درخواست همکاری برای اتمام فیلم

mychevy

Member
با سلام خدمت دوستان عزیز...

از تمامی دوستانی که تو کار مودلینگ، افتر افکت، فیلمسازی و... هستند درخواست دارم که در اتمام این پروژه همکاری کنند.

تیم ما مشغول ساخت یک فیلم نیمه بلند حدود 30 دقیقه ای هستیم که یک ژانر اکشن-پلیسی داره... و مخصوص برای جشنواره امسال فیلم ولنسیا، اسپانیا ساخته میشه. الان حدود 30 درصد از کار فیلمبرداری شده... لازم به ذکره که پیش تولید این فیلم و بحث های داستان و مجوز و... حدود 6 ماه طول کشید. اما چون می خواستیم که داستان فیلم در یک زمان و مکان مبهم اتفاق بیوفته از پلیس ایران برای سکانس های پلیسی استفاده نکردیم هرچند که نیروی انتظامی خودش مایل به همکاری بود. الان برای ساخت سه سکانس از فیلم (پلیس، فرار و دستگیری) نیازمند پشتیبانی شما دوستان حرفه ای هستیم. چون می خوایم کار یک چیز خوب و حرفه ای دربیاد.

فیلمبرداری رو در فرمت Full HD انجام دادیم . الان چیزی که برای این سه سکانس نیاز داریم ساخت و موشن چند مدل ماشین پلیس هست. به طوری که ماشین پلیس رو نشون بدیم... بعدش چند پلان تعقیب و گریز و در سکانس آخر واژگونی ماشین اصلی و دستگیری سرنشین ها...

مثل دوست عزیزی که مدلینگ شورلت کامارو رو انجام دادند و واقعاً هم کارشون درسته. میشه رو همون مدل کار کرد و ظاهر ماشین پلیس رو روی همون کامارو پیاده سازی کرد. پس دوستان عزیزی که مایل به همکاری هستند حتماً اعلام آمادگی کنند تا دکوپاژ های اون پلانها رو در اختیارشون قرار بدم و با هم به توافق برسیم و کار رو شروع کنیم. ما یقین داریم که این کار یک کار پروفشنال از آب در میاد و حتماً در جشنواره امسال حرفی برای گفتن خواهد داشت. دوست داریم شما نیز در کنار ما باشید ...

lordalex

New Member
با سلام خدمت دوست گرامی

برای ساخت این فیلم از چه نرم افزار هایی استفاده می کنید

بنده نرم افزار Cinema 4d را کار می کنم و در زمینه ی متریال - نور - رندر - داینامیک فعالیت دارم

همچنین نرم افزار Maxwell را هم کار میکنم البته تقریبا یک ماه است که با این نرم افزار آشنا شده و کار می کنم

اگر مایل هستین یک قسمت از کار را به صورت عکس برای بنده ارسال کنید تا ببینم می توانم کمک کنم یا نه

جدیدترین ارسال ها

بالا