دستگاه موسیقی(بلز)- فلش & اکشن اسکریپت

++Hadi++

Active Member
جالبه...فقط باید نوت بندیشو درست کنین....من خواستم یه نت ساده رو باش بزنم افت صدا خیلی زیاده...اگه تعداد پارامتر های نوت رو بالاتر ببرید عالی می شه.در کل خسته نباشید...برا فاز بعدی ضبط موسیقی و ... رو بزارید...یعنی هر دکمه کمه کلیک می شه،کاراکترا و زمان ورود کاراکتر رو تو یه آرایه push کنین و نهایتا با پلی شدن،هر نت صدا به نسیت کاراکتر ورودی مجاز رو در زمان مناسب پلی کنین....موفق باشید...

aqakaveh

New Member
اقا هادی ممنون
چند نکته رو متوجه نشدم...
1- "اگه تعداد پارامتر های نوت رو بالاتر ببرید عالی می شه" :یعنی تعداد میله ها رو اضافه کنم؟
2- "افت صدا خیلی زیاده" یعنی چی؟

hdnsoft

Well-Known Member
سلام
برنامه جالبی بود
فقط سه تا نوت اول از سمت چپ ، فکر میکنم سرعتشون کمه ، یعنی بسامد صداشون بالاست وقتی از اون سه تا استفاده میکنی ، نمیشه سریع نت دیگه ای رو بزنی !

aqakaveh

New Member
ممنون بابت نظر ها....
باید اضافه کنم که با کیبورد هم کار می کنه این نرمافزار....
از "a" تا "j" رو به ترتیب برای نت ها از چپ به راست اختصاص دادم.
منتظر نظراتتون هستم....

hdnsoft

Well-Known Member
سلام
من با کیبورد هم تست کردم بازهم همون مشکل قبلی رو داره ، یعنی کنده ...

aqakaveh

New Member
ممنون بابت وقتی که گذاشتید.
من خیلی به این موضوع فکر کردم اما به نتیجه ای نریسدم.... احتمال میدم زمان پخش اون نت ها زیاد باشه ... که برای حلش یه بار دیگه باید اون صدا ها رو بسازم...
منظورتون اینه؟؟؟؟؟؟؟؟

hdnsoft

Well-Known Member
دقیقا !
میتونین کلا صداها رو کوتاه ضبط کنید ، فکر کنم اینجوری تا زمانی که دستمون روی کلید هست صدا پخش میشه همین که برش داریم ، صداقطع میشه ،

aqakaveh

New Member
منم الان روی این موضوع دارم کار می کنم که با نگه داشتن یه نت اون نت به صورت مداوم در قسمت اصلی نت تکرار بشه نه اینکه در حال تکرار از اول شروع بکنه و حالت مقطوع به خودش بگیره... حالا سئوال من اینه که...
ایا میشه به یک قسمت از یه آهنگ دسترسی پیدا کنیم و با یک شرط اون قسمت تکرار بشه؟؟؟؟

hdnsoft

Well-Known Member
من پیشنهاد میکنم دو تا صدا از هر نت رکورد کنی ، یکی کوتاه باشه و یکی دیگه بلند ، بعد براش تعریف کنی اگه دکمه به مدت زمان بیشتر از نت کوتاه نگه داشته شد ، نت کوتاه قطع بشه و نت و طولانی تر اجرا بشه ، اینجوری فکر کنم راحت تر باشه

aqakaveh

New Member
دوستان و اساتید گرامی می خواهم با زدن یک کلید از کیبورد یک دکمه در حالت کلیک شدن یا DOWN قرار بگیرد...
امکان این کار هست؟ :-?
ممنون می شم کمکم کنید....:rose:

aqakaveh

New Member
هادی جان من ماشین حساب رو دیدم اما اون چیزی که می خواستم رو پیدا نکردم...
بهتره سئوالم رو یه جور دیگه بپرسم...
وقتی روی یه دکمه کلیک میشه یه کدی اجرا میشه که ما اون رو نمی بینیم و جزو تابع های خود برنامس.
امید وارم خوب توضیح داده باشم.....

mohsensemsarpour

کاربر فعال
خوب خوب خوب
دوست من خیلی ایده جالبی هست
اتفاقا ما داریم برای یه شرکت که کارهای موسیقی (آموزشی) تولید می کنه کار انجام می دیم و یکی از پیشنهادهای من که تایید هم شد بهشون همین بود
جالب شده تا همین جاش
بهتر از این هم می شه حتما
ایده مهمترین بخشش بود که شما داشتی و فکر می کنم بشه روی سازهای دیگه هم زمان گذاشت و سرمایه گزاری کرد
و نرم افزارهای تجاری از این سبک درست کرد
به هر حال نظرات نرم افزاری در حال حاضر ندارم که بگم

موفق باشید

ali512

Active Member
کار قشنگ و جالبی بود . اما یه نکته . بلز معمولا موسیقی کودکان حساب می شه و در یادگیری رنگ ها براشون مهمه . رنگ هر قطه را عوض کنید زیباتر می شه .

جدیدترین ارسال ها

بالا