درخواست سایت فروم و ایجاد تغییرات قالب آن

golaroos

New Member
سلام دوستان

من یک فروم دارم به آدرس زیر

http://www.golaroos.com/forum/

متاسفانه تنظیمات نهایی و زیباسازی آن را نمی توانم بیشتر از اینچه هست انجام دهم. آیا کسی می تواند در زمینه ساخت قالب و تغییرات آن برایم انجام دهد. البته هزینه اش را هم پرداخت می کنم. با تشکر

golaroos

New Member
سلام
سایتم را ببینید
www.golaroos.com

برید قسمت تبادل نظر . فرومم را ببینید.
بله اون سایت به نظرم خوب طراحی شده . اما فروم من بیشتر از این کاری نتونستم انجام بدهم .
اما فروم شما وی بی است و مال من پی اچ پی بی بی. بازم می تونید انجام دهید ؟
هزینه ؟ چقدر طول می کشد. ؟
آیا امکان دارد که مثل خود صفحه گل عروی بالای صفحه و جاهای تبلیغات را هم بذارید تا شمای کلی اون حفظ شود/

v.b.f1

Active Member
سلام دوست عزیز

جواب سوالتون

من روی پی اچ پی بی بی زیاد نمیتونم مانور بدم
اگه میخواین همون ویبی
درمورد وقت و هزیزنه وقتش حداکثر دو الی سه روز چون زیاد درگیرم
هزینه 5000 تومان توی صندوق کمک به بیماری های خاص بیندازد البته اگه مایل بودید
در کل فی سبیل الله

اگر مایل باشید فرومتون رو به ویبی تغییر میدم تازه اونجوری که چکش کردم زیاد موضوع ارسال نشده بود یعنی میتونی از صفر شروع کنید
در مورد محل تبلیغات بهتر از اونو میتونم براتون ترتیب بدم
فقط میمونه قالب که یه قالب زیبا براتون نصب میکنم اما اگه بخوام طراحی کنم وقت زیادی میبره ولی قالب های اماده ای هم دارم

golaroos

New Member
سلام
من دیروز چند تا ایمیل روی ایمیلتون فرستادم . فکر کنم دریافت نکردید . حالا اینجا می فرستم .

سلام

هنوز تو فروم من کسی عضو نشده اون مطالب قبلی هم مال خودم هست که به عنوان تست نوشتم. آخه کسی که سایتم را طراحی کرد هرکاری کردم فروم را کمکم نکرد و بع از چند ماه که خودم بالا پایین کردم اونی شد که می بینید که اصلا آبرومند نیست . آخرش دیگه از اون آقا امیدم قطع شده .
حالا برای وی بی بای چکار کنم .
یکی گفته باید هاستم ویاریز باشه و شاید مال من ویندوز باشه البته نمی دونم و باید از طراحم بپرسم.

شما بعد از اینکه طراحی کردید برام توی سایتم جایگزین می کنید؟

واقعا" از زحمتی که قبول می کنید ممنونم.
در مورد هزینه اش هم من بیشتر براش در نظر می گیرم تا اگر خدا قبول کند ثوابش به شما برسد .

با تشکر

ضمنا لیست موضوعاتمم را هم می خواهم ایمیل کنم براتون . اگر لطف کنید ایمیل مستقیمتون را بدید

golaroos

New Member
اوم آقایی که سایتم را درست کرده می گه فروم وی بی یک مشکلی داره و عده کمی اونو می دونند و اینکه اگر از نسخه اصل آمریکایی خرید نشه بعد از یک مدتی از بین می رود و یعنی غیر فعال می شه . آیا این صحت دارد؟

golaroos

New Member
سلام
من دیروز چند تا ایمیل روی ایمیلتون فرستادم . فکر کنم دریافت نکردید . حالا اینجا می فرستم .

سلام

هنوز تو فروم من کسی عضو نشده اون مطالب قبلی هم مال خودم هست که به عنوان تست نوشتم. آخه کسی که سایتم را طراحی کرد هرکاری کردم فروم را کمکم نکرد و بع از چند ماه که خودم بالا پایین کردم اونی شد که می بینید که اصلا آبرومند نیست . آخرش دیگه از اون آقا امیدم قطع شده .
حالا برای وی بی بای چکار کنم .
یکی گفته باید هاستم ویاریز باشه و شاید مال من ویندوز باشه البته نمی دونم و باید از طراحم بپرسم.

شما بعد از اینکه طراحی کردید برام توی سایتم جایگزین می کنید؟

واقعا" از زحمتی که قبول می کنید ممنونم.
در مورد هزینه اش هم من بیشتر براش در نظر می گیرم تا اگر خدا قبول کند ثوابش به شما برسد .

با تشکر

v.b.f1

Active Member
دوست عزیز این ای دی یاهو را اد کنید

translator_farsi

اکثرا صبح تا ظهرم درخدمتتون هستم

BetaMaster

Member
اوم آقایی که سایتم را درست کرده می گه فروم وی بی یک مشکلی داره و عده کمی اونو می دونند و اینکه اگر از نسخه اصل آمریکایی خرید نشه بعد از یک مدتی از بین می رود و یعنی غیر فعال می شه . آیا این صحت دارد؟

vB یک انجمن ساز Commercial است. شما نمی توانید بدون پرداخت هزینه آن (120 دلار) از آن استفاده کنید.
البته گروه های زیادی اقدام به ارائه نسخه های غیرقانونی آن می کنند و هاست های زیادی ادعا می کنند که می توانید روی آن ها vB غیر قانونی نصب کنید، اما با این کار خود را دچار مشکلات فراوانی خواهید کرد ( البته با عرض احترام به کاربران و دوست داران محترم فوروم ساز vB ) :

1.vB غیر قانونی از سوی سازنده به هیچ وجه پشتیبانی ندارد و اگر مشکلی پیش بیاید ...
2.شرکت Jelosoft وکلای قدرتمندی دارد که در صورت کشف سایت شما، از شما شکایت می کنند و ...:shock:
3.وقتی اسکریپی نال می شود، معلوم نیست امنیت آن چقدر زیر سوال می رود:-?
4.تضمینی نیست که بتوانید نسخه غیر قانونی خود را آپدیت کنید و ...
5.و... (جستجو کنید ببینید چه خبره !)

ضمن این که همه این موارد مشمول حق الناس می شود و ...:sad:

اما vB قانونی هم مشکلاتی دارد !

1.برای هر چیزی (افزونه، قالب و ...) در آن باید پول بدهید ! هزینه ها هم معمولا 25 دلار به بالاست
2.برای آپگرید باید پول بدهید !
3.برای فارسی سازش باید پول بدهید !
کلا برای همه چیزش باید پول بدهید ! برای هر مورد حداقل هزینه ای در حدود 20$ !
4.در سوابق vB دیده شده کاربران ایرانی را تحریم و مجوز ها را باطل می کند یا اجازه آپگرید نمی دهد
5.به علت کد بسته بودن دانش فنی کافی درباره آن وجود ندارد
6. و... !

البته همانطور که می دانید هرچقدر پول بدید بهتون آش میدن اما فکر می کنم بتوانید با سیستم های OpenSource مثل phpBB خیلی ارزان تر و مطمئن تر کارتان را پیش ببرید !:paint:

چیزی که عرض کردم همگی بستگی به خودتان داره.
اگر خواستید خرج کنید، IPB از vB امکانات بیشتری دارد ولی همه این امکانات کم و بیش به phpBB قابل اضافه کردن هستند.:neutral:

آخرین ویرایش:

golaroos

New Member
سلام

لطفا ایمیل مستقیمتون را برام بفرستید تا راحتتر مکاتبه کنم.

مواردی را که نوشتید خواندم از راهنمایی شما ممنونم .

در مورد انجمن ؛ احتمالا به بخشهای بیشتری از دو تا نیاز است چون دارای بخشهای زیادی از جمله خواستگاری تا عقد کنان و..... است . هرکدام این ها باید یم تیتراژ بشوند و بقیه ممباحث زیر انجمن آنها شوند. جاهای تبلیغات را مثل سایت اصلی گل عروس می کنی؟ تیتر بالای صفحه چطور؟

چند روز زمان می برد.

با تشکر

v.b.f1

Active Member
سلام بر دوست عزیز BetaMaster
من دوتا سایت نال شده دارم از یکیشون برمیگرده به سال 2007 تا الان البته کاربراش زیاد نیستن 5 هزار تا
و ازش راضیم در مورد آپدیت و دریافت نسخه های نال شده هم هیچ همو غمی ندارم چون دوست مطمئنی دارم کارش اینه
از نظر اشناییه تقریبا با اکثر خطاها و افزونه ها ووو آشنایی دارم

بچه های زیادی تو این فروم و فروم های دیگه بودن واسشونم نصب کردم مشکلیم نداشتن اگرم داشتن خودم حلش کردم
دوم نالشده هم تا مدتیه مادام العمری نیست که بعد اگر دییدید خوب بود راضی بودین نسخه اصلو میخرین

درمورد پشتیبانیم هستم فرار که نمیکنم

اما حرف اخر نظظظظر نظره خودتون ربطیم به من نداره دل دل شماست من که فروشنده نیستم که بگم دارم تعریف میکنم

بگذریم نظرات دوستمونم رو درنظر بگیر
مشورت کنید و یک راه رو انتخاب کنید

golaroos

New Member
سلام

ممنونم از راهنماییتون. اما احتمالا چون فرومم بر اساس پی اچ پی است و اطلاعاتم را دسته بندی کرده ام همین را درستش کنم و اما اگر اجازه بدبد برای تغییر رنگ بنفش فرومم باز مزاحمتون بشم.

با تشکر

جدیدترین ارسال ها

بالا