خرید هاست مناسب برای Vbulletin

meher

Member
درود دوستان دو پرسش دارم
1_ اگر بخوام یه انجمن با VBulletin راه بندازم چه هاستی و از کجا تهیه کنم که مناسب این کار باشه. چون شنیدم انجمن Vbulletin روی هر هاستی نمیشه گذاشت. مشکل دار میشی و از این حرفها _ بخاطر قاون کپی رایت

2_ توی این انجمن مجید آنلاین پدر ما در اومد بس که نتونستیم موضوعهای مشترک شده رو درست پیگیری کنیم. آقا وقتی توی یک موضوع مشترک میشم جدا از اون ایملی که وسم میاد از توی کنترل پنل خودم از کجا میشه اشتراکهام رو دنبال کنم؟
راهنمایی کنید

Reza G

New Member
دوست عزیز شما برای نصب ویبولتین دو راه دارید : از نسخه اصلی استفاده کنید که یه 190 دلاری هست فکر کنم و رو هر هاستی میشه نصب کرد. چون شما لایسنس داری. ولی اگه نخوای اینقدر پول بدی باید از نسخه نال شده استفاده کنی که فعلا دو گروه عمده این سیستم رو نال می کنند و میتونی به راحتی از سایت وی بی ایران دانلود کنی. اما برای نصب نسخه نال شده ، هاست شما باید حتما وارز باشه. هاستهایی که من میشناسم و وارز هستند عبارتند از : هاست دی ال ، پارس وی پی اس و میهن وب هاست. از قیمت آخری خیلی راضی هستم و خودم ازش استفاده کردم. پشتیبانیشون هم خوبه. تو سایت میهن دانلود هم اگه سر بزنی تبلیغاتشون هست.
سوال دوم هم به اولین تب کلیه صفحات مجید آنلاین برید (صفحه کنترل کاربر). اونجا اولین چیزی که باز میشه اشتراکات شماست. واسه من که درسته

Host Pardaz

New Member
درود دوستان دو پرسش دارم
1_ اگر بخوام یه انجمن با VBulletin راه بندازم چه هاستی و از کجا تهیه کنم که مناسب این کار باشه. چون شنیدم انجمن Vbulletin روی هر هاستی نمیشه گذاشت. مشکل دار میشی و از این حرفها _ بخاطر قاون کپی رایت

راهنمایی کنید
با سلام

اگه به هاست وارز احتیاج دارید ما در خدمتیم:
www.hostpardaz.net
www.clients.hostpardaz.net

به همراه:
نصب ویبولتین
پشتیبانی ویبولتین
حل مشکلات سخت

جدیدترین ارسال ها

بالا