درخواست ایجاد فایل هاستینگ اختصاصی مجیدآنلاین

ضرورت ایجاد فایل هاستینگ اختصاصی مجید آنلاین را چقدر م?

• مجموع رای دهندگان
    8
  • نظرسنجی بسته .

robic

کاربر فعال
خوب حتما می گید ، رپید شیر و مگا آپلود ، مدیا فایر ، دیپازیت فایلز و و و ... هستند و دیگه نیازی به ایجاد فایل هاستینگ اختصاصی مجید آنلاین نیست .!. آیا نظرتون اینه ؟!

امکان اینکه همه کاربرای مجید آنلاین آکانت اختصاصی اکثر فایل شیرینگ ها رو داشته باشند چقدر هست ؟! 10 ، 20 ، 30 ، 40 یا 50 درصد ؟!

امکان حذف فایلهایی که به صورت اختصاصی برای مجید آنلاینی ها در سرورهای گوناگون آپ میشن چقدره ؟!!

آیا مجید آنلاین در حدی نیست که فایل هاستینگ اختصاصی برای کاربران خود و حتی دیگران داشته باشد ؟!!!

آیا امکانات فعلی پیوست نمودن فایلها کفاف فایلهایی با حجم بسیار بزرگ را می کند ؟!!!

آیا نمی توان فایل هاستینگی برپا نمود که با سیستم انجمن سازگار باشد ، با وجود این همه نیروی متخصص و ماهر در مجید آنلاین البته ؟!!

بعد از اینکه به همه سوالات بالا جواب منطقی دادید نظراتتون رو بگید ، یا شاید شما هم سوالی داشته باشید که بخواهید مطرح کنید . .... خیلی کتابی شد ، این هم از تاثیرات نمایشگاه بین المللی کتابه دیگه ....

Legend

Member
من با نظر شما كاملا موافق هستم ..
گاها در اين انجمن ها مطالبي مي بينم كه بسيار ارزشمند است اما به دليل نداشتن يك فضاي مناسب براي آپلود تمامي زحمات نويسنده و يا سازنده آن از بين رفته ...

اميد است اين امر به زودي تحقق يابد ..

Erfan

Active Member
اگه با منطق و قدرت مثال زدنی پا به عرصه بذاره من خیلی موافقم... نه اینکه بعد از چند مدت از یادها پاک بشه ...

عرفان:rose:

shirani

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
کار خوبی اما هزینه های سنگین اون چی

ما ایرانی ها که فقط عادت داریم از امکانات رایگان استفاده کنیم اگه این کار انجام بشه شما حاضر هستید حق اشتراک بدید

به نظر من لزومی نیست الان هاست هست که به شما 10-25-50 و یا ... گیگ رایگان می ده با لینک مستقیم

robic

کاربر فعال
من با نظر شما كاملا موافق هستم ..
گاها در اين انجمن ها مطالبي مي بينم كه بسيار ارزشمند است اما به دليل نداشتن يك فضاي مناسب براي آپلود تمامي زحمات نويسنده و يا سازنده آن از بين رفته ...

اميد است اين امر به زودي تحقق يابد ..

من هم امیدوارم . :rose:

اگه با منطق و قدرت مثال زدنی پا به عرصه بذاره من خیلی موافقم... نه اینکه بعد از چند مدت از یادها پاک بشه ...

عرفان:rose:

با نظرت موافقم ، منطق ، همیاری و هم اندیشی و کمی هم $$$ مایه این کار هستش. :rose:

مدیرجان خسته نباشی عزیزه برادر ، فارسی یا English مساله همونه که می دونی :دی :rose:

کار خوبی اما هزینه های سنگین اون چی

ما ایرانی ها که فقط عادت داریم از امکانات رایگان استفاده کنیم اگه این کار انجام بشه شما حاضر هستید حق اشتراک بدید

به نظر من لزومی نیست الان هاست هست که به شما 10-25-50 و یا ... گیگ رایگان می ده با لینک مستقیم

خوب حرفت کاملا متینه ، اما ما بخوایم نخوایم داریم پولهامون رو توی جیبت رپیدشیر می ریزیم ، حتی اگر تو مجید آنلاین هم کاری نداشته باشیم ، مساله رو سعی کنید سطحی نگاه نکنید ، در مورده حق اشتراک ... مگر مجید آنلاین به کاربرانی که فعالیت می کنن ، پولی یا حق اشتراکی می ده ؟؟؟ برادر ؟!! هوووووون ؟! ( البته فکر نکنم کسی انتظاری داشته باشه ) .
در مورد فضای رایگان ، آیا هیچ تضمینی هست که فایلها گنده گنده شما بعد از مدتی پاک نشه ؟؟ اگر هست معرفی کنید تا دوستان استفاده کنند !!! خیلی ممنونم :rose:

MDP

Well-Known Member
دکتر شما می ری مدرسه پول می گیری؟

یا میری آموزشگاه چون افتخار دادی که رفتی بهت پول میدن ؟

/

اینجا خود مجید هم درامد نداره هیچ از جیب هم برای مخارج سرور خرج میکنه بنده خدا.

/

جمعه توی میتینگ با خود آقا مجید صحبت کنید دقیق مساله رو باز میکنه براتون.

:rose:

robic

کاربر فعال
جنابه مهندس MDP قرار نیست احساساتی با قضیه برخورد کنیم ./.
کسی هم نخواست $ بگیره .
مگه کاربران این امکانات رو می خوان کجا استفاده کنن ؟!!
برای خودشون؟! یا برای فروم های دیگه؟
100% برای استفاده تو خود مجید آنلاین می خوان ، حتی می تونه برای خود مجید آنلاین هم سود آوری داشته باشه.
وقتی جنابعالی می رید تویه آموزشگاه چیزی رو آموزش می دید و یا چیزی رو با دیگران به اشتراک می زارید ، آیا باید از جیبتون هم خرج کنید ؟!!! تا بتونید یک مطلب رو به دیگران آموزش بدید یا نرم افزار یا فایلی رو با دیگران مشترک بشید ... البته مساله سره یکی دو نفر نیست . این بحث رو بهتره منحرف نکنیم از مسیر اصلی خودش . فعلا بحث سر ضرورت ایجاد فایل هاستینگ هستش . تا بعدش برسیم به بقیه مسائل . ممنون که نظرتون رو گفتید .:rose:

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
اتفاقا مسعود (MDP) درست میگن روبیک جان!

الان تقریبا هیچ انجمنی (نه ایرانی نه خارجی) وجود نداره که بطور رایگان بتونه چنین امکاناتی رو در اختیار کاربراش قرار بده.

نمیگم امکان بدی ئه ولی خوب باید فکر همه جاش رو بکنید. الان یه همچین هاستینگی که شما میگید چندین و چند مشکل داره که من فقط یکی دو موردش رو براتون میگم:

1- هزینه ی بسیار بالای اون که واقعا باید از جیب پرداخته بشه!
الان خیلی کارای واجب تری هست که اگر همچین بودجه ای انجمن داشت خرج اون کارا میکرد!

2- هیچ میدونید همچین هاستینگی میتونه باعث بسته شدن انجمن بشه؟!
دلیلش اینه که من و شما و سایرین میخوایم توی هاست چی بریزیم؟
بجز یه سری نرم افزار و فیلم آموزشی و ... که هیچکدوم مجانی نیستن؟
هیچ میدونستید همچین هاستی حتما باید از نوع وارز باشه وگرنه در غیر اینصورت میتونه باعث شکایت صاحبای اون محصولات و بسته شدن انجمن بشه!
یکی از دلایلی که هیچ انجمنی اینکار رو نمیکنه همین موضوعه. مگر اینکه اون انجمن قصد داشته باشه در کنار انجمن اصلی یه انجمن دانلود
یا همون وارز (warez) هم داشته باشه.

جدای از همه ی این حرفا ، الان ما یه همچین چیزی که شما میخواید و هدفتون هست رو یجورایی توی انجمن داریم!
البته نه برای همه ی کاربرا بلکه برای کاربران ویژه (vip).
اون بچه هایی که کاربر ویژه هستن الان میدونن که توی بخش vip یه قسمتی داریم که هر کاربری هر نرم افزار یا آموزش و کلا هر چیز دیگه ای
که حجمش بالا باشه رو میتونه لینکش رو بده تا براش تبدیل کنیم و لینک مستقیم بهش بدیم.
خیلی از بچه ها تا الان کلی لینک دادن و براشون بصورت لینک مستقیم تبدیل کردیم.
شما هم اگر خیلی به این مورد خاص احتیاج دارید میتونید کاربر ویژه بشید و از این امکانات اضافی استفاده کنید.

robic

کاربر فعال
سلام ساراهی ، ممنون که لطف کردی . از این که زحمت کشیدی و توضیح کامل دادی ممنون.

راستیاتش این یه درخواست شخصی نیست .. اتفاقا از لحاظه شخصی هیچ مشکلی ندارم .... به هیچ وجه.

حتی اگر از لحاظ شخصی باشه ، من همیشه سعی می کنم فایلهایی رو که تو مجیدآنلاین می زارم داخل آکانت پریمیوم آپ کنم

تا پاک نشن !!! ولی آیا همه می تونن این فایلها رو دانلود کنن . ؟؟ ولی توی انجمن که فقط من و شما و تعداد محدود نیستن که دارن فعالیت می کنن .

پس باید به فکره همه بود ؟! مگه نه ؟!! :rose::D

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
خوب مسلما هر کسی مشکلی داشته باشه خودش میتونه مطرح کنه! شما که میگی ظاهرا خودت مشکلی نداری.

منظور شما از دیگران دقیقا کیه؟ چون ما تا حالا نشده بود یه همچین درخواستی داشته باشیم و این برای اولین بار هست.

در هر صورت من راه حل فعلیش رو گفتم و اون عضویت در بخش کاربران ویژه هست.

robic

کاربر فعال
سارا خانوم شما مدیرید درست ، ولی صبر کنید کاربرهای دیگه هم بیان اینجا نظرشون رو بدن ، مگه هر کی برای اولین بار درخواستی کرد اشکالی داره ، من هم برای اولین بار درخواست کردم ، نظر شماروم شنیدم ، ولی اینجا که شما چند نفر مدیر و ما چند تا یوزر نیستیم که همه چیز رو تموم شده بدونیم ، منتظر می مونیم تا بقیه کاربران هم نظر خودشون رو بگند ، مگر اینکه نظراته کاربران برای شما اهمیتی نداشته باشی ، پس یکم دندون رو جیگر بزارید تا همه نظرشون رو بگن . خیلی ممنون ام مدیله مهربان ساراهی :دی :rose:

MDP

Well-Known Member
روبیک جان تنها کاری که میشه کرد با وضعیت فعلی اضافه کردن حجم آپلود برای Attachment هاست.

robic

کاربر فعال
مسعودهه ، اون هم فکره خوبیه . من نظراتم رو گفتم منتظرم ببینم کاربرا و مدیرای دیگه چه نظری دارند ... ! :rose::cool:

memol_515

Active Member
یاپ، به نظر من هم اگه بخوایم خیلی خوش بینانه به قضیه نگاه کنیم ، داشتن همیچین چیزی واقعا عالیه.

اما واقعا هم مشکلات خودش رو داره.

چیزی که سارای عزیز فرمودن واقعا جای بحث داره.

الان توی همین یذره آپلودسنتر مجیدآنلاین گاها عکسهایی آپ میشه که واقعا ریسک این رو که خدای نکرده در سایت بسته بشه رو فراهم میکنه!

دیگه چه برسه بخوان همچین فضای وسیعی رو در اختیار دوستان (که حتما دوستان تازه وارد رو هم در بر میگیره!!!) قرار بدن.

چنانچه اگر در اختیار هم قرار داده بشه، باز هم تضمین 100% وجود نداره که حتما حتما فایلها سالم بمونن و دست نخورن.

موفق باشید

aliReza

Well-Known Member
به نظر من همين جوري هم مجيد انلاين هزينه هاي زيادي رو داره متقبل ميشه، اپلود سنتر عكس هم كه راه افتاده.

من احساس ميكنم هر كس بايد اپلود سنتري خودش در اختيار داشته باشه، و براي خودش و فايل هاي خودش ارزش قائل بشه و اونا رو موندگار نگه داره، البته من با ايده موافقم، چون اون موقع همه چي مربوط به مجيد انلاين ميشه و التيميت باقي ميمونه.

منم با ديدگاه ايمان موافقم، ما حاضر نيستيم حتي براي خودمون خرج كنيم و همه چي رو رايگان ميخوايم.

قربانت، عليرضا :rose:

جدیدترین ارسال ها

بالا