حل مشکلات نصب و کلی Element 3D

salari1370

New Member
سلام آقا سهیل من از شما تعریفای زیاذی شنیدم اگه ممکنه به منم کمک کنید؟ المنت رو نصب کردم اما لایسینس نصب نمیشه
ممنونم

آخرین ویرایش:

LinkinForEver

مسئول بخش برنامه ها و مسائل گرافیک سه بعدی
دوست عزیز به من پیغام خصوصی ندید چون جدیدا اپرا قاط میزنه میپره بیرون باز باید با بد بختی وارد سایت بشم .
الان منظورت با Soheil ای یا من ؟؟؟؟؟

نسخه ی معتبر رو دانلود کنید که این همه مشکل نداشته باشید .
شما اصلا میدونی که چجوری باید کرک کنی ؟؟؟

Soheil_2034

کاربر متخصص افتر افکتز
سلام آقا سهیل من از شما تعریفای زیاذی شنیدم اگه ممکنه به منم کمک کنید؟ المنت رو نصب کردم اما لایسینس نصب نمیشه
ممنونم

دوست عزیز کرک Element سخت نیست فقط گام به گام هستش

بعد نصب اول یه سالید بساز افکت Element رو بهش بده

بعدش request file رو بزن و یه جا ذخیرش کن

حالا برو فایل Licgen از پوشه کرک رو باز کن LicMe رو بزن و یه فایل با اسم ElementLicense.license تو پوشه کرک ساخته میشه

حالا برگرد به افتر Install license رو بزن و برو به آدرس پوشه کرک و فایل ElementLicense.license رو انتخاب کن دیگه حله

LinkinForEver

دوست عزیز کرک Element سخت نیست فقط گام به گام هستش

بعد نصب اول یه سالید بساز افکت Element رو بهش بده

بعدش request file رو بزن و یه جا ذخیرش کن

حالا برو فایل Licgen از پوشه کرک رو باز کن LicMe رو بزن و یه فایل با اسم ElementLicense.license تو پوشه کرک ساخته میشه

حالا برگرد به افتر Install license رو بزن و برو به آدرس پوشه کرک و فایل ElementLicense.license رو انتخاب کن دیگه حله

ایول همینه !!! مو به مو انجام بدی حلـــه !!!!!!!!!!!!!
فقط یادت نره LicGen دقیقا واسه همون ورژنی که داری باشه !!!

zare_a87

Member
سلام-
پلاگینی که دانلودکردم کرک هم همراش بود.ورژن هم Element 3d 1.0.345 بود. اگه کرک جدید تر سراغ داری آپلود کن استفاده کنیم
درضمن درایورهای کارت گرافبک هم آپدیت شد اما بازم همون ارور رو میده ممنون

LinkinForEver

سلام-
پلاگینی که دانلودکردم کرک هم همراش بود.ورژن هم Element 3d 1.0.345 بود. اگه کرک جدید تر سراغ داری آپلود کن استفاده کنیم
درضمن درایورهای کارت گرافبک هم آپدیت شد اما بازم همون ارور رو میده ممنون

1 -سایت Samdionline اخرین کرک رو میذاره
2 - گرافیکت چیه ؟؟
3 - ارور رو یکبار دیگه بگذار

LinkinForEver

سلام اینم
ارور
مشاهده پیوست 90994
و مشخصات گرافیک
مشاهده پیوست 90995
، در ضمن opengl هم نصبه

به نظرم باید اپدیت کنی گرافیکو ، راستی باید Runtime هارو هم نصب کنی . ( مثل VC10 , .NET4.0 و ... )
مشکل خودم دقیقا همین بود گرافیکم درست شد .
گرافیکم این یود Nvidia Geforce 9500GT
الانم مثل مرد کار میکنه .

آخرین ویرایش:
یه نکته که دوستان باید توجه کنند این هست که اگه لپ تاپشون 2 تا گرافیک داشته باشه،یعنی داخلی و بیرونی ،باید توجه کنند که المنت 3 دی اون گرافیک بیرونی رو بشناسه نه داخلی(اون که بالاتره).... وقتی توی تنظیمات المنت 3.. میروید اون بالا مینویسه که از کدوم کارت گرافیک داره استفاده میکنه .
واسه همین اگه شما گرافیک بیرونی رو هم آپدیت کنید ولی المنت از اون گرافیک داخلی استفاده کنه ممکنه ارور بده یا اینکه آبجکت هارو بعداز اوکی کردن تنظیمات توی سالید سیاه نشون بده(آبجکت دیده نمیشه)

netarya

New Member
سلام
الان تقریبا دو ساله از آخرین پست تو این تاپیک گذشته ولی امیدوارم کسی جواب منو بده
لپتاپ GE60 2PC Apache دارم که کارت گرافیکش Nvidia GTX 850M هست ویندوزم 7 هست و افتر افکت CC
ورژن های مختلف المنت رو نصب کردم و به راحتی کرک کردم ولی علیرغم اینکه درایور کارت گرافیک رو آپدیت کردم ولی هر کاری میکنم باز همون ارور کوفتی [h=3]element has encountered an unrecoverable ( همون اروری که به zare_a87 میده )[FONT=arial, sans-serif] [/FONT]
رو میده لطفا راهنمایی بفرمایید چطور این مشکل رو حل کنم سه روزه بکوب دارم باهاش ور میرم نمیشه ، تا حالا اینطور درمانده نشده بودم به یه مشکل نرمافزاری .
و از طرفی آیا برای 3d کردن مثلا یه تکست یا یه آبجکت تنها راه این المنته ؟
[/h]

روم به دیوار شرمندم بخدا:sad:
پکارو باید کپی کرد یا نصب کرد ؟ بعد اگه نصب باید بشه چجوری باید نصبش کرد؟
مرسی
سلام و بنام خدایی که نمی دانستیم و به ما قدرت آموختن داد. پک ها باید تو مسیر C:\Users\...\Documents\VideoCopilot و در داخل اون مسیر ، به ترتیب ، متریال ها تو پوشه Materials و الی آخر کپی ، تاکید میکنم کپی بشوند. بعدش افتر رو ریستارت کنید.ممنون

سلام
الان تقریبا دو ساله از آخرین پست تو این تاپیک گذشته ولی امیدوارم کسی جواب منو بده
لپتاپ GE60 2PC Apache دارم که کارت گرافیکش Nvidia GTX 850M هست ویندوزم 7 هست و افتر افکت CC
ورژن های مختلف المنت رو نصب کردم و به راحتی کرک کردم ولی علیرغم اینکه درایور کارت گرافیک رو آپدیت کردم ولی هر کاری میکنم باز همون ارور کوفتی [h=3]element has encountered an unrecoverable ( همون اروری که به zare_a87 میده )[FONT=arial, sans-serif] [/FONT]
رو میده لطفا راهنمایی بفرمایید چطور این مشکل رو حل کنم سه روزه بکوب دارم باهاش ور میرم نمیشه ، تا حالا اینطور درمانده نشده بودم به یه مشکل نرمافزاری .
و از طرفی آیا برای 3d کردن مثلا یه تکست یا یه آبجکت تنها راه این المنته ؟

[/h][/QUOTE
شما باید درایور کارت گرافیک ، خودش هم ، آخرین نسخه درایور رو به صورت clean install نصب کنی . clean install سفر به کره ماه نیست یعنی بایست بری از مسیر زیر درایور قبلی رو uninstall کنی و بعدش درایور جدید رو نصب کنی:
کلیک راست روی my computer
بعدش : برو به قسمت device manager
display adapters
کلیک راست روی اسم کارت گرافیک و کلیک کردن گزینه uninstall
اگه nvidia باشه یه 10 دقیقه طول میکشه
بعد ریستارت کن و درایور تازه دانلود شده رو نصب بفرما
کارت گرافیکتون هم برای اینکه خوب کار کنه با افتر افکتز ، باید از دو تکنولوژی OPENGL , و cuda پشتیبانی کنه. المنت تری دی بدونOPENGL فکر نکنم کار بکنه.
اون مراحل تموم شد حالا اینو داشته باش:برو به قسمت run ویندوز (windows button + r )
windows button معمولا بغل کلید space هست
دستوز روبرو رو وارد کن و اینتر بزن: dxdiag
منتظر باش اسکن تموم شه یه دیقه معمولا طول میکشه
بعد برو به تب display1
ببین گزینه های زیر enable هستن یا نه:
DirectDraw Acceleration
Direct3D Acceleration
AGP Texture Acceleration

جدیدترین ارسال ها

بالا