خبرگان كمكم كنيد

شما كه كار رو تقريبا كارو تموم كرديد.
در قسمت Form Properties برويد و اين تنظيمات را انجام دهيد. (از روي تصاوير كه تو فايل زيپ RAR قرار دادم) من به صورت پيش فرض آدرس ايميل خودتان را (هموني كه در صفحه قبل داديد) نوشتم.
بعد فايل مربوطه را به شكلي كه قبلا توضيح دادم در سايت خود با همراه ايميج هاي آن كپي كنيد. اگر مايل به استفاده از صفحه اطمينان به كاربر پس از ارسال (Confirmation Form) هستيد همون فايلي كه ديروز ارسال (Confirm.htm) كردم رو در يك جاي سايت (بهتره كنار همين فرم اصلي در يك مسير باشه) ذخيره كنيد و شكل سوم آدرس آن را بنويسيد.
من نمونه فرم شما رو در سايت خودم آپلود كردم (بدون عكس ها) نگاه كنيد تا مطمن بشيد :
آزمايش كنيد درخواست به ايميل خودتان مي آيد. همين [email protected]

http://payamray.com/temp/index.htm

خواهش ميكنم :oops:

آخ يادم رفت فايل اصلي رو بفرستم.
راستي پيج خودتون Run Time Error ميداد. من همون جوري تنظيمات فرم رو انجام دادم. به جاي ديگش دست نزدم. ميتونيد از روي همون 3 تصاوير بالا خودتون تنظيمات رو انجام بديد.
ولي اسكريپت هاي اضافي مال چي بود ؟
اينم فايل اصلاح شده خودتون .... :idea:
نميدونم تونيستيد كاري بكنيد يا نه؟

مخلصتم دربست
payamray@ ns1.noorolhossein.com Request Plan Thu 08/26 2k
Yahoo! Member Services Password changed Thu 08/26 2k
payamray@ ns1.noorolhossein.com Request Plan Thu 08/26 2k
payamray@ ns1.noorolhossein.com Request Plan
اگه كاري داستي بخدا برات از جون مايه ميزارم

ali-hacker گفت:
راستي حتما بايد با فرانت پيج آپلواد بشه
سلام معلومه كارتان راه افتاد. خدا رو شكر :D
من اون لينك بالايي رو حذف ميكنم (از سايتم پاك ميكنم) كه يك وقت كسي براي آزمايش سهوا مزاحم شما نشه 8)
بي زحمت اگه به اين جا سر زديد او اطلاعات سرور منو پاك كنيد (كليد ويرايش). قرار نبود كه پته مته خودمون هم بريزي رو آب. علي-هكر خان :wink:

در مورد آپلود نميدونم سوال بود يا جهت اطلاع. آزمايش كنيد يك بار آپلود كنيد اگه فرونت پيج خطا داد به روشي كه صفحه قبل گفتم با فرونت پيج انتشار كنيد (Publish)

ضمنا اگه فقط اسم شهر سكونت خودشون هم بگن همشري ها زودتر ميتونن به داد هم برسند. (البته بدون قصد و غرض و دوستانه) 8)

جدیدترین ارسال ها

بالا