خرید هاست مناسب برای Vbulletin

شروع موضوع توسط meher ‏9 ژوئن 2012 در انجمن vBulletin

1. meher

meher Member

امتیاز دستاورد:
    16
    درود دوستان دو پرسش دارم
    1_ اگر بخوام یه انجمن با VBulletin راه بندازم چه هاستی و از کجا تهیه کنم که مناسب این کار باشه. چون شنیدم انجمن Vbulletin روی هر هاستی نمیشه گذاشت. مشکل دار میشی و از این حرفها _ بخاطر قاون کپی رایت

2_ توی این انجمن مجید آنلاین پدر ما در اومد بس که نتونستیم موضوعهای مشترک شده رو درست پیگیری کنیم. آقا وقتی توی یک موضوع مشترک میشم جدا از اون ایملی که وسم میاد از توی کنترل پنل خودم از کجا میشه اشتراکهام رو دنبال کنم؟
    راهنمایی کنید

نوشته شده توسط meher در ‏9 ژوئن 2012
  2. Reza G

Reza G New Member

امتیاز دستاورد:
    1
    دوست عزیز شما برای نصب ویبولتین دو راه دارید : از نسخه اصلی استفاده کنید که یه 190 دلاری هست فکر کنم و رو هر هاستی میشه نصب کرد. چون شما لایسنس داری. ولی اگه نخوای اینقدر پول بدی باید از نسخه نال شده استفاده کنی که فعلا دو گروه عمده این سیستم رو نال می کنند و میتونی به راحتی از سایت وی بی ایران دانلود کنی. اما برای نصب نسخه نال شده ، هاست شما باید حتما وارز باشه. هاستهایی که من میشناسم و وارز هستند عبارتند از : هاست دی ال ، پارس وی پی اس و میهن وب هاست. از قیمت آخری خیلی راضی هستم و خودم ازش استفاده کردم. پشتیبانیشون هم خوبه. تو سایت میهن دانلود هم اگه سر بزنی تبلیغاتشون هست.
    سوال دوم هم به اولین تب کلیه صفحات مجید آنلاین برید (صفحه کنترل کاربر). اونجا اولین چیزی که باز میشه اشتراکات شماست. واسه من که درسته

نوشته شده توسط Reza G در ‏16 ژوئن 2012
  3. Host Pardaz

Host Pardaz New Member

امتیاز دستاورد:
    1
    با سلام

اگه به هاست وارز احتیاج دارید ما در خدمتیم:
    www.hostpardaz.net
    www.clients.hostpardaz.net

به همراه:
    نصب ویبولتین
    پشتیبانی ویبولتین