دسترسی به محتویات هارد دیسک یک سیستم سوخته

LoveQt

New Member
من یه سیستم دسکتاپ دارم که ram اش سوخته
داخل هاردش یه پروژه دارم که باید تمومش کنم اما چون فرصت تعمیرش رو ندارم میخوام پروژه رو به لپ تاپم منتقل کنم
به نظر شما همچین کاری امکان داره یعنی بشه هارد این سیستم رو با یه کابل یا همچین چیزی به لپ تاپ وصل کنم و اطلاعاتم رو به لپ تاپ منتقل کنم

the_king

مدیرکل انجمن
من یه سیستم دسکتاپ دارم که ram اش سوخته
داخل هاردش یه پروژه دارم که باید تمومش کنم اما چون فرصت تعمیرش رو ندارم میخوام پروژه رو به لپ تاپم منتقل کنم
به نظر شما همچین کاری امکان داره یعنی بشه هارد این سیستم رو با یه کابل یا همچین چیزی به لپ تاپ وصل کنم و اطلاعاتم رو به لپ تاپ منتقل کنم
صد البته، یه دونه از این مبدل های هارد SATA/IDE به USB می گیرید و سرش رو وصلش می کنید به هارد دیسک و اون سر USB اش رو به یکی از سوکت های USB لپ تاپ تون متصل می کنید. آداپتورش رو هم وصل می کنید به برق و یکسر دیگه اش روی هارد دیسک.
هم مدلهای بدون کیس شون هست که ارزون تر هستند و برای کارهای موقتی خوبند چون بجز آداپتور فقط یک تیکه اتصال شون به هارد دیسک ئه و جعبه حفاظ هارد دیسک نداره، به هارد دیسک و DVD درایو و هر قطعه دیگه ای که اتصال IDE/SATA دارند وصل میشن. غیر از این مدل های باکس دارشون هم هست که گرونتر اند و هارد دیسک میره داخل یک محفظه و دیگه از بیرون شبیه یه هارد دیسک حاضری اکسترنال به نظر میاد. خوبی جعبه دارشون اینه که هم فن تهویه دارند و نمیذاره هارد دیسک زیاد داغ بشه و هم باهاش میشه DVD درایو کامپیوتر دسکتاپ که همیشه سریعتر و قویتره میشه به یه DVD درایو اکسترنال دائمی مناسب برای لپ تاپ تبدیل کرد.

جدیدترین ارسال ها

بالا