درخواست اسکریپت

learnt

Member
با درود
دوستان گرامی من هرچ یدنبال این اسکریپت بودم پیدا نکردم اگر کسی دارده همین جا بگه یا با ایمیلم بفرسته.

یک اسکریپتی میخوام که در صفحه index دو تا سه کادر داشته باشد برای نام و ایمیل که وقتی کسی ثبت نام کنه نرم افزاری برای ایمیلش ارسال بشه
مثل : اگر کسی به نشانی www.domin.com/index.php?1.exe برود فایل www.domin.com/program/1.exe براش ارسال بشه و اگر کس به نشانی www.domin.com/index.php?2.exe برود فایل www.domin.com/image/2.exe براش ارسال بشه
یعتی خودم بتونم محل فایلها را مشخص کنم .
و همچنین زمان و تارخ ایمیلها و نامها و فایلی که برای این ایمیل ارسال شده ذخیره شود.
امکان اضافه و حدف فایل توسط مدیر باشد.
:)رایگان باشه
[email protected]
با سپاس

irlogo

Active Member
من نمیدونم دقیقا چه جوری می شه این کارو کرد ولی فکر کنم با "if & else" حل بشه اگه خودت تغییرش بدی

parsmizban

Member
جوری که من فهمیدم ایشون نمی خوان محل دانلود فایل مشخص شه
این کار با mod_rewrite انجام میشه داد

learnt

Member
با سپاس
دوستان اول که من نمی خوام کسی از محل فایل اصلی با خبر بشه . دوم اسم و ایمیلش برام ثبت بشه .
چون من طراحی قالب میکنم میخام ایمیل هر کسی که دانلود میکند را داشته باشم تا الان خودم به صورت دستی لینک را می فرستادم اما اگر بشه میخوام با Php این کار رو بکنم . یعنی افراد وقتی به لینک دانلود میروند باید ایملشون را وارد کنند تا لینک اصلی دانلود یا خود فایل براشون ارسال بشه .
فکر کنم واضح تر شد . من خودم زیاد Php وارد نیستم اگه کمک کنید ممنون می شم.
با سپاس

Goroop.ir

Member
والله من این کد را برای شما نوشتم . نمیدونم بدردتون میخوره یا نه .

این کد ایمیل کاربر رو میگره و ایمیلش به ایمیل شما ارسال میشه . و شما هم میتوانید لینک را برای طرف ارسال کنید . تازه اگر ایمیلش رو وارد نکنه بهش اخطار میده .

شما باید جاهایی که نوشته شده :

ایمیل شما در اینجا < باید ایمیل خود را وارد کنید
کاربر جدید < عنوان نامه ایی که ارسال میشه subject
PHP:
<?
if (!isset($_POST['submit'])) {
?>
<form method='POST' action=''>
<input type="text" name="mail" size="20" dir="ltr" style="font-family: Tahoma; filter: alpha(opacity=50); font-size: 8pt" value="">
<input type="submit" value="ارسال ایمیل" name="submit" style="font-family: Tahoma; font-size: 8pt;  filter: alpha(opacity=50)"></p>
</form>

<?
} else {
$namil = $_POST['mail']; 
if(!$namil){ 
echo " کاربر گرامی شما باید ایمیل خود را وارد کنید تا بتوانید از این لینک کپی کنید ";
}else{
echo " <b> با تشکر </b> ";
$email = "ایمیل شما در اینجا ";
 $subject = "کاربر جدید";
$message = "این کاربر از قالب های شما دانلود کرده است email : $namil ";
    mail($email, $subject, $message, "From: ,MYWEBSAITE<[email protected]>\nX-Mailer: PHP/" . phpversion()); 
}
}
?>

اگر چیزی دیگری هم خواستی بگو تا کمکت کنم

آخرین ویرایش:

learnt

Member
Goroop.ir دستت درد نکنه .
فقط من می خواستم طوری باشه که خودش خودکار لینک را ارسال کنه و بشه چندین لینک به اون داد. یعنی کسی که با نشانی
index.php?11111.zip وارد میشود فایل 11111.zip براش ارسال بشود و کسی که با نشانی index.php?22222.zip فایل 22222.zip براش ارسال بشه به همین ترتیب . و ایمیل به همراه نام فایل ذخیره بشه.
با سپاس
آقای tabib_m من باید چه عنوانی برای این انتخاب میکردم ؟؟؟

tabib_m

Member
آقای tabib_m من باید چه عنوانی برای این انتخاب میکردم ؟؟؟
تا حالا اینجا رو خوندی؟
قانون شماره 3) کاربران می بایست در هنگام ارسال سوالات و مشکلات و پیغامهای خود از یک موضوع مناسب استفاده نمایند. این موضوع می بایست در رابطه با سوال ، مشکل و یا پیغام ایشان باشد. در غیر اینصورت در حالتی که کاربر جدید باشد به او اخطار داده خواهد شد. در صورت تکرار مکرر این موضوع توسط کاربران چه جدید و چه قدیم ، برخورد جدی خواهد شد.
از انتخاب عناويني از جمله كمك ، تورو خدا كمكم كنيد ، خيلي مهم ، هر كي ميتونه جواب بده ، نياز به پاسخ فوري ، يك برنامه ، جطوري ميتونم ، كرك برنامه و جملاتي شبيه به اين پيغامها جدا خودداري نماييد كه طبق قوانين با شما بر خورد خواهد شد.
راهنمايي در اين زمينه :‌براي انتخاب موضوع ميتوانيد از كلمات كليدي سوال خود استفاده كنيد.

جدیدترین ارسال ها

بالا