حل مشکل

aamg

New Member
با سلام
خیلی خوشحالم که در چنین انجمن عالی عضو شدم
من یک لوگو طراحی کردم که نصفش رو در کورل و نصفش رو در فتوشاپ زدم ولی متاسفانه یادم رفت روی صفحه خام بزنم و بک گراند سفید داره. حالا برای اینکه بتونم از لوگو روی فیلمهام استفاده کنم دچار مشکل شدم. چطور بک گراند رو از تصویر پیچیده ای مثل لوگو حذف کنم؟
ببخشید من خیلی آماتورم و سوالم شاید بد طرح شده باشه
ممنونم

the_king

مدیرکل انجمن
با سلام
خیلی خوشحالم که در چنین انجمن عالی عضو شدم
من یک لوگو طراحی کردم که نصفش رو در کورل و نصفش رو در فتوشاپ زدم ولی متاسفانه یادم رفت روی صفحه خام بزنم و بک گراند سفید داره. حالا برای اینکه بتونم از لوگو روی فیلمهام استفاده کنم دچار مشکل شدم. چطور بک گراند رو از تصویر پیچیده ای مثل لوگو حذف کنم؟
ببخشید من خیلی آماتورم و سوالم شاید بد طرح شده باشه
ممنونم

بستگی به طرح و رنگ هایی که توش بکار رفته داره، ساده ترین روش ها برای طرح هایی بکار میره که تک رنگ اند، مثلا طرح آبی روی سفید یا طرح زرشکی روی سفید.
روش های پیچیده تر برای طرح هایی که بکار میره که یا طرح تعداد رنگ زیادی داره و یا زمینه یک رنگ یکدست نیست.
روش های خیلی پیچیده برای طرح هایی که بکار میره که یک قسمت از طرح نیمه شفاف بوده و روی یک زمینه شلوغ قرار گرفته.
در کل پلاگین هایی مثل OnOne Mask Pro که روی فتوشاپ نصب می شوند می توانند خیلی کمک تان کنند.

رجوع شود به :
سلکت موها در عکس

چگونه پس زمینه یک لوگو رو transparent کنم ؟

آموزش ایجاد با پس زمینه ی شفاف - فایل PDF

heam_online

New Member
بسته به طرحتون فرق می کنه ولی توی خود فتوشاپ ابزاری برای بریدن پشت به صورت اتوماتیک هست

جدیدترین ارسال ها

بالا