جوایز مسابقه سال 92

*farshid*

کاربر VIP
با سلام خدمت دوستان عزیز

اسپانسر مسابقه امسال فروشگاه آنلاین دنیا کامپیوتر

کوتاه در مورد اسپانسر این مسابقه:

بازدید از سایت دنیا-کامپیوتر

تیم مشاوره و تخصصی دنیا کامپیوتر همواره سعی نموده گام به گام با بروزترین محصولات پیش روی داشته باشد و در این بین مشاوره و کارآمدی سردبیر گرامی و هماهنگی ایشان با بخش های دیگر جای تقدیر و تشکر دارد. در مجموع در فروشگاه اینترنتی دنیا کامپیوتر ، وب سایت تحلیل ، بررسی و فروش آنلاین کالای سخت افزاری هدف خود را بر این موضوع نهاده ایم که با هماهنگی بخش های مختلف بهترین ها را به شما خوبان ارائه دهیم.

جوایز مسابقه :

جایزه اول : دو عدد کول دیسک 16 گیگابایتی پاتریوت ضد آب برای آقایان حمید رضا آقاجانی و مهران خدایی (مشترکا مقام اول در قالب یک تیم)
61HgxzEYJ1L._SL1000_.jpg
جایزه دوم : دو عدد اسپیکر فراسو مدل 2030 برای آقایان حسام ساکن و محمد افضل (مشترکا مقام دوم در قالب دو تیم)

FMS-2030-1.jpg

با تشکر از فروشگاه دنیا کامپیوتر که اسپانسر این مسابقه بود و با سپاس فراوان از همه دوستانی که در مسابقه شرکت کردند.

از برندگان مسابقه تقاضا می شود جهت هماهنگی و ارسال جوایز با شماره تلفن 021-88226037 آقای علی شهبازی (فروشگاه اینترنتی دنیا کامپیوتر) تماس حاصل نمایند.

آدرس وب سایت فروشگاه اینترنتی دینا کامپیوتر :
http://www.donyacomputer.com

آدرس فروشگاه مرکزی دنیا کامپیوتر :
ایران ، تهران ، خ ولیعصر ، بالاتر از چهارراه طالقانی ، مرکز کامپیوتر ایران ، طبقه زیر همکف ، واحد B66

آدرس فروشگاه شماره 2 دنیا کامپیوتر :
ایران ، تهران ، خ ولیعصر ، تقاطع چهارراه طالقانی ، مجتمع تجاری نور تهران ، طبفه همکف اول ، فروشگاه دنیا کامپیوتر

تلفن تماس فروشگاه مرکزی دنیا کامپیوتر : (ساعت تماس از ساعت : 10 صبح الی 19 )
021-88904561 ، 021-88916402 ، 021-88916292 ، 021-88896303

از تمامی دوستانی که در این مسابقه شرکت کردند متشکریم و امیدواریم در مسابقات بعدی شما یکی از برندگان ما باشید، همچنین از فروشگاه اینترنتی دنیا کامپیوتر و آقای شهبازی بابت حمایتشون از این مسابقه و کاربران مجید آنلاین متشکریم.
از شما تقاضا می کنیم برای رونق پیدا کردن مسابقات و بهبود جوایز و حامیان سایت، در صورت نیاز به خرید محصولات دیجیتالی، لطفا خرید خود را از فروشگاه اینترنتی دنیا کامپیوتر انجام دهید.

آخرین ویرایش:

Mehran coyote

Well-Known Member
ممنون بابت جایزه

حالا این فلشا، منو حمید از وسط نصف کنیم؟ :green:
اون مشهده من اصفهان
من یه اکسترنال 500 گیگ با یه فلش 8 ترنسند و یه 4 گیگ پاتریوت دارم :))))
حمید بیا بگو ببینم چه کنیم با این فلش پاتریوت 16 گیگ

hesam_sn

کاربر VIP
ممنون بابت جایزه

حالا این فلشا، منو حمید از وسط نصف کنیم؟
:green:
اون مشهده من اصفهان
من یه اکسترنال 500 گیگ با یه فلش 8 ترنسند و یه 4 گیگ پاتریوت دارم
:)
)))
حمید بیا بگو ببینم چه کنیم با این فلش پاتریوت 16 گیگ
دو تا 8 گیگ بگیرید :)
ما هم باید نفری یه اسپیکر برداریم :green:

جدیدترین ارسال ها

بالا