خدمات وب مستری من - یک نگاه بندازید ضرر نداره!

logo64

New Member
سلام به همه دوستان من قادر به انجام چندین و چند کار هستم که محدودیت هم نداره! همین اول کار بگم نه شیوه انجام کار رو به کسی میگم نه ابزارم رو و نه چیز دیگه در این زمینه سوال نکنید.
===
1- ساخت وبلاگ در تعداد انبوه و تحویل فوق العاده سریع به هر شیوه ای بخواین. مثال میزنم: تحویل 6 هزار وبلاگ بر روی سرویس دهنده های پارسی بلاگ (البته این سرویس دهنده به دلیل محدودیت هر 5 دقیقه یک وبلاگ کمی طول می کشه ولی میشه دورش زد)، بلاگ اسکای، لوکس بلاگ، بیان و میهن بلاگ (میهن بلاگ کمی طول می کشه و فعلا حالت تحویل فوری نداره البته فعلا تا یک هفته دیگه حداکثر) در عرض تنها یک هفته تا دو هفته و این بین سفارش دهنده می تواند بر این 5 سرویس دهنده معروف 40-50 سرویس دهنده دیگه هم به توصیه من اضافه کنه
امکان ساخت در تعداد بیشتر هم هست
2- آپدیت وبلاگ در تعداد انبوه به هر شیوه ای که فرد مورد نظر بخواهد نظیر استخراج مطالب به صورت ساعتی یا روزانه ار یک وب سایت دیگه و گذاشتن در وبلاگ های مشخص شده و کارهای دیگه
3- ساخت وبلاگ های خارجی به هر تعداد بر روی هر سرویس دهنده به شیوه ی بالا و گذاشتن مطالب به صورت کاملا یونیک انگاری توسط یک نویسنده انگلیسی زبان نوشته شده باشه
4- تولید محتوای انگلیسی به هر تعداد در هر زمینه ای شبیه به هر سایتی برای افراد و آپدیت سایت های آن ها با این مطالب و گزینه های سفارشی سازی دیگه به نحوی که نزدیک به 120 هزار مقاله در حال حاضر امکان تهیه است - با من در عرض 3 ماه به نزدیک به 130 هزار بازدید بی همتا دست پیدا کنید !
5- انجام تمامی سفارش های کپچای شما - می خواهید کاری کنید ولی باید کپچا وارد کنید. نیازی نیست دیگه کارها رو با دستتاتون انجام بدید کار رو به من بسپارید قدرت رد کردن هر کپچایی حتی ReCaptcha رو دارم!
6- در راستای بند 5 ارسال نظر به تمامی وبلاگ های ایران! به این صورت:
ارسال نظر به شیوه ای که شما دوست دارید به سرویس دهنده ای که شما تعیین می کنید و بر طبق اصلی که شما می گین
مثال می زنم : پارسی بلاگ و بلاگفا لیستی از وبلاگ هاشون قرار دادند امکان استخراج این لیست و ارسال نظر به آخرین پست هر وبلاگ وجود داره برای هر سرویس دهنده دیگه هم میشه این کار رو کرد یا به شیوه دیگر ارسال نظر با فواصل زمانی به لیست وبلاگ های آپدیت شده هر سرویس دهنده در طول شبانه روز! مثلا مشتری دوست دارد به وبلاگ های آپدیت شده بلاگ اسکای به صورت دوره ای هر 3 ساعت یک بار ارسال نظر داشته باشد!
این کار صورت می گیره.... در حال حاضر بیش ار 50 سرویس دهنده برای ارسال نظر پشتیبانی می شوند
در دنباله همین کار شما می توانید به تمامی سایت های رقیب و هم موضوعی خود ارسال نظر داشته باشید !
مثال میزنم
در زمینه فناوری کار می کنید بنده تا صفحه 100 گوگل تمامی سایت هایی که با کیوورد "فناوری" به چشم می خورند را پیدا و برای پست های آن ها با درج لینک شما در عنوان نظر و غیره ارسال نظر می کنم! یا با هر شیوه ای که شما دوست دارید
نکته: بعضی دوستان از این کار برای اسپم بارون کردن یک سایت استفاده می کنند، این کارها رو انجام نمیدم
7- استخراج هر مطلبی از هر سایتی که شما بخواین ولی مطالب باید دیده شوند. به عنوان مثال من خودم 1100 صفحه وورد مطلب پزشکی از سایت بیتوته کشیدم بیرون! امکان تحویل این مطالب در قالب یک فایل یا هر فایل یک مطلب با تمامی بخش ها نظیر تیتر و غیره وجود داره
در همین راستا استخراج کل مطالب یک وب سایت هم وجود داره- ساخت اکانت های یاهو، هات میل، جیمیل و هر سرویس دهنده ایمیل دیگری که شما بخواین به هر مقدار!
نکته: سرویس دهنده یاهو از همه مشکل تر است و جیمیل فوق العاده گران قیمت است خدماتش و تنها اگر تعداد افراد بالا بروند این کار را انجام میدم
توجه داشته باشید دوستدارانی که اهل سئو هستند از تمامی خدمات بالا مخصوصا اکانت های جیمیل آگاه هستند
9- ساخت اکانت مورد نظر شما در بیش از 80 فروم ایرانی و درج لینک شما در امضای اکانت و ارسال نظر به صورت روزانه یا هفتگی یا ماهیانه
یا حتی ساخت تاپیک در بخش هایی که شما می خواین به همراه مطالبی که شما تعیین می کنید! مثال می زنم مثلا می گین میخوام در پرشین تولز عضو بشم با 100 تا اکانت! من میگم چشم و میگین یک اکانت میخوام در بخش گردشگری مطالب توریستی بذاره یک اکانت در بخش وب مستری خدمات وب مستری یک اکانت هم در بخش سئو مقالات سئو من میگم چشم!
10- تولید محتوای فارسی یونیک! دیگر به دنبال استخدام نویسنده و یا مترجم نباشید! تا دلتان می خواهید تولید محتوا کنید (این سرویس هنوز در مرحله بتا قرار داره و نهایی نشده ایشالا چند هفته یا ماه دیگه نهایی شد دوستان این رو با قدرت می توانند داشته باشند)
11- استخراج عکس از سرویس گوگل ایمیج یا هر سرویس دیگری که شما می خواین و ذخیره آن با هر فرمتی که شما می خواین (منظور فول رزولوشن است) و آپدیت آن بر روی یک سرویس یا هاست دیگر و یا ذخیره بر روی هارد دیسک و دادن فایل دانلود به مشتری!
دوستانی که آرشیو عکس دارند می تونند با این روش تا صفحه 100 گوگل ایمیج با هر کیوورد هر عکسی خواستند بکشن بیرون!
اگر هم سایت خاصی رو مد نظر دارند بسم ال...! به دستان من بسپارینش!
12 و 13 و غیره...
احتمال ها بی پایان هستند! هیچ کاری رو با دستان خودتون دیگه انجام ندید همه کارها رو اتوماتیک من براتون انجام میدم
یک آفر نهایی هم دارم که فقط یکی است:
ساخت 4 هزار وبلاگ از سرویس دهنده های منتخبی که می گم و تحویل نزدیک به 1 هزار وبلاگی که از قدیم نزدیک به 2-3 سال پیش خودم دارم به همراه دو آپدیت رایگان فقط و فقط 2 میلیون تومان- این پیشنهاد تنها برای یک نفر خواهد بود هرکی زودتر به اون داده میشه
نکته بعدی:
هیچکس به من وجهی تا کاری انجام نگرفته پرداخت نمی کنه! فقط ارسال نظرات رو نمیتونم بعد انجام دادن پول بگیرم باید جلو جلو باشه
بسیاری از پکیج های بالا تنها زمانی که تعداد افراد به حد نصاب برسه انجام میشه مخصوصا ارسال نظر
10 نفر اول تخفیف خواهند داشت برای یک پکیج های ماهیانه
بعد از اونا قیمت واقعی خواهد بود.
قیمت ها
من برای دو کار پکیج ارائه میدم و بقیه کارها هزینه ها توافقی بستگی به حجم و سنگینی کار است
پکیج اول ساخت بلاگ
ساخت وبلاگ:
بر روی سرویس دهنده هایی که تایید ایمیل بخوان - بدون توجه به سختی کپچا- به صورت انبوه تا 1000 عدد یکی 300 تا تک تومنی با دو آپدیت رایگان
از 1000 تا به بالا تا سقف 3000 تا یکی 200 تومن با دوبار آپدیت رایگان
از 3000 هزارتا به بالا تا سقف 6000 هزار یکی 100 تومن
دوستان بنده اگر میگم از 1000 به بالا منظورم 1500 ایناست! یکی نیاد بگه من 1010 تا میخوام!
برای سرویس دهنده هایی که تایید ایمیل ندارند قیمت های بالا با این تفاوت که هر پکیج 50 تومن کاهش خواهد داشت
تبصره: سرویس دهنده ای نظیر لوکس بلاگ و پارسی بلاگ تایید ایمیل ندارند ولی به دلیل سختی کپچای سیستم اول (ووجود پارازیت زیاد) و محدودیت سرویس دهنده دوم که هر 5 دقیقه یک بلاگ جزو پکیج اول قرار می گیرند
آپدیت بلاگ ها با مطالب دلخواه شما به دو صورت
1) مطالب را به من میدید آپدیت هر بلاگ تا سقف 1000 وبلاگی 100 تا تک تومنی (توجه داشته باشید یک کپی پیست کار هزینه ای تا 300 می گیره) تا سقف هزار وبلاگی 80 و سه هزار تا 6 هزار وبلاگی 60
2) استخراج مطالب از سایت های دیگه..هر سایتی! به هر شکلی یعنی تناوبی مثلا هر دو ساعت یکبار و غیره به صورت توافقی چون باید سایت مربوطه بررسی شود و سختی استخراج مطالب و الگوریتم های دیگه
===
هزینه ارسال نظر
تعداد سرویس دهنده تحت پوشش 45 عدد در حال حاضر
توضیح
بعضی از سرویس دهنده ها لیست وبلاگ هاشون هستند نظیر رزبلاگ - بلاگفا تا یک مقداری و پارسی بلاگ یا هر سرویس دهنده دیگری
برای این سرویس دهنده مشتری می تواند ارسال نظر به کل وبلاگ ها حتی اگر 1 میلیون عدد بود را انتخاب کند!
توجه :هزینه استخراج لیست گرفته نمیشود و کمی ممکن است بستگی به لایه های امنیتی سایت طول بکشه
هزینه ارسال نظر برای هر وبلاگ اگر به صورت کلی باشه یعنی مثلا کل وبلاگ های پارسی بلاگ
اگر تعداد وبلاگ ها بالای 2 هزارتا است وبلاگی 50 تا تک تومنی - اگر از 2 هزار تا 6 هزار است وبلاگ است وبلاگی 40 تومن اگر 6 هزارتا تا 10 هزارتا است وبلاگی 30 تومن و اگر از 10 هزار تا سقف 15 هزار است (نظیر رزبلاگ یا بلاگفا) وبلاگی 20 تومن
تبصره: در صورت سفارش چند سرویس دهنده یعنی کل وبلاگ های بلاگفا رزبلاگ و غیره و افزایش آمار تا 100 هزار هر نظر فقط 5 تا تک تومنی!
مورد دوم ارسال نظر به صورت روزانه با تناوب ساعتی است
مثلا این سایت
ليست وبلاگ*های به روز شده
استخراج وبلاگ های این سایت و ارسال نظر به صورت هر چند ساعت یکبار
تعداد وبلاگ ها کم است تعداد ارسال به مدت 3 بار تا سقف 1000 در روز وبلاگی 10 تا تک تومنی
پکیج دوم
ارسال نظر به وبلاگ های به روزرسانی شده در صفحه اول هر سرویس دهنده!
به صورت روزانه
هر وبلاگ 10 تا تک تومنی و ارسال فقط یک بار در روز
یعنی اگر روی 45 تا 50 سرویس دهنده وبلاگ های به روز شده نزدیک به 2000 هزارتا بشن هزینه میشه 20 هزارتومن
تبصره: اگر تناوب ساعتی بخواین براساس تعداد دفعات در روز و شبانه روز صحبت میشه
نکته: ارسال نظر به آخرین پست وبلاگ خواهد بود.

نکته مهم تر ممکن است بعضی از پکیج ها برای افراد سنگین باشهمثلا روزی 20 تومن در بیاد که ماهی میشه 600 تومن
برای این دسته از افراد پکیج گروهی رو گذاشتم به صورت زیر ولی تا پکیج کامل نشه کار صورت نگیره
ارسال نظر برای 5 نفر به صورت ماهانه از سرویس های بالا هر کدوم 30 درصد تخفیف یعنی اگر میشه ماهی 300 اگر 5 نفر بشین به هر کدوم ماهی 90 تخفیف میدم!
ارسال نظر برای 10 نفر به صورت ماهانه از سرویس های بالا هر کدوم 40 درصد تخفیف - خودتان حساب کنید
ارسال نظر تا 15 نفر به صورت ماهانه از سرویس های بالا هر کدام 50 درصد! یعنی اگر ماهی 300 بشه فقط دوستانتان را بتوتند راضی کنید میشه ماهی 150 تومن
پکیج های ارسال نظر تنوع بسیار زیادی داره بستگی به نیاز مشتری و خواسته هاش
همین کار رو دوستان می تواتنند برای ساخت وبلاگ انجام بدن یعنی اگر 5 نفر پیدا کنند و هر کدوم 1000 وبلاگ بخوان و هزینه ساخت بشه 300 هزارتومن 30درصد تخفیف می گیرند!
ساخت وبلاگ ها در پکیج های گروهی تا حد 1000 تا است! نه اینکه دوستان 5 نفر بشن 30 هزار وبلاگ بخوان ! تا حد 1000 تا به صورت گروهی و پکیجی تا 50 درصد می تونند تخفیف بگیرند
احتمالا ها بسیار زیاد است ولی به نفع همه پکیج های گروهی است حتی اگر 5 نفر باشین می تونید ماهیانه تا 30 درصد در هزینه هاتون صرفه جویی کنید.
نکته مهم دوم بعضی از دوستان می خواند هویت یا نیازشون مخفی باشه ولی پکیج گروهی میخوان شرکت کنند این دسته از افراد به من پیغام خصوصی بدند من اسمشون رو در تاپیک نمیارم ولی میگم یک نفر از دوستان اوکی شد
نکته مهم سومسایر کارهایی که انجام میدم بسته به نیاز مشتری و جوانب کار سنجیده و قیمت گذاری میشود
در خدمت دوستان هستم
دوستان به دنبال پر کردن پکیج های گروهی باشید
برای هر سفارشی می توانید چندین نفر بشین تنها مختص به ارسال نظر و ساخت وبلاگ نیست
===
چون ممکنه وقت سر زدن به انجمن نباشه توسط راه های ارتباطی زیر با من دوستان در ارتباط باشند
[email protected]
[email protected]
حتما فرومی که تماس گرفتید را ذکر کنید.
مدیریت اگر تاپیک را بد جایی زدم عذر میخوام لطفا انتقال دهید.

golro

Member
سلام
می تونید به من یه قیمت و مشاوره روی کارم بدید
ممنونم

جدیدترین ارسال ها

بالا