دریافت طراحی لگو آرم شرکتهای مختلف

Hajipour Signs

New Member
وکتور اعداد و ارقام پلاک ایران

اینم اعداد پلاک توی سایز واقعی برای دوستانی که توی کار برش شبرنگ هستن. البته مناسب چاپ هم هست. خروجیشو کورل 12 زدم که دیگه برای همه قابل استفاده باشه. اگه تو فکر برجسته کردن پلاک و در کل ساخت پلاک تقلبی هستین باید بگم که سخت در اشتباهین... چون غیر از فونت اعداد و حروف، چند مورد دیگه هم هست که اختصاصی واسه خود پلیس راهنمائی رانندگیه. غیر از اون، اصلا افسره از پونصد متری، از پشت چراخ خطر پلاکو ببینه متوجه میشه پلاک دست سازه. در کل دنبال برجسته کردن نباشین... نه برای خودتون، نه برای مشتری. این فایل مخصوص تابلوسازائیه که میخوان برای ماشین سنگین ها پلاک بزرگ بزنن. برای همین هم حرف "ع" که مربوط به وسائل نقلیه عمومیه توی فایل هست. شما هم اگه پلاکتو گم کردی و راهنمائی رانندگی گفته برو یه پلاک موقت بزن به ماشینت، میتونی از این فایل استفاده کنی که کارت تمیزتر در بیاد. ولی دیگه لازم نیست زیادی تمیز درش بیاری!!! میدونی که چی میگم؟!! اون وقته که توی اداره آگاهی...:snap:

پیوست ها

• Pelak IR.zip
    20.9 کیلوبایت · بازدیدها: 31
آخرین ویرایش:

Hajipour Signs

New Member
پاسخ به دوستی عزیز، مبنی بر درخواست اعداد پلاک ایران

سلام
تو صفحه 91 تمام اعداد پلاک رو گذاشتم
البته اگه بعد از 6 سال هنوز نیازش داشته باشی!
شما زنده این که ایشالا هنوز؟!!:green:

آخرین ویرایش:

Hajipour Signs

New Member
تابلو ساز حاجی پور Hajipour Signs حاجي بور للدّعاية والإعلان

خوب... با اینکه تبلیغات ممنوعه، من پرروگی میکنم و آدرس وبلاگمو میذارم اینجا تا پشت سرش، ناهار نخورده! زبون روزه! گشنه و تشنه! :evil: (اَی تُف به ریا!) بشینم ببینم چی بدرد تون میخوره که فی سبیل الله براتون آپلود کنم اینجا تا دیگه نگین اصفهانیا خسیسن و مجانی کار نمیکنن!
http://www.signmaker.blogfa.com
تا شما وبلاگ کارای ما تو اصفهان رو ببینین منم میرم تو کامپیوترم یه چرخی بزنم ببینم چیز بدرد بخور چی دارم. دوسِدون میدارم اسیدی.

آخرین ویرایش:

Hajipour Signs

New Member
وکتور بسم الله، وان یکاد و صلوات

حدود 60-50 تا طرح مذهبی، مناسب جهت برش با کاتر و یا بکار بردن در طراحی ها.
بدون هیچگونه خرابی... تضمینی. خراب بود ورش دار بیار دم مغازه پولتو پَس بــِسّون!
خروجیشو از کورل 12 زدم. میتونین ازم تشکر کنین. با صدای بلند و رسا و بدون خجالت! :wink:

پیوست ها

• mazhabi.zip
    2 مگایابت · بازدیدها: 37
آخرین ویرایش:

Hajipour Signs

New Member
وکتور اژدهای چینی

اینم از این طرحهای اژدهای چینیه که جدیدا جوونا خالکوبی میکنن رو بر و بازوشون.
دانلودش که کردی یه پیرهن آستین کوتاه و تنگ میپوشی و میری این طرحو رو کَت و کولت خالکوبی میکنی.
بعدشم میای اینجا تا بـــِبـــِرَمِد کَفی چارباغ بـــِتابونَمد جیگــِرِد حال بیاد! :eye:

پیوست ها

• Ejhdaha.zip
    21 کیلوبایت · بازدیدها: 32
آخرین ویرایش:

Hajipour Signs

New Member
طرح های وکتوری مختلف، قابل برش با کاتر، مناسب چسباندن روی ماشین

کی بود میگفت این فولکسه که عقب ماشینا میچسبونن رو میخواد؟
اینم اون فولکس با یه 80-70 تا عکس دیگه... سگ و شغال و موش و گربه قر و قاطی!
حالشو ببر! :cool:

پیوست ها

• Arme Mashini.zip
    651.2 کیلوبایت · بازدیدها: 43
آخرین ویرایش:

Hajipour Signs

New Member
وکتور ارتش جمهوری اسلامی ایران

از دیشب تا حالا تمام مطالبتونو از روز اول مرور کردم...
یه آرم ارتش درست و درمون توش نبود. بیچاره اون پرنده هه وسط آرم، انگار توی حریم هوائی و پراقتدار ایران اسلامیمون، خیلی شیک و مجلسی با یه توپولوف C-130 روسی تصادف کرده و مث چلغوز له شده!
به این میگن آرم ارتش... اون نوشته زیرش هم با فونت تیتره... خودتون نوشته اشو بزنین. رنگهاشم خودتون تو کارل اضافه کنین. من چون برای برش از این طرحا استفاده میکنم زیاد توی رنگش نیستم. توی این هستم که این خطها کاملا به هم متصل باشن و اعوجاج هم نداشته باشن. دیگه حوصله نداشتم رنگش کنم. گرسنمه. خودتون زحمتشو بکشین (اگه برای چاپ میخواهینش) فعلا خُدافِز!
با عشق تقدیم به شما. :rose:

پیوست ها

• Artesh.zip
    101.2 کیلوبایت · بازدیدها: 33
آخرین ویرایش:

Hajipour Signs

New Member
وکتور شهرداری اصفهان، وکتور سازمان نظام مهندسی ساختمان اصفهان

بیشتر تابلوسازا توی اصفهان، برای چاپ بنرای ساختمونی (همینائی که شهرداری اجبار میکنه مشخصات ساختمان و اسم مهندس ناظر و برقکار و غیره روش نوشته بشه و جلوی ساختمان در حال ساخت نصب بشه) و یا برای برش شبرنگ همون تابلوها از نوع فلزیش؛ به این دوتا آرم نیاز پیدا میکنن...
1. آرم شهرداری اصفهان
2. سازمان نظام مهندسی ساختمان اصفهان
میتونید از اینجا بگیریردش... خوئم تمام اصلاحاتشو انجا م دادم و تا جائی که میشده nodها و یا همون گِرِه های اضافیشو پاک کردم.
خدمت شما... به همین راحتی، به همین خوشمزگی!! :oops:

پیوست ها

• Shahrdari Esfahan.zip
    102.3 کیلوبایت · بازدیدها: 24
  • Nezam Mohandesi Esfahan.zip
    110.9 کیلوبایت · بازدیدها: 26
آخرین ویرایش:

Hajipour Signs

New Member
وکتور کانون وکلا، کانون مشاوران حقوقی، کانون سردفتران و سازمان ثبت اسناد

این هم آرمهای مورد نیاز جهت ساخت تابلوهائی با زمینه کاری حقوقی، وکالت و قوه قضائیه.
ضمنا خودم هم حقوق میخونم. گفتم که این کونه عُمریه، این پُز دانشگاه رفتنمو همچین زده باشم تو صورتتون!
شب عالی پرتقالی:neutral:

پیوست ها

• Kanoon Vokala.zip
    136.1 کیلوبایت · بازدیدها: 37
  • Moshavereh Hoghooghi.zip
    118 کیلوبایت · بازدیدها: 34
  • Kanoon Sardaftaran.zip
    117.5 کیلوبایت · بازدیدها: 34
  • Sabte Asnad.zip
    104.6 کیلوبایت · بازدیدها: 36
آخرین ویرایش:

Hajipour Signs

New Member
وکتور غذا و فست فود

این هم یکسری طرح برای تابلوهائی با مضمون غذا، خوراکی و آشپزی.
مث همیشه طرح ها رو روی کورل12 ذخیره کردم.
اینجا ماشالا همه استادن... ولی برای کسائی که ممکنه از بیرون به اینجا هدایت شده باشن و بخوان طرحو دانلود کنن؛
برای اینکه طرح ها راحت آپلود و دانلود بشه سایزشو فوق العاده کوچیک کردم؛ جوری که روی بعضی از طرح ها، با اون hairline دور طرح (که مخصوص برش با دستگاه کاتر هست) پوشونده شده.
وقتی طرح را دانلود کردید و توی محیط کورل بازش کردید، خودتون اونجا سایز ها رو به اندازه های دلخواه تغییر بدین.
میبوسَمِدون!:soot: (البته این بیشعور داره سوت میزنه... ولی خوب! من میبوسمدون!)

پیوست ها

• Food Samples.zip
    890.1 کیلوبایت · بازدیدها: 56
آخرین ویرایش:

Hajipour Signs

New Member
وکتور مذهبی بخط معلی و ثلث

این هم چهل طرح مذهبی، که اکثرا نام ائمه است و مناسب جهت دستگاه کاتر پلاتر و یا لیزره.
البته برای چاپ در ابعاد بسیار بسیار بزرگ هم مناسبه و خروجیش هم مثل همیشه کورل دوازدئه.
اگه دانلود کردی و خوش بحالت شد، شب جمعه ای، اول نثار رفتگون خودت و بعد نثار روح پدر و برادر جوان و تازه گذشته من یه فاتحه بفرست.
اگر هم مث من دهنه قلبت وازه و حال این کارای سخت سختو نداری؛ با یه صلوات سر و تهشو هم بیار.
هم من، هم امواتم، فوق العاده قانعیم!
دیگه نمیتونم چشامو واز نگه دارم... :-< شب بخیر گُلابیا.

پیوست ها

• Solth & Moalla.zip
    772.6 کیلوبایت · بازدیدها: 65
آخرین ویرایش:

Hajipour Signs

New Member
وکتور قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء

این هم طرح قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء صلی الله علیه و آله، با آخرین تغییراتی که توش اعمال کردم.
خط نستعلیقش دقیقا همون خط دستنویس و قلم درشتیه که توی آرم اصلی قرارگاهه.
دانلود کردین و مناسب کارتون بود، سه تا صلوات نثار روح پدر و برادر مرحوم من هدیه کنین.
حق یار و یاورتون. یا علی مدد.

پیوست ها

• Gharargahe Khatam.zip
    30 کیلوبایت · بازدیدها: 50
آخرین ویرایش:

Hajipour Signs

New Member
وکتور دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی دانشگاه اصفهان

سلام...
این هم طرح وکتور دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی دانشگاه اصفهان.
هر چند این آرم حالمو بد میکنه، ولی خیلی ها برای کارشون بهش نیاز دارن؛ مخصوصا توی اصفهان.
این همون آرم آبی رنگیه که روی تموم ملحف های سفید بیمارستان کاشانی اصفهان چاپ شده...
برادر نازنین من سه روز زیر این ملحفه ها بی هوش به خواب رفته بود، و من فقط تونستنم نظاره گر رفتنش باشم.
میدونم که اینجا جاش نبود... ولی این کلمات یهوئی و خود به خودی اومد. شرمنده اگه فضا غمگین شد.
فقط نوشته نستعلیق بالای آرمو دستش نزنین. توی آرم اصلی همینطور از ارتفاع فشرده شده.

پیوست ها

• Daneshkadeh Pezeshki Esfahan.zip
    170.9 کیلوبایت · بازدیدها: 45

Hajipour Signs

New Member
وکتور سازمان محیط زیست

این هم آرم سازمان محیط زیست.
حالا این آرمو دانلود کن و بازم آشغال بریز! خجالت نکشیا!
وقتی میری توی دامان طبیعت، آشغالتو بریز توی دامان خودت، بعد هم ببر بریز تو یه سطل آشغال.
یه کم به فکر پروانه ها باش؛ خرس پیر! >|<
No Littering

پیوست ها

• Mohite Zist.zip
    13.2 کیلوبایت · بازدیدها: 38

Hajipour Signs

New Member
وکتور آرم ماشین های مختلف

چند تا آرم ماشینه.
شایدم قبلا داشتی خودت...
در هر حال غُر نزن اعصاب ندارم! :mad:

پیوست ها

• Arme Mashin.zip
    111 کیلوبایت · بازدیدها: 49

Hajipour Signs

New Member
سلام آقا کسی این طرح کرلی ماشین فولکس و پیکان و پژو رو که جدیدا پشت ماشینها با شبرنگ برش خورده رو نداره
خیلی لازمش دارم
ممنون میشم کمک کنید

سلام
تو صفحه 91 و پست 906 براتون به همراه یه سری طرح دیگه آپلودش کردم

Hajipour Signs

New Member
وکتور تصاویر ماشین های قدیمی

سلام.
نمیدونم چرا دوستان چراغ خاموش میان و میرن!
یه اِهِنّی... یه اوهونّی... بالاخره یه حرکتی بکنین ما فکر نکنیم اجنه به اینجا رفت و آمد دارن!
:shock:

پیوست ها

• Old Cars.zip
    364.6 کیلوبایت · بازدیدها: 41

ehsan saviz

New Member
سلام كسي آرم علوم پزشكي ارتش رو نداره خيلي لازم دارم مرسي
لطفآ يه نفر بگه خيلي محتاجم

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا