درخواست نسخه ي جديد PlugIndex

blue_rays

Member
سلام.
چند وقت پيش فايل راهنمايي به اسم PlugIndex اومده بود كه توش پلاگين هاي مختلف همراه با دستورات و لينك دانلودشون معرفي شده بودن و توسط Green Cow منتشر شده بود. مي خواستم ببينم نسخه ي جديد هم داره يا نه. چون من يه جا ديده بودم آپديت هايي واسه PlugIndex وجود داشتن. نميدونم كجا بود از گوگل سرچ كرده بودم و دانلود كردم و متاسفانه ناقص دانلود شدن. حالا هر چي مي گردم دوباره پيداشون نمي كنم.
نسخه اي كه من در حال حاضر دارم اينه PlugIndex Introduction - Update #13
اگه از دوستان كسي نسخه ي جديدش رو داره اينجا واسه دانلود بزاره.
ممنون.

Silver PC

Well-Known Member
سلام

فکر می کنم آخرین آپدیت همراه با نسخه 4.9.8.13 ارائه شده !
اگه نسخه آخر ام ام بی رو دارید همونجاک ه نصب کردید هست !
یه سرچ تو pc خودت بزن : دی

blue_rays

Member
ميشه مسير بديد يا اسم فايلو بگيد؟
من همين ورژن رو كه گفتيد دارم ولي نميتونم Plug Index رو پيدا كنم.

Ehssan_it

Well-Known Member
همون جائی که بیلدر نصب شده ( "C:\Program Files\Multimedia Builder498" ) یه پوشه به نام plugine هست
البته نمی دونم چیزی که شما می خواین اونجا هست یا نه!

آخرین ویرایش:

blue_rays

Member
سلام !

اینم آدرس فایل :

کد:
program files\multimedia builder498\plugins\pluginindex

سلام. ممنون.
اتفاقآ منم همينو دارم و آپديت 13 هستش. من تو سايت آپديت 14 و فكر ميكنم 15 هم ديده بودم. من دنبال اونا بودم. به هر حال ممنون.

peyman136

کاربر متخصص مولتی مدیا بیلدر
سلام. ممنون.
اتفاقآ منم همينو دارم و آپديت 13 هستش. من تو سايت آپديت 14 و فكر ميكنم 15 هم ديده بودم. من دنبال اونا بودم. به هر حال ممنون.
خوش بحالت کجا دیدی؟ آدرس بده ما هم بریم:wink:
خوب این یه شوخی بود اتفاقا همین دیروز با نویسنده داشتم مکاتبه میکردم که بالاخره چیشد قرار شما 14 بیاد گفتش که هنوز وقت نداره تا روی این مجموعه کار کنه البته من فایل راهنمای چند تا پلاگین رو آماده کردم و براش فرستادم اما هنوز کاری نکرده
در هر حال میتونی از آدرس زیر آخرین اخبار رو در زمینه این مجموعه پیدا کنی و آخرین نسخه رو هم بگیری
راستی یادم رفت بگم آخرین نسخه همون 13 هستش
http://www.greencow.se/forums/index.php?PHPSESSID=30cc1e8b0eea67afc98f43954877b987&page=17

موفق باشی

blue_rays

Member
خوش بحالت کجا دیدی؟ آدرس بده ما هم بریم:wink:
خوب این یه شوخی بود اتفاقا همین دیروز با نویسنده داشتم مکاتبه میکردم که بالاخره چیشد قرار شما 14 بیاد گفتش که هنوز وقت نداره تا روی این مجموعه کار کنه البته من فایل راهنمای چند تا پلاگین رو آماده کردم و براش فرستادم اما هنوز کاری نکرده
در هر حال میتونی از آدرس زیر آخرین اخبار رو در زمینه این مجموعه پیدا کنی و آخرین نسخه رو هم بگیری
راستی یادم رفت بگم آخرین نسخه همون 13 هستش
http://www.greencow.se/forums/index.php?PHPSESSID=30cc1e8b0eea67afc98f43954877b987&page=17

موفق باشی

اتفاقآ منم امروز به همين سايت كه منتشر كننده ي اصلي هست و قسمت Plug Index سر زدم و ديدم كه آخرين نسخه همون 13 هست. ولي تعجب مي كنم اون آپديت هايي كه من تو يه سايت ديگه ديم از كجا اومده بود! يا من اشتباه كردم يا نسخه هاي زيرزمينيش بوده!
به هر حال مهم نيست. اگرم وجود داشته باشه آخرين نسخه ي رسميش همونه كه تو سايت اصلي زده.
ممنون.

جدیدترین ارسال ها

بالا