دوستان متخصص سئو لطفا راهنمایی کنید

وضعیت
موضوع بسته شده است.
دوستان این وبسایت ایبوم تا حدود 6 ماه پیش خیلی شرایط خوبی داشت خیلی ساده با گذاشتن مطلب خوب اون مطلب توی صفحه اول گوگل ظاهر می شد و شرایط کلا خیلی خوب بود اما از حدود 6 ماه پیش اصلا بازدیدها یکباره به نصف یا کمتر رسید و الان خیلی دیر مطالب ایندکس می شن و اصلا به نظر می رسه گوگل مهم نیست که مطلبی که گذاشته می شه چقدر دسته اول و خوب هست

من سعی کردم بعد از اون همه مطالب خیلی خوب باشن و مشکلی نداشته باشن اما درست نمی شه

امکانش هست سایت رو یک بررسی کنید و بگین مشکل از چی هست؟ چون دارم وقت و انرژی می زارم اما درست نمی شه. شنیده بودم اگر اشتباهی هم کرده باشیم بعد از یک مدت اگر خوب کار کنیم سایت درست می شه نظر گوگل.

تنها کار اشتباهی ه به نظرم کردم این بود که توی پست های اول سایت خیلی لینک دادم به دو سه تا سایت دیگه خودم که در پست های بعدی کلا این کارو نمی کنم اما هنوز درست نمی شه

نشانی وبسایت: ای‌بوم - مرجع مقالات علمی-پژوهشی، آکادمی ایبوم، پزشکی، دانش و فناوری، معرفی، آموزش، نقد و بررسی برترین فناوری‌ها، کالاها و مشاغل

لطفا راهنمایی کنید

pani_hk

New Member
میتونید بدید شرکتهای مختلف سایتتون رو بررسی کنن مثلا من دادم آژانس دیجیتال مارکتینگ آوید برای انالیز و تولید محتوا و راضی هم بودم

لینک سایتتون رو وارد gtmetrix کنید از نظز فنی بررسی کنید. گوگل الان به سئو داخلی خیلی اهمیت می ده. سایت مپ، فایل robot.txty و بررسی کنید. حجم تصاویر، Alt تصاویر سرعت سایت همه رو چک کنید.

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا