...:::::::! دانلود فيلم سينمايي مارمـــــولك !::::::....

marmolak.jpg

البته ما دانلود قسمتهاي فيلم رو بخاطر حجم بالاي آن تنها براي عزيزاني كه از اشتراك پر سرعت برخوردار هستن توصيه ميكنيم و دوستان خارج از كشور كه به اين فيلم كمتر دسترسي دارند . البته اين فيلم نسخه روي پرده آن است ولي همه چيز مفهومه . ضمنا اين نسخه بدون سانسور فيلم مارمولك هستش !

قسمت يك - حجم 107 مگابايت
قسمت دو - حجم 13 مگابايت
قسمت سه - حجم 20 مگابايت
قسمت چهار - حجم 40 مگابايت
قسمت پنجم - حجم 64 مگابايت
قسمت ششم - حجم 22 مگابايت

قابل اجرا با ويندوز مديا پلير

قربان شما
ميــــــــلاد

iRWEBDES

Active Member
shirazpatogh گفت:
marmolak.jpg

البته ما دانلود قسمتهاي فيلم رو بخاطر حجم بالاي آن تنها براي عزيزاني كه از اشتراك پر سرعت برخوردار هستن توصيه ميكنيم و دوستان خارج از كشور كه به اين فيلم كمتر دسترسي دارند . البته اين فيلم نسخه روي پرده آن است ولي همه چيز مفهومه . ضمنا اين نسخه بدون سانسور فيلم مارمولك هستش !

قسمت يك - حجم 107 مگابايت
قسمت دو - حجم 13 مگابايت
قسمت سه - حجم 20 مگابايت
قسمت چهار - حجم 40 مگابايت
قسمت پنجم - حجم 64 مگابايت
قسمت ششم - حجم 22 مگابايت

قابل اجرا با ويندوز مديا پلير

قربان شما
ميــــــــلاد
اينو ما اول گزاشتيم
بعدش محمد گذاشت
حالا شما گزاشتي ؟
اگه كسي ميخواست ديگه تا الآن فكر كنم 6 بار دانلود كرده بود ...

anti-life

Active Member
خوبه ما پيداش كرديم :ديييي ...... من اين رو كي داشتم ..... چهقد اخبار دير به ايران ميرسه ....

Babak Sateli

Active Member
کیفیت این فیلم افتضاحه ! نه تصویر درست و حسابی معلوم هست و نه صدا رو میشه درست شنید ! ضمناً خیلی از جاهای فیلم مردم بلند می خندند اصلاً نمیشه فهمید چی به چیه !!!

من به دوستان پیشنهاد می کنم این نسخه را دانلود نکنند چون فقط وقت خودشون را تلف کردند !!! من که منتظر نسخه با کیفیت بهتر هستم !!

ضمناً این موضوع در انجمنها قبلاً مطرح شده و این فیلم هم هست ... این کار دوباره یعنی چی ؟ تبلیغ سایت ؟

دوستان شرمنده . من جايي نديدم كه گذاشته باشن . واسه همين هم تا اومدم توي فرم اين تاپيك رو ايجاد كردم ...

ضمنا قبل از اينكه اينجا بزارم داخل سايت شيراز پاتوق گذاشته بودم ...!

imanksg

Member
هر كي بتونه نسخه اصليه فيلمو (بدون پرده) بزاره يه جايزه داره!

anti-life

Active Member
آره ....من با چند تا از بچه ها نشستيم نگاش كردين بعد هر كي هر جاش رو فهميد براي ديگران ميگفت .....پس حداقل ميخوايد نگاش كنيد چند نفري با هم نگاه كنيد كه حداقل يه چيزي از فيلم حاليتون بشه ... :دي

Saeid Taheri

Active Member
با سلام ...

به گفته anti-life عزيز من شروع مي كنم !

اون جايي كه جناب پرستويي ميره روي ممبر كه

سخنراني كنه و در مورد برخورد جنس مذكر و مونث در

فضا صحبت مي كنه واقعا خنده داره ما كه كلي خنديديم

حالا نيميدونم دوستان دقيقا اون قسمت رو متوجه شدن

يا نه ؟! اگه نميدونيد بگيد تا براتون شرح بدم ...

خوش باشيد و هميشه خنده رو !

با تشكر .

anti-life

Active Member
ميگم اصلا بياد اينجا هر كي از هرجا فيلم چيزي فهميد اينجا بنويسه تا ديگران هم متوجه بشن و بيشتر بخندن .... :دي

من اونجاش كه مييان مغازه يارو رو خراب ميكنن بعد ميگه .... ««‌ شيطونه ميگه بزنم خار و مادرشون رو ...... پيوند بدمااا !! »»»

تازه يه جا ديگه ازش ميپرسن نظرت در مورد صيغه چيه ميگه ««‌ صيغه END خلافههه »»

بابا خداييش من كه اينو ديدم ( با همين كيفيت ! ) همشو متوجه شدم . ولي يجاش ملت توي سينما بلند ميخندن و نميشه فهميد چي ميگه ... ولي بطور كامل جريان فيلم اومده دستم ...

iman_flash

Active Member
shirazpatogh جان قرار بود اگه كسي امضاي فلش ميذاره بدون صدا باشه... چون اگه چند نفر امضاي فلش با صدا بذارن اونوقت توي يك صفحه صداها با هم قاتي ميشه... خود شما هم كه چند ارسال در يك صفحه داشته باشيد (مثل همين الان) اين صداها با هم تركيب ميشن و اعصاب كاربر رو موقع خوندن مطالب بهم ميريزه... لطفا رعايت كنيد.

ممنون

جدیدترین ارسال ها

بالا