حل مشکلات نصب و کلی Element 3D

graphic86

Member
سلام به دوستان
آقا مشکل من اینکه ویندوزمو عوض کردم و بعد پلاگین المنتو که نسخه 1.0.345 رو که برای افتر Cs6 نصب کردن اون مودلهایی که خودش داره مثل ایکونها اشکال لامپو هدفونو ... اینا الان ندارمشون
کسی میدونه دلیل چی؟؟
البته قبل از تعویض ویندوز داشتمشون
ممنون

LinkinForEver

مسئول بخش برنامه ها و مسائل گرافیک سه بعدی
سلام به دوستان
آقا مشکل من اینکه ویندوزمو عوض کردم و بعد پلاگین المنتو که نسخه 1.0.345 رو که برای افتر Cs6 نصب کردن اون مودلهایی که خودش داره مثل ایکونها اشکال لامپو هدفونو ... اینا الان ندارمشون
کسی میدونه دلیل چی؟؟
البته قبل از تعویض ویندوز داشتمشون
ممنون

فکر کنم Library ها حذف شده دوباره باید نسخه ی کامل رو نصب کنی و اگر با نرم افزاری های مثل Folder Guard و ... کار میکنی اون ها رو هم غیر فعال کن به نظرم درست بشه .

LinkinForEver

دو دوست عزیز :

برید به این ادرس :

C:\Users\UserName\Documents\VideoCopilot

بعد ببیینن 4 فولدر Bevels , Error Logs , Materials , Models وجود داره یا نه خوب دوست عزیز Graphic86 :
شما پک هات رو که میخوای توی این فولدر کپی کن اگه چیزی نباشه پس کتابخونش کلا پریده اگه وجود داشت و تو المنت نیومد بگو تا راه حل دوم رو بگم .

و دوست عزیز
دو دوست عزیز :

برید به این ادرس :

بعد ببیینن 4 فولدر Bevels , Error Logs , Materials , Models وجود داره یا نه خوب دوست عزیز Graphic86 :
شما پک هات رو که میخوای توی این فولدر کپی کن اگه چیزی نباشه پس کتابخونش کلا پریده اگه وجود داشت و تو المنت نیومد بگو تا راه حل دوم رو بگم .

و دوست عزیز th.mohsen :
سلام
من نمیتونم پروشیدرو لود کنم تو محیط المنت چیکار کنم؟

شما پروشیدر هارو توی یک فولد مثلا توی دسکتاپت نصب کن بعد اون هارو توی فولدر Materials جابه جا کن .

graphic86

Member
دوست عزیز اگه برام نسخه element3
d 1.0.322 بزارین ممنون میشم چون راهی که به نظرم میاد اینه که اول ورژن اولیش و بعد ورژن جدیدو نصب کنم مشکلم حل می شه
خودم خلی گشتم دنبالش یا با ور ژن جدید جاگزین شده یا خرابه
باز از دوستان دیگه اگه فایلشو برام بزارن ممنون میشم
ممنون

th.mohsen

New Member
روم به دیوار شرمندم بخدا:sad:
پکارو باید کپی کرد یا نصب کرد ؟ بعد اگه نصب باید بشه چجوری باید نصبش کرد؟
مرسی

LinkinForEver

اگه نصب نشد باید یه جا دیگه نصب کنی مثلا توی یک New Folder بعد از توی اون کپی کنی توی :

shirani

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
من که چند وقت مشکل دارم باش بیخالش شدم

salari1370

New Member
سلام خوب هستین شما میتونید مشکل نصب المنت رو به من بگید همش ارور میزنه رو لپ تاپم نصب نمیشهUntitled-1.jpg این ارور داره

LinkinForEver

دوستان خواهشن درست حرف بزنید الان شما Salari عزیز شما نصب کردین داخل افتر افکت کار نمیکنه بعد میگید چجوری نصب کنم .

سلام خوب هستین شما میتونید مشکل نصب المنت رو به من بگید همش ارور میزنه رو لپ تاپم نصب نمیشهمشاهده پیوست 90957 این ارور داره

سلام دوست عزیز
89 درصد مربوط به کارت گرافیکیه که اپدیت نیست ، من هم همین مشکل رو داشتم درایور جدید کارت گرافیکت رو نصب کنی حله .

سلام دوستان
می خواستم پلاگین المت روی لب تاب با کارت گرافیک با مشخصات زیر کار میکنه

مشاهده پیوست 90951

لپ تاپ منم همین جوری ، واسه من که کار کرد فقط باید حتما آپدیتش کنی بعد OpenGL هم نصب کنی .

آخرین ویرایش:

LinkinForEver

----------------------------- پست بالایی پاسخ هر دوتون رو دادم -------------------------------------------

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا