درخواست راهنمایی در مورد ساخت یک مجموعه مقاله با فایل های pdf یا swf

من می خوام با mmb یک مالتی مدیا بسازم که 60 -70 تا مقاله که گروه بندی شده رو داخلش نمایش بدم. ببینید مثلا 3تا گروه در نظر بگیرید فیزیک شیمی ریاضی . روی هر کدوم از این دگمه ها کلیک بشه لیست مقالاتش رو بیاره و رو هر لینکی که کلیک کرد فایلش رو نمایش بده تو یه فریمی که اسکرول بخوره. مقالات 2-3 صفحه ای هست که هم میتونم pdf کنم هم swf. هر کدوم که راحتتر میشه استفاده کرد رو پیشنهاد بدید لطفا. ضمنا این اولین پروژه ی mmb هست که دارم انجام می دم. البته با برنامه نویسی مشکلی ندارم فقط راه حلش رو بفرمائید. برای ساخت این برنامه هم دو سه روزر بیشتر وقت ندارم.. ممنون میشم از دوستان زودتر کمک کنند

سوال دیگه هم این هست که چرا صفحه ای که بعنوان مسترپیج درست کردم رو تو صفحات دیگر نشون نمی ده. من هر صفحه ای که میسازم میزنم که از مسترپیج هم استفاده کنه ولی تو صفحه ی جدید چیزی نشون نمیده

KAIREZA

Member
بهترین راه برای شما این اینه که فایل های Text رو به Html تبدیل کنید که کارتون هم راحت میشه هم شیک تر و هم جای کار زیادی داره
در مورد سؤال دوم هم باید بگم که هر چیز رو در Master page قرار بدید زیر تموم لایه های سایر صفحات قرار میگیره
اگر میخواهید در تمام صفحات نمایش داده بشه در Master layer قرارشون بدید

amiralavi74

Member
ببینید دوست عزیز مشکل شما دقیقا مشخص نیست!
اگه با ساخت منو ها مشکل دارید بفرمایید تا نمونه بهتون بدم که با نمودار درختی و اتصال به دیتابیس میتونید حتی سرچ هم بزارید!!!
اگه فقط میخواهید بدونید که فایل ها رو به چه شکل بزارید:
1.میتونید pdf بزارید که در اون صورت پلاگینش توی انجمن ابزارها و فایل های سودمند هست ( استفادش هم آسونه )
2.میتونی با استفاده از آبجکت فلش به صورت فلش بزارید ( اما چون ممکنه کاربر فلش پلیر نداشته باشه حتی اگه امبد کنی و... به درد نمیخوره ( توصیه نمی کنم!!!) )
3.میتونید فایل ها رو html کنید و به آبجکت browser استفاده کنید. ( بهترین راه ممکن )
موفق باشید.

جدیدترین ارسال ها

بالا