درخواست آموزش و ابزار های سه بعدی

pclord

کاربر متخصص
سلام به دوستان عزیز :wink:

در صورتی که آموزش یا ابزار مورد نظرتون رو توی تایپیک دانلود آموزش های ویدیویی شماره 2 و دانلود برنامه و ابزار های سه بعدی پیدا نکردین میتونید درخواست بدین تا براتون پیدا کنم.

قوانین این تایپیک:

1-قبل از درخواست حتما تایپیک بالا که گفتم رو ببینید، در صورتی که آموزش مورد نظرتون توی تایپیک نبود اینجا درخواست بدین.

2- قبل از درخواست حتما خودتون توی گوگل و 2 سایت زیر سرچ کنید، پیدا کردن آموزش بسیار راحته، من خودم فقط از گوگل و همین 2 سایت استفاده میکنم، قابل توجه دوستانی که میخواستن بدونن آموزش ها رو از کجا پیدا میکنم.
1- http://www.cgpersia.com
2- http://www.heroturko.org/3d-tutorials

3- در صورتی که به 2 گفته بالا توجه نشه و درخواستی زده بشه که قبلا معرفی شده پست کاربر مورد نظر حذف میشود.

4- درخواست لینک مستقیم ندین چون امکان پذیر نیست و در صورتی که لینک مستقیم خواستین میتونید یا اکانت آپلود سنتر بگیرید یا از سایت های لیچر استفاده کنید که تو تایپیک آموزش های ویدیویی معرفی کردم.

5- تمام درخواست ها باید در رابطه با انیمیشن و سه بعدی باشه و در صورت درخواست موردی خارج از این پست مورد نظر فورا حذف میشود.

موفق باشید.:rose:

آخرین ویرایش:

meysam2020

New Member
سلام،آموزش كامل مگسول رندر و مگسول استوديو رو بزاربد؟باتشكر:)ياحق.

meysam2020

New Member
با سلام خدمت همه بچه ها و تبریک سال نو ،اگه میشه یه سری آموزشی مایا برای معماری بزارید؟ممنون،یاحق.

maya128

New Member
سلام دوستان

من یه مشکل تو مایا دارم
اگه میشه کمکم کنید

نمیتونم بلوپرینتم رو مچ کنم

تو فتوشاپ اندازه هاشون رو تنظیم میکنم تو مایا هم همینطور ولی موقع کار مدل میبینم با هم مچ نیستن

بالا و پایین یا جپ و راستن

تو اموزش هاشم که نگاه میکنم
تو فتوشاپ میبره و تو مایا استفاده میکنه ولی کاملا دقیقه

مشکل کار من چیه

welcometofuture

New Member
سلام.من نرم افزار Hdr Light studio رو توسط torrent دانلود کردم.منتها رندر میگیره ولی یکسری گزینه هاش مثل save file کار نمیکنه چون crack نشده.میخواستم ببینم کرک این برنامه رو چطوری میتونم پیدا کنم.فقط هم کرکش نه خود برنامه.

yosra2

New Member
سلام..... من دنبال آموزش رویت می گردم ..ممنون میشم اگه مثل مکس و وی ری آموزش هاشو واسم بذارید .....لطف بزرگی در حقم خواهید کرد :rose:

sonix

Member
سلام من توی نت خیلی گشتم ولی Intermediate Animation 1: Floppys Surprise مربوط به CG Academy رو پیدا نکردم !
الان 33 تا دی وی دی شو دارم ! کلا چند تاست ؟ یعنی همین یه دونه رو بگیرم همشو دارم ؟

solmaz68

New Member
سلام دوستان من تازه تو این سایت عضو شدم
نیدونم شاید نباید اینجا مطرح شه شرمنده
میخواسم اگه کسی تو گزینه utilities زیرمجموعه camera match رو بلده آموزش بده
ممیخوام مثلا یک عکس رو به بکگراند محیط مکسم اعمال کنم تا با زاویه دوربینم مچ بشه و کارم رئالتر بشه
ممنون دوستان
موفق باشین

جدیدترین ارسال ها

بالا