دردودل پدرسه معلول جسمی همراه با صحبت های فرزندانش

sabanet69

New Member
سلام خواهش میکنم این کلیپ را ببنید وتوروخدا اگر میتونید مشکل این سه برادر معلول که از بیماری نادری رنج میبرن و درمان خاصی ندارد ومتاهل میباشندومستاجراگرکسی توان اینو داره ودست خیر دریغ نکنه گره از مشکلاتشون بازکنید همراه با صحبت چندخانواده نیازمندسلام خواهش میکنم این کلیپ را ببنید وتوروخدا اگر میتونید مشکل این سه برادر معلول که از بیماری نادری رنج میبرن و درمان خاصی ندارد ومتاهل میباشند گر از مشکلاتشون بازکنید همراه با چندخانواده نیازمنده دیگر به شماره داخل کلیپ برای کمک تماس بفرماید چشم امیدشون به این کلیپ وتاثیران است که فرجی شود از شما عزیران که همیشه تو راه خیر پیشرو هستید تقضای یاری این چندخانواده را دارم ممنون در ضمن کلیپ را کامل ببنید تا متوجه شود وسطه کلیپ این سه برادر و پدرشون را نشان میدهند باتشکر درضمن دوستان نشر دهید اگر وبلاک وب سایت کانال تلگرامی دارید انجمن هرچی قرار دهید دست به دست هم مشکل این بندگان خدا را حل کنیم که خودم یکیشون هستم نماینده این چند خانواده واقعا واقعا نیازمنده کمک هستیم ممنون دوستان هرکی هرکاری بکنه خدا میبینه اون کسی که باید ببینه و بفهمه خودش ناظرهست

لینک اول کلیپ کامل
www.aparat.com/v/vuGzS
لینک دوم کلیپ مختصر شده
www.aparat.com/v/zYrQ3
هر دولینک را ببینید باتشکر از مدیران انجمن معذرت و عذر خواهی میکنم و خواهش میکنم همکاری کنید راستی دوستان جلو جلو بگم بعضی دوستان سوال دارند از جای حمایت میشویم یا نه باید متسفانه بگم اگر اورگان و نهاد وجای کمکی میکرد مجبور به این کارنمیشدیم که باابروی خودمون بازی کنیم پس بدونید کارت به استخوان رسیده که اینکارو کردیم

جدیدترین ارسال ها

بالا