تغییرات فایل 1 حذف فیلد مزاحم در تصویر متحرک و اسلوموشن نرم و بدون تیک

alirezaabi

New Member
سلام خدمت اساتید.
تصویری دارم که با دوربین 500d و با شاتر 100 و به صورت تراولینگ از سوژه ضبط شده.نیاز به اسلوموشن تا 5 برابر آهسته تر دارم ، ولی متاسفانه به دلیل فیلد و پرش بین فریم ها
خروجی اصلا" چیز خوبی از آب در نمیاد . آیا راهی برای اینکه اسلوموشنی نرم داشته باشم وجود داره ؟؟؟
ممنون میشم راهنماییم کنید.
سپاس

amirgfx

New Member
برای این کار پلاگین هست که باید بگیری که فریم هارو مخلوت کنه.فکر کنم تو سایت های prsian gfx و gfxdownload.ir و .video_effects باشه.
اکه نبود تو این سایت ها بگردی تو نت حتما هست.

Soheil_2034

کاربر متخصص افتر افکتز
دوست عزیز شما رو مبحث بسیار مهمی دست گذاشتی از این لحاظ که اسلو واقعی و با فریم همیشه دغدغه بسیاری از ادیتور ها و فیلمبرداران بوده همونطور که میدونی برای کار های موزیک ویدئو اصلا دوربین های حتی تا 100 فریم در ثانیه هم پیشنهاد نمیشه بدیلیل اینکه کیفیت رو در حد SD میکنه اما برای کار شما با یکم ذکاوت موقع فیلم برداری میتونستی بهش برسی حالا اگه نشد برای کارهای بعدی تو ذهنت باشه بجای اینکه از پلاکین های افتر و غیره مثل twixtor .... بخوای اون کارو برات انجام بدن بهتره خودت و سوژه اون عمل رو بسیار ارروووووم انجام بدیدید تا موقع ادیت اگه سرعت رو کمی هم پایین آوردی اصلا نشون نده در غیر این صورت شما باید بیای عمل فریم سازی رو انجام بدی که سخت ترین راهشم jpg seq و بردنش تو فتوشاپ که بعد بیای فریم سازی کنی با ابزار های مثل Clone stamp یا سلکت و Move و کپی دستی و اما اگه هیچ کاری نمیتونی بکنی باز ساده ترین راه همون پلاگین twixtor هست

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا