دومین مسابقه انیمیشن : پریدن

sharin

Member
سلام. حرفه اي ها كه نقد نمي كنن. مجبوريم خودمون دست به كار شيم:green:
اين نقد ها هم از ديد يه بيننده ي عادي هست :rose:
---------------------------------------

مهدي جون كارت خيلي باحال بود ايول .

سلام من دوباره اومدم با دوتا کار نمیدونم هر کاری میکن یا خیلی اهستس یا خیلی تنده.
سلام . ايول توپه باحال بود . مي تونستي رو كشيدگي و فشردگيش هم بيشتر كار كني.
مرد عنكبوتيه هم نسبت به كاراي قبلت خيلي بهتر شده بود . آفرين.
اين مشكل تند و كند شدن فكر مي كنم مشكل همه باشه. اما فكر كنم شما لحظه به لحظه ي كارتون رو كه جلو مي ريد key مي زنيد.
خود من اين طوري كه الان مي گم كار مي كنم اما نمي دونم تا چه حد كارم درسته!!
اول يه پرش درجا مي سازم. بعد هم يك تيكه تا جايي كه مي ياد روي زمين ، حركت افقي اش رو KEY مي زنم. ( ابتدا و انتها )
البته يه اصلاحاتي هم داره ديگه ...:green:

سلام دوباره به همه دوستان

اول از همه يه گله داشتم ( البته نميدونم از كي ؟!!؟!) سايت مجيد آنلاين سرعتش خيلي بد شده و واقعآ سخت ميشه وارد سايت شد ، شايد هم اشكال از سرعت نباشه ، ولي به هر حال مشكل داره .

اين هم يه كار ديگه ، كا رو با 3 تا دوربين گرفتم تا دوستان بهتر ببينن و در 2 اندازه ، يكي با حجم 5 مگ و يك با حجم 1 مگ .

البته 5 مگي رواز اينجا بگيريد : http://www.4shared.com/video/Jr48s6e...Cam__AKP_.html

ايول كارتون خيلي باحال بود. فقط موقع فرود اومدن بنظر پاش ليز مي خوره.

سلام بر همگی

ممنون که به تازه کار هایی مثل ما جا میدین

اینم مال من با فرمت flv
منتظر نظراتم !!

اولی نمای دوربین
دومی نمای بقل

كار شما پرشش خوب شده اما دويدنش خشكه . شونه هاش هم خيلي خشكه يكمي مي تونستي نرمشون كني.

سلام اینم کار بعدی من.
اين رو ديگه عجله يي زدي ... . دويدن قبلش معلوم نيست . سرعت حركتش هم توي هوا بايد يكنواخت باشه.
بنظرم مرد عنكبوتيه باحال تر بود.

با سلام و خسته نباشید خدمت شما دوستان انیماتور - من هم می خوام در مسابقه زیبای شما شرکت کنم ...

ممنون - خوشحال میشم نظراتتون رو بفرمایید ..
عاليه ... .
من كه 2D بلد نيستم. اما جدا عالي كار كردي. رنگ بندي محيط هم فوق العاده بود . 20

سلام به دوستان. اینم کار من. از یک زاویه گرفتم . امیدوارم خوشتون بیاد.

عالي بود. فقط اولش كه مي خواد بپره پاش تو زمينه . حركتش به نظرم خيلي خوب بود.
راستي يه لرزشي تو كارت بود ، مربوط به چي مي شه؟؟ زانوهاي كاراكترت هم يه جا مي لرزه.
اما در كل GOOD

سلام .
اين هم كار دوم من. ايندفعه متفاوت هست و 3 تا پرش پشت سر همه. متاسفانه زياد وقت نداشتم روش كار كنم.

منتظر دوستان هستيم كه ... :neutral:

هرچند زياد روش كار نكردم ولي ديدنش خالي از لطف نيست
(اونو من تايپ نكردم !!!!!)

http://rapidshare.com/files/418444583/start_jump

با تشكر

آقا خيلي POSE ها رو خوب زدي ، اما خيلي تيك داره .
اگر نرمش كني فوق العاده مي شه .

-------------------------------------------- ويرايش ---------------------------------

راستي وقت مسابقه تمام شده. unknown_cg و animations و himajid و missed و ir4d هم كه شركت نكردند ، يادتون باشه ها ... از طرف من يكي طلبتون .:wink:

همگي موفق باشيد. ( براي دوره ي بعدي هم منتظر كارهاي زيباتون هستيم . )
يا علي.

آخرین ویرایش:

Unknown_CG

Member
سلام دوستان عزیز .....

این دفعه من فقط Pose to Pose کار کردم و فقط Blocking رو گذاشتم. زمان یک ساعت قبل از اتمام مسابقه!

PHP:
http://www.4shared.com/file/khq6SAIL/Block_Pose_To_Pose.html

PHP:
http://www.4shared.com/file/Mm9Y4HGy/Blocking_POse_to_Pose.html

اینم واسه تست.....

PHP:
http://www.4shared.com/file/fuZowmsa/One_Leg_Jump.html

سلام خدمت همه بچه هاي انيميشنيست ...:green:

اين جور كه معلومه براي Animations يه اتفاقي افتاده كه چند وقتي On نشده و تكليف اين مسابقه معلوم نشد :there: و مسابقه بعدي هم راه نيفتاد :cry: ، اگر دوستان لطف كنن و جريان اين مسابقه رو معلوم كنن و در مورد مسابقه بعدي تصميم بگيرن خيلي خوب ميشه .:?:
مثلآ براي مسابقه بعدي حركت رقصيدن رو انجام بديم تا يكم Level ها بالاتر بره و انرژي بچه ها تخليه بشه مخصوصآ كه توي ايام عيد هستيم . :oops:

به اميد ديدار در مسابقه بعدي ...

animations

Active Member
سلام خدمت همه بچه هاي انيميشنيست ...:green:

اين جور كه معلومه براي Animations يه اتفاقي افتاده كه چند وقتي On نشده و تكليف اين مسابقه معلوم نشد :there: و مسابقه بعدي هم راه نيفتاد :cry: ، اگر دوستان لطف كنن و جريان اين مسابقه رو معلوم كنن و در مورد مسابقه بعدي تصميم بگيرن خيلي خوب ميشه .:?:
مثلآ براي مسابقه بعدي حركت رقصيدن رو انجام بديم تا يكم Level ها بالاتر بره و انرژي بچه ها تخليه بشه مخصوصآ كه توي ايام عيد هستيم . :oops:

به اميد ديدار در مسابقه بعدي ...

نگران نباش akp_german جان... درسته که این روزها خیلی کار دارم، ولی به کارهای مسابقه هم می رسم. :wink:

الان دارم تاپیک رای گیری رو می زنم. حتما همگی بیاین رای بدین. چون 50 درصد نتیجه با رای گیری مشخص می شه و خود شما که در گیر و دار مسابقه بودین و کارهای همدیگه رو دیدین، بهتر می تونین قضاوت کنین که کدوم کارها بهترند.

..........

لینک تاپیک رای گیری:
رای گیری دومین مسابقه انیمیشن: پریدن

سلام انيميشنز جان ، خوشحالم كه بعد از 2 .. 3 روز باز هم On شدي . توي تاپيك راي گيري يه اشتباه كوچولو شد و گفتي به دويدن كاراكتر امتياز بدين :wink: ، البته اين باعث خوشحالي من ميشه چون اين جوري احتمالآ من اول ميشم و هيچ كاراكتري دويدن نداره ... :green:

"" اول اینکه موضوع اصلی مسابقه "پریدن" بود... پس یادتون باشه که ظاهر کاراکتر، فضا، رنگ، رندر و هیچ چیز دیگه ای مهم نیست... فقط و فقط به حرکت دویدن کاراکتر امتیاز بدین. "" :-?

من به خودم راي نميدم پس براي من همون كه گفتي در نظر بگير ... :lol:

راستي موضوع مسابقه بعدي قراره چي بشه ؟!؟!؟!؟!

animations

Active Member
اوهو... عجب سوتی ای!! درستش کردم. مرسی

موضوع مسابقه بعدی رو پنجشنبه که تاپیکش رو زدم می بینی... پیشنهاد یکی از داورها بود. :green:

جدیدترین ارسال ها

بالا