی از پیش ساخته شده میدونید؟! طراحی ها از ذهن میان. از نیازت نشأت میگیرن. میتونی نیازت رو تغییر بدی و اصلاً ستون براش نسازی. ولی خب گاهیم ستون لازمه ولی نه برای طرح های به خصوص و مدرن.

آخرین ویرایش:

shirani

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
من فقط html5 کار کنم یا بهتر بگم تکنولوژی روز فقط.

:rose:

من فقط نسبتاً به صحبت های خودتون کامنت هارا گذاشتم به هر حال

echessdesign

مدیر انجمن طراحی وب
درود بر شما
شما فقط نمایی از صفحه اول سایت رو به نمایش گزاشتیید
محل نمایش متون رو نمایش ندادید....

Cyletech

Member
درود بر شما
شما فقط نمایی از صفحه اول سایت رو به نمایش گزاشتیید
محل نمایش متون رو نمایش ندادید....

محل نمایش متون منظورتون چیه؟ منظورتون دایالوگ باکسی هست که روی هر بخش کلیک میشه و باز میشه؟!

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا