حذف سایت من با کلمه کلید خاص از نتایج گوگل

siavash82irr

New Member
سلام دوستان

چندین ماه است که سایت من با یک کلمه کلیدی خاص از نتایج حذف شده و اصلا در نتایج دیده نمیشود!
ممنون میشم راهنمایی کنید..

آیا در گوگل، فرم یا بخشی هست که من بتوانم به گوگل پیام بفرستم و دلیل را جویا بشم؟

siavash82irr

New Member
هیچکس نیست راهنمایی کنه!!

همه فقط میان تو این انجمن هی پست اسپم تبلیغاتی و بک لینک گیری میفرستن!!

the_king

مدیرکل انجمن
سلام دوستان

چندین ماه است که سایت من با یک کلمه کلیدی خاص از نتایج حذف شده و اصلا در نتایج دیده نمیشود!
ممنون میشم راهنمایی کنید..

آیا در گوگل، فرم یا بخشی هست که من بتوانم به گوگل پیام بفرستم و دلیل را جویا بشم؟

پیشنهاد می کنم مطابق توضیحات اینجا در Search Console گوگل وارد شوید و لینک سایت تون رو وارد کنید و بعد از اینکه مالکیت تون تایید شد در اطلاعاتی که داده میشه دنبال پیغام هشداری در مورد مسدود شدنش توسط گوگل بگردید :
Site removed from the Google index

هیچکس نیست راهنمایی کنه!!
همه فقط میان تو این انجمن هی پست اسپم تبلیغاتی و بک لینک گیری میفرستن!!
همه که انصافا خیر ولی در اینکه اسپم تبلیغاتی خیلی زیاده کاملا باهاتون موافقم، تعداد تاپیک هایی که پاکسازی می کنم راحت به 100 تاپیک در ماه میرسه.

siavash82irr

New Member
پیشنهاد می کنم مطابق توضیحات اینجا در Search Console گوگل وارد شوید و لینک سایت تون رو وارد کنید و بعد از اینکه مالکیت تون تایید شد در اطلاعاتی که داده میشه دنبال پیغام هشداری در مورد مسدود شدنش توسط گوگل بگردید :
Site removed from the Google index

همه که انصافا خیر ولی در اینکه اسپم تبلیغاتی خیلی زیاده کاملا باهاتون موافقم، تعداد تاپیک هایی که پاکسازی می کنم راحت به 100 تاپیک در ماه میرسه.

تشکر از شما
سرچ کنسول دارم ولی پیام خطایی برای من وجود ندارد!
راه دیگر نیست!؟

the_king

مدیرکل انجمن
تشکر از شما
سرچ کنسول دارم ولی پیام خطایی برای من وجود ندارد!
راه دیگر نیست!؟

روی سایت تون SEO رو با خدمات سایت هایی مثل neilpatel.com/seo-analyzer و sitechecker.pro و ... بررسی کنید و ایراداتی که گزارش میدن برطرف کنید.

siavash82irr

New Member
راه دیگری هست برای تشخصی اشکال؟
یا این امکان هست بتونم به گوگل ایمیل بزنم؟

چون سایت من فقط با یک کلمه کلیدی خاص نمایش نداره با بقیه موارد هست!!!
سایت مشکل سئو نداره
فکر کنم سایتم با اون کلمه کلیدی موردنظرم از نتایج حذف شده کلا

nimahz76

New Member
اگر سرچ کنسول دارین، تو بخش MANUAL ACTION پیغام میده بهتون اگر پنالتی شده باشین. (که من احتمال میدم همین پنالتی شدن باشه!)

جدیدترین ارسال ها

بالا