درخواست نوشتن تکه کد php - با هزینه یا رایگان

سلام
اول این کد رو ببینید:
<?php _e( 'Total sales for period shown: ', 'edd' ); echo $sales = edd_get_download_earnings_stats ( $download_id="18" ); ?>
در کد بالا متنی رو که با رنگ قرمز مشخص کردم یه خروجی عدد میده که مربوط به جمع فروش محصوله. به طور مثال 30000 ریال
حالا من میخوام کدی اضافه بشه که مثلا 10% رو از 30000 ریال کم کنه و نمایش بده. مثال واضحتر 30000 ریال - 10% مساوی است با 3000 ریال

bitaroos

Member
سلام
من تو php خیلی وارد نیستم
و نمی دونم دقیقا توی برنامه شما، درون متغیر Sales چی ذخیره میشه، ولی احتمالا کد زیر بهتون جواب میده
[PHPS]
<?php _e( 'Total sales for period shown: ', 'edd' );
$sales = edd_get_download_earnings_stats ( $download_id="18" );
echo $sales - 0.1*$sales;
?>
[/PHPS]

projeman

New Member
سلام
اول این کد رو ببینید:
<?php _e( 'Total sales for period shown: ', 'edd' ); echo $sales = edd_get_download_earnings_stats ( $download_id="18" ); ?>
در کد بالا متنی رو که با رنگ قرمز مشخص کردم یه خروجی عدد میده که مربوط به جمع فروش محصوله. به طور مثال 30000 ریال
حالا من میخوام کدی اضافه بشه که مثلا 10% رو از 30000 ریال کم کنه و نمایش بده. مثال واضحتر 30000 ریال - 10% مساوی است با 3000 ریال

درود

این طور که از کد بالا مشخص هست، شما می خواهید به افزونه easy digital download وردپرس تغییرات اعمال کنید.
توجه داشته باشید که خود افزونه امکان اعمال کد تخفیف به محصولات رو داره.
همچنین در صورت تغییرات در کد افزونه در بروزرسانی های بعدی باید دوباره این کار رو انجام بدید

جدیدترین ارسال ها

بالا