دعوت به همكاري ساخت فيلم

وضعیت
موضوع بسته شده است.

fojan

New Member
سلام دوستان.
من ميخوام يه گروه تشكيل بدم براي ساخت و پخش برنامه از يك شبكه ماهواره .

هركي ميتونه همكاري كنه ايميل بزنه

فقط خيلي فوري

[email protected]

موفق باشيد.

shirani

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
تو این انجمن فیلم نامه نویس کم داریم البته من که اصلاً ندیدم :)

saeed450

Active Member
آقا چی شد کجائید ؟ شماره تلفن بدید هر کی می تونه کار کنه ....ایمیل بده :cry:

آخرین ویرایش:

sooratak

New Member
آقا من اتفاقا يك فيلم بردار وارد مي خوام .....ولي ما كارمون گروهي هست ......يعني دست مزد به كسي نمي ديم ولي خب فيلم ر به جشنواره مي فرستيم و با هر نفر شايد يك هفته بيشتر كار نداشته باشيم .....البته فيلم كه نه احتمال زياد يك كليپ براي شروع كار ......حالا شما يا هر كي كه پايه ي كار هست هم لطف كنند شماره تلفن و مشخصات خودتون و موقعي كه ميتوني با ما كار كني ر برام ميل كنيد .......خانم سون هم اگه ميتونن يه جوري كه خودشون راضي باشن عكس اون خانم ر به ما نشون بدن تا ببينيم مناسب كار هست يا نه......آقا مهدي كجا هستي تنهامون گذاشتي بي وفا :cry:
من تا الان چند کلیپ ساختم اگه کمکی از دستم بر میاد بگین.
راستی یادم رفت سلام کنم من تازه تو این سایت عضو شدم .:wink:

m.ghorbani

New Member
با سلام
من محمد قرباني هستم . كارگردان مستند داد و بيداد كه براي رياست جمهوري كار كردم از استان زنجان
اگه كسي بخواد همه جوره مي تونيم همكاري كنيم . البته براي شبكه رويترز هم چند تا كار كردم و الان هم دارم يه كارايي مي كنم . خلاصه دعوت مي كنيم براي همكاري .
با تشكر : محمد قرباني - دانشگاه زنجان - مركز رشد - واحد يك
فكس2283098 - 0241

saeed450

Active Member
giga max جون ما همیشه از توصیه های دوستانه شما استفاده می کنیم :D.......ولی من دلم می خود یه نفر فیلم نامه بده تا من یا دیگر بچه ها ببینیم می تونیم روش کار کنیم یا نه ؟ مشکل همون طرح اولیه هست .....که هیچ کسی تا حالا ارائه نداده .......

m.ghorbani

New Member
سلام .
براي ديدن نمونه كارهايي كه من انجام دادم به عنوان كارگردان رو لينك كليك كنيد و به فيلم مستند داد و بيداد يا نگاه مادر يه نظري بندازيد .
اميد وارم بتونيم با هم همكاري كنيم .
www.youtube.com/ghorbani62

با تشكر : محمد قرباني

saeed450

Active Member
سلام آقای قربانی ....عالی بود این کارتون که لینک دادین ....ولی با توجه به این که اکثر ما اینترنتمون سرعتش پایین هست نمی تونیم فیلم توی اینترنت تماشا کنیم اگه اونو بزاری برای دانلود خیلی بهتره ......:oops:

saeed450

Active Member
سلام . امروز 27 خرداد 87 هست و جشنواره ی تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز استان ها در شیراز افتتاح شد ......چند تا کلیپ خیلی جالب پخش شد که من کلیپ خورشید جان تولید سیمای خراسان رضوی رو خیلی خوشم اومد .....از بچه ها اگه کسی این کلیپ رو گیر اورد حتما واسه دانلود بزارتش که صحنه های خیلی جالبی رو فیلمبرداری کرده بود به همراه آهنگش ....امید وارم روزی کلیپ ها و فیلم های ما هم به این جور جشنواره ها راه پیدا بکنه ....من که خیلی امید وارم...یاعلی

saeed450

Active Member
سلام به بر بچ فلش کار ......یه سوال از شما که واردید داشتم ....من سویش را تقریبا در حد متوسط رو به بالا بلدم ......چند تا پروژه توپ هم ساختم ......اما چند وقتی هست می خوام فلش مکس یاد بگیرم .....چون میگن کاراییش بهتره .....به نظر شما همون سویش رو ادامه بدم یا دنبال فلش هم برم چون یاد گیری فلش یه خورده سخته .....اصلا تفاوت های سویش با فلش مکس رو اگه بگید ممنون میشم .....کدومش برتری داره ؟؟؟

cinema

New Member
با سلام خوب هستید ؟
من متین هارش هستم ... فیلم بردار و Sound Mixer و البته فیلم نامه هم زیاد دارم ...

با آقای محسن روشن همکاری میکنم ... (حتما ایشون رو میشناسید )
البته با آقای رامبد جوان و آقای صدیق شریف و تارخ هم همکاری میکنم ... خلاصه خیلی کارها از دستم بر میاد ...
در آخرین کار آقای فرح بخش هم هستم ... تهیه کننده سینما ....

موفق باشید

mehran69058

New Member
سلام
من در اين زمينه چند سالي تجربه داشتم و 3 تا كارهم بيرون داديم 1 مستند پليس 110 كه از شبكه اول پخش شد و من دستيار كارگردان بودم اين كار بودم 2 مجموعه خنده در 10 دقيقه كه مدير توليد بودم و از شبكه افلاك پخش شد 3 سريال عيد رويائي كه مدير توليد بودم و از شبكه 5 و شبكه افلاك پخش شد لازم بگم كه توي اين مجموعه بچه هاي خوب تيم اشتيق و ملك مطيعي با ما همكاري داشتن الان هم حدود 4 سالي هم هست كه كاري نكردم 3 تا فيلم نامه هم دارم كه 1 سريال و 2 تا مستند ولي من الان كارمند هستم و فقط بعد از ظهر ها ميتونم كار كنم

edius.premiere

New Member
سلام
من انرژي شما را ديدم و جذب شدم
12 ساله كه مونتاژ مي زنم
7 ساله كه با اديوس كار مي كنم
5 ساله كه تصوير برداري حرفه اي ميكنم
4 ساله كارگرداني مي كنم
دوست دارم باهاتون كار كنم

به اميد ديدار براي ساخت فيلم

با سلام خیلی متاسفم که این تاپیک به جایی نرسیده و همه فقط معرفی کردنه خودشونو ملاک قرار دادن ،این بد نیست ولی هدف این تاپیک این نبود و من خیلی دوست دارم بدونم این دوستان دونباله پولم هستن یا نه، نه بخاطر اینکه من هستم چون من اصلا نیستم
چون همونطور که گفتم هدف دوستان رو می خوام
سعید جان با اینکه خیلی از ساخت پروژه های قبلی نگذشته ،منم خیلی هواییه ساخت یه فیلم دیگه شدم
و از اونجایی که متاسفانه همه ی تجربه ها ثابت کرده قدم اول سرمایست که باز هم متاسفانه واقعا نیازه
چون برای اجاره یه پی دی ساده هم روزه 18 پیاده ایم دیگه چه برسه به....

من مفدی تهران پایم تو هر زمینه هر کی بگه نوکرشم هستم

دیگه چه جوری بگم

به امید رسیدن هدف این تاپیک

saeed450

Active Member
خب ببین سهیل جون چه کار کنیم به نظرت ؟؟؟

وقتی هر کی یه شهری هست . و خیلی هامون هم تخصص لازم رو نداریم فقط عشق این کار رو داریم . مثلا من خودم گیر دوربینم 2 سال . ولی هنوز نتونستم استارت بزنم .

از نظر پول همه قبول کردن که کسی دست مزدی نمی گیره . فقط میخایم دور هم کار کنیم . و پروژمون رو اگه خدا خاست بدیم جشنواره .

اقا فقط یکی فیلم نامه بده تا شروع کنیم . اصلا خودم چند روز دیگه فیلم نامه میدم خوبه ؟؟؟؟؟؟؟ تا بقیه بحث کنن روش .

تک تک اعضا باید مشخص بشن که هر کی میخاد چه کار کنه . لازم هم نیست حرفه ای باشه . فقط یه خورده بدونه کجا به کجاست . فیلمبردار . صداربردار . فیلم نامه نویس . کارگردان . بازیگر . ادیتور شاید هم گریمور !

همه ی اینا باید بیان خودشون معرفی کنن .

خوب شد حالا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ببینم بازم مشکلی هست اگه میخاین واقعا کاری رو شروع کنید !

آخرین ویرایش:
با سلام خدمت سعید گل و دوستان
از اونجایی که من دستگیرم شد هم از حرفهایه شما و دوستان و مخصوصا پروفایلها و تاپیک ها و خلاصه سنجشم
بهترین کار اینه که ما یک فیلمی بسازیم که تمامه لوکشن هامون تبدیل به یکی بشه ، و بشه استودیو کروماکی
به چند دلیل
1 - دور بودن دوستان از هم
2- زیاد بودن تخصص ها رو نرم افزارهای کامپیوتری ( اینو از تاپیک ها فهمیدم که اکثر یه زره هم که شده بچه ها سر از افتر افکتو 3دی مکس درمیارن ، چه بسا که حرفه ایی هم داریم)
3-سخت شدن فیلمسازی در شهر ها به دلیل گرفتار شدن برای مجوز فیلمبرداری
4-....

فک کنم تا ته خط رفتین

اینجوری متمرکز تر هم میشیم و می تونیم کاره قوی تری بدیم
چون یکمم که تو جشنواره ها بچرخین می بینید که از این جمله کار ها هم کمه هم اگه باشه خیلی خیلی ضعیف

باز این در حد یک تز بود

رشو قیچی دسته شما برو بچ

و زمنن اگه سرمایه گذار ندارم خودمونم می تونیم باشیم ،زره زره
فعلا

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا