درخواست قالب همین سایت

! Devil !

New Member
سلام به مدیریت کل سایت و همه

من قالب همین سایتو میخواستم با تغییراتن انجام شده روش.اسم قالبم میدونم اما نتونستم با پس زمینه سفید شو پیدا کنم

با تشکر

sunrise

Member
کاربر گرامي همونطور که خودتون هم گفتيد اين قالب در حقيقت همون قالبي هست که بهش اشاره کرديد که توسط تيم گرافيک وب سايت مجيدآنلاين تغييراتي روش صورت گرفته و تصميم گيري براي اينکه دقيقا همين قالب در اختيار دوستان قرار بگيره يا نگيره با مديران کل سايت هست.

از آنجا که خودتونم می دونید، کسی که روی چیزی کار می کنه و برای وقت میزاره خیلی عزیز میشه و حاضر نیست به هیچ قیمتی از دستش بده! یکی خود من :D
پس از مدیریت تقاضای دریافت این قالب رو نکنید لطفا چون به نتیجه ای نخواهید رسید.
اما خوب برای اینکه تونسته باشم خدمتی کنم، می تونم اسم قالب رو بهتون بگم: enlighten
هم انگلیسیش هست و هم فارسیش! اما عین قالب انجمن مجید آنلاین نیست! (طبق گفته دوستمون، تیم گرافیک وب سایت مجید آنلاین روش تغییراتی رو اعمال کرده !)

موفق و پیروز باشید ... :rose:

DANG3R

Member
این قالبو مصطفی جان اختصاصی واسه این سایت ساخته ... :wink:

موفق باشید.

NovinServer

Active Member
اقا اگر مشکلی پیش نمی اید من این قالب را قرار می دهم ولی نسخه 3.6.9 هست و هنوز نشده من 3.7.2 کنم اگر مشکلی نبود و 3.6 خواستید بگویید من قرار می دهم

اگر میخواین به مجید آنلاین صدمه وارد کنید، قرار بدید اگر هم که نه. بهتر هست بزارید خود شخصی که نیاز داره بره از گوگل خودش پیدا کنه !
ما که مشکلی با مجید آنلاین نداریم میخوام قالبشو توی انجمن خودش رایگان بزاریم (من یکی که اصلا خوشم نمیاد)!

NovinServer

Active Member
عزیز مگه بده ، کاشکی یکی قالب های وب سایت ما ها را بر می داشت ، این خودش تبلیغه بعدم شما لزومی نداره دخالت کنی چون من اجازه گرفتم تایید کردن می گذارم نکردنم که هیچی نمی گذاریم ...alex_michael

عزیز مگه بده ، کاشکی یکی قالب های وب سایت ما ها را بر می داشت ، این خودش تبلیغه بعدم شما لزومی نداره دخالت کنی چون من اجازه گرفتم تایید کردن می گذارم نکردنم که هیچی نمی گذاریم ...alex_michael

از این همه احترامی که میگذارین تشکر می کنم:
بعدم شما لزومی نداره دخالت کنی

خیلی تشکر دوست جونم . :|
شما اجازه بگیرید. اگه دادن که فبها اگه هم که ندادند که بازم فبها! :D اما من فقط گفتم فکر نکنم بدن، در اصل نظر شخصیمو گفتم عزیزم :oops:

NovinServer

Active Member
به هر حال شما به گونه ای حرف می زنید که انگار من می خواستم مجید انلاین نابود کنم ، به هر حال اگر چیزی گفتم ببخشید :rose:

NovinServer

Active Member
دوست عزیز این را همه جا قرار دادن ، ایشون قالب خود مجید انلاین می خواهد :d

جدیدترین ارسال ها

بالا