دانلود پلاگین های ادیوس 6

mnh40

Well-Known Member
سلام
چرا پلاگینهای ادیوس 6 (New Blue FX )پس از چند روز غیر فعال میشن
لطفا راهنمایی فرمایید.
باتشکر

بدرود به دوست عزیزم
:rose:
با اینکه چند بار توضیح داده شده تو همین انجمن بازم میگم :
برای نصب نیو بلو ها
اول :باید ارتباطط رواز اینترنت قطع کنی
دوم : تاریخ سیستمت رو به چند سال جلوتر ببری مثلا بزار 2016
سوم : نیو بلو هات رو نصب میکنی و اکتیو میکنی
فقط اگر درهنگام نصب ازت خواست که گزینه اپدیت رو فعال کنی فعال نکن و تیک اون رو بردار
چهارم : هروقت که از پلاگین نیو بلو هات خواستی استفاده کنی اگه ازت پرسید که رجیستر کنم گزینه کنسل رو بزن و هیچوقت هیچ گزینه دیگری رو نزن فقط کنسل کن
اگرم خواستی ,ارتباط نیوبلو هات رو از قسمت فایروال ویندوز از اینترنت قطع کن

مطمئن باش هیچوقت غیر فعال نمیشن
من خودم الان تقریبا یک سال هست که روی سیستمم نصب هست و هچ مشکلی برای نیو بلوهام پیش نیومده:oops:

habibi 1

New Member
با سلام
لطفا راهنمایی فرمایید بهترین نرم افزار برای گرفتن خروجی ویدئو با کیفیت بسیار عالی کدام نرم افزار است؟
با تشکر

aram23

New Member
سلام

خدمت دوستان من به اون سایتی که معرفی کردی سر زدم ولی برداشته چکار باید بکنم ممنون می شم لینک دانلود بدیت که دانلود کنم

mnh40

Well-Known Member
خدمت دوستان من به اون سایتی که معرفی کردی سر زدم ولی برداشته چکار باید بکنم ممنون می شم لینک دانلود بدیت که دانلود کنم

تو گوگل سرچ کن بانک تدوین هر ایرانی تو اونجا برای دانلود هست

mnh40

Well-Known Member
با سلام
لطفا راهنمایی فرمایید بهترین نرم افزار برای گرفتن خروجی ویدئو با کیفیت بسیار عالی کدام نرم افزار است؟
با تشکر

من که هم با پریمیر کار کردم هم با ادیوس ,جفتشون هم خروجی های خوبی میدن فقط باید تنظیماتش رو درست اعمال کنی :cool:

piwo9h

Member
سلام ...

من نیو بلو رو نصب کردم و مشکلی نداشت ولی حواسم نبود که تاریخ 2020 کنم یونیستال کردم دوباره نصب کردم ولی اکتیو نمی کنه :(

حالا باید چیکار کنم ؟ :sad:

mnh40

Well-Known Member
سلام ...

من نیو بلو رو نصب کردم و مشکلی نداشت ولی حواسم نبود که تاریخ 2020 کنم یونیستال کردم دوباره نصب کردم ولی اکتیو نمی کنه :(

حالا باید چیکار کنم ؟ :sad:

با برنامه Your unistaller از ریشه پاک کن بعد دوباره نصب کن درست میشه
موفق باشی

جدیدترین ارسال ها

بالا