Fa درخواست آموزش نصب خودکار نرم افزار ها

atenaone

Active Member
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان عزیز

دوستان گلم یکی از همکلاسی هام با نرم افزار سیشارپ یه پروژه ای رو طراحی کرده بودن که برنامه رو به طور خودکار نصب می کرد به طور مثال اتورانی

بود که وقتی بر روی چک باتون کم پلیر کلیک می کردی کم پلیر رو به طور خودکار نصب می کرد خیلی جالب برو روی Next ها کلیک می کرد و آخر Finish و

نصب می کرد و چند نرم افزار رو اینطوری کرده بود خیلی برام جالب اومد خواستم بدونم با بیلدر هم میشه چنین چیزی ساخت اگر میشه ممنون میشم

راهنمایی کنین روش کار کنم و به دوستم بگم با بیلدر هم میشه چنین چیزی ساخت چون اون دوستم بهم گفت برام خیلی بر خورد گفت بیلدر هم پروژه

درست می کنن می خوام روشو کم کنم هی می خندن به بیلدر میگن سیشارپ یاد بگیر بیلدر چیه منم بیلدر رو دوست دارم خیلی کم از سیشارپ

استفاده می کنم

mj3a

Active Member
خیلی راحت میشه ازین کارها کرد. به اون دوستانتون هم بگید وقتی اطلاعات کمی دارن نظر ندن
شما فقط کافیه فایل نصبی رو کنار پروژه بزارید و بعد از طریق ران پروگرم (run program) فایل نصبی رو اجرا کنید.
اگه هم خودشون دکمه های next و غیره رو درست میکردن، بازم راه حلی برای اون وجود داره. یادمه یکی دو هفته پیش چنین نمونه مثالی برای اکسترکت کردن دیده بودم توی انجمن. جستجو کنید شاید پیدا شد

booyebaran

Well-Known Member
با نرم افزار Autoit راحت میتونی این کارو انجام بدی فردا نمونشو پیوست میکنم تابتونین ازش بهره ببرین ولی خیلی ساده هست خودتون هم میتونین انجامش بدین

MahmoodM30

مدیر <A href="http://forum.majidonline.com/forums/

atenaone

Active Member
با سلام خدمت دوستان داداش محمود دانش کردم اجرا نشد خیلی خوب نبود

ولی داداش بوی باران اگر یادم بدی ممنون میشم ازت داداشی منتظرم

MahmoodM30

بنامه مشکلی نداره و اجرا میشه طبق راهنما برید جلو

تو گوگل سرچ کنید نرم افزار های دیگه ای برای این کار هم هست

این نرم افزار با بیلدر ساخته شده اینم بدونید

mj3a

Active Member
اگه هم از گرافیک یا مکان قرار گیری دکمه ها در بیلدر راضی نیستید، به راحتی میتونید اینا رو تغییر بدید

atenaone

Active Member
سلام بر داداش محمود و بقیه دوستان این برنامه طبق آموزشش رفتم جلو ولی وقتی مشاهده رو میزنم هیچی نشون نمیده در ضمن میرم Run.exe رو هم اجرا می کنم اون فایل رو فراخوانی می کنم باز هیچی نمیاد.

ولی داداش بوی باران گفتین فایلی رو پیوست می کنم منتظرش هستم

ولی داداش mj3a از گفتتون متوجه نشدم منظورتون چی بود کدوم گرافیک

درضمن داداش محمود گوگل هم خیلی سرج کردم می دونین نصب خودکار ویندوز رو بهم نشون میده

هرچی سرج می کنم این نرم افزار رو میاره تمام سایت ها از همدیگر کپی کردن
Almeza MultiSet Professional 7.1

اینم برای ویندوز

داداش بوی باران این نرم افزاری که شما گفتین
Autoit سرج می کنم در موردش دانلود Notpade + + میاره و اسکریپ نویسی اصلا نرم افزارش رو

پیدا نکردم.

نمی دونم اصلا سرج بلد نیستم یا اینا نیست شما از کجا میارین نمی دونم

آخرین ویرایش:

MahmoodM30

با اون نرم افزار میشد این کار رو کرد من خودم تستش کردم و به درستی کار کرد

atenaone

Active Member
سلام داداش محمود در کامپیوتر من اجرا نمیشه متاسفانه اگر نرم افزار دیگری سراغ داری ممنون میشم بهم معرفی بکنی یا کدی داشته باشی

داداش بوی باران منتظر فایل پیوستی تو هم هستم

دوستان اگر در این مورد چیزی می دونین ممنون میشم راهنمایی کنین

booyebaran

Well-Known Member
نصب اوتوماتیک نرم افزار ها

یکی از فایل ها بسته به رزلوشن مانیتور عمل میکنه و یکی دیگش عادیه.

پیوست ها

• auto-setup.zip
    689.8 کیلوبایت · بازدیدها: 40

atenaone

Active Member
داداش بوی باران این ها کار نمی کنن یا من نتونستم باهاشون کار کنم داداش چیزی متوجه نشدم درضمن داداش منظور من این بود روش کلیک کنی تمام Next ها رو خودش بزنه و Finish رو هم خودش بزنه اما نه به صورت سایلنت همین طوری نشون بده زدن روی Next

داداش دستتون درد نکنه ولی از این نرم افزارتون چیزی متوجه نشدم اگر بشه توضیح بدین

booyebaran

Well-Known Member
ببین آبجی شما باید نرم افزار autoit رو نصب کنی و باهاش کار کنی. و این نرم افزار میاد و اکشن های ویندوز رو به راحتی اجرا میکنه من اینو به صورت دمو ساختم شما خودتون اعداد و ارقامشو تغییر بدین به جواب میرسین اگه نتونستین بگین تا به صورت pdf فایل کامل راهنماشو براتون بسازم

atenaone

Active Member
سلام داداش گلم ببخشید بهتون زحمت میدم اگر براتون زحمتی نیست لینک دانلود نرم افزاری که گفتین بهم بدین من نتونستم پیداش کنم و دانلودش کنم

و داداش PDF خیلی براتون زحمت میشه نوشتن عکس گرفتن می تونین نرم افزار Camtasia Studio 7 رو دانلود کنین کارهاتون رو فیلم بگیرین و فشردش کنین و برای دانلودش بزارین

در ضمن داداش اگر آموزش اون نرم افزار رو دارین یا کتابشو برام بزارین بردارم یا اون قسمتش رو توضیح بدین ممنون میشم یا فیلم بگیرین

شرمنده زحمت میدم

atenaone

Active Member
سلام داداش دستت درد نکنه فقط راهنماش انگلیسیه فارسیشو گیر نداری میشه خودت یه راهنمایی فارسی برام بسازی ممنون میشم داداش تو رو خدا ببخشا خیلی پرویی می کنم

می دونم زیادی می خوام ولی مجبورم درک کن داداش گلم

atenaone

Active Member
داداش Singular هنوز این نرم افزار رو برای من به خوبی معرفی نکردی آموزش فارسی منتظرم هنوز

جدیدترین ارسال ها

بالا